Opłaty za wody górskie - jak to rozumieć?

/ 29 odpowiedzi
Sniper64


Tak...Widziałem to wszystko:) Ja wiem co i jak..Tylko wypowiedz Rzecznika nie była precyzyjna...w temacie a co do opłat to są rozdzielone osobno opłaty, widać można! Teraz tak,skąd nasi dziadkowie maja na to wszystko wżąć pieniądze..!!! Kto o nich walczy na zjazdach?są i inni co również kochają Wędkarstwo od dziecka,renciści i inwalidzi!!!Po co to było robić????Kto wędkował na górskich wodach wykupił by sobie jak do tej pory,kto z łodzi to samo a tacy z brzegu dlaczego mają za to wszystko płacić! Kiedy nie korzystają!!! Kończę ten temat bo to żałosne co robią z wędkarzami!!! Pozdrawiam wszystkich ..jak kogoś uraziłem słowami to przepraszam!!!  (2011/02/15 21:49)

ryukon1975


Wszystkie wody Okręgu krainy pstrąga i lipienia(górskie)Oraz nizinne ze zbiornikami -w Rzeszowie to 172 zł.   Wszystkie wody nizinne Okręgu ze zbiornikami - w Rzeszowie to 132 zł.Czyli ulga za niekorzystanie z wód górskich to 40 zł .Nie zmienia to faktu że ogólnie zapłaciłem 60 zł więcej jak w ubiegłym roku,choć Koło zrezygnowało z Skladki na rzecz Koła która w ubiegłym roku wynosiła 25 zł. (2011/02/17 18:11)

ryukon1975


Jeszcze jedna uwaga co rok przepisy są zmieniane,proponuję zmieniać co tydzień wtedy wszystkie dyskusje się urwą bo już nikt nie będzie nic wiedział.Teraz niektórym coś tam świta i tworzą się niepotrzebne i bezsensowne spory.:) (2011/02/17 19:04)

Samotnik


     Masło maślane  jak w całym kraju!! Pozdrawiam .  (2011/02/20 06:43)