Zaloguj się do konta

Opłaty wędkarskie łowienie na pontonie

utworzono: 2011/07/11 16:11
arturo093

Tak jak w temacie czy są jakieś opłaty.
[2011-07-11 16:11]

Ale opłaty ZA CO związane z pontonem? Za łowienie z pontonu, czy za rejestrację, czy za co? Skonkretyzuj. [2011-07-11 16:21]

Przemas83

Jasne że są za środki pływające trzeba dodatkowo zapłacić i wtedy dostaniesz kolejny znaczek do swojej karty członkowskiej.....
[2011-07-11 16:47]

arturo093

No chodzi mi o to że kupiłem ponton i chciałbym z niego łowić
[2011-07-11 16:54]

jamesbond

musisz go zarejestrować... inaczej dupa jak cie złapią. [2011-07-11 16:59]

Takie coś wypełniasz i wtedy możesz pływać i łowić:

ZGŁOSZENIE JEDNOSTKI PŁYWAJĄCEJ DO AMATORSKIEGO POŁOWU RYB

..........................................................................................................................................

Imię i nazwisko właściciela sprzętu

.........................................................................................................................................

Miejsce stałego miejsca zamieszkania

.........................................................................................................................................

Nr dowodu osobistego                                                          nr legitymacji PZW lub karty wędkarskiej

Dane dotyczące jednostki zgłaszanej do rejestracji:

1.         Rodzaj jednostki....................................................

2.         Wymiary jednostki ...............................................

3.         Rodzaj napędu......................................................

4.         Materiał konstrukcyjny/ ilość komór........................................

5.         Ilość miejsc..........................................................

6.         Miejsce postoju....................................................

Oświadczam, że sprzęt pływający jest moja własnością i nadaje się do bezpiecznego dokonywania amatorskiego połowu ryb. Jednocześnie wnoszę o wydanie zaświadczenia potwierdzającego rejestrację jednostki pływającej służącej do amatorskiego połowu ryb.

...........................................                                                    ................................................

Data i podpis właściciela                                                                          Odebrano zaświadczenie, data i podpis

[2011-07-11 17:05]

arturo093

Dziękuje bardzo za pomoc.
Pozdrawiam
[2011-07-11 17:25]

TEMAT PRZENIESIONY:

Poradzcie czy mogę tak łowić czy nie??

Wiadomości  Prawo i przepisy wędkarskie na forum

utworzono: 2011/07/11 17:52

damek2010Witam

Czy mogę łowić z pontonu na kartę wędkarską ?? Czy muszę opłacić możliwość łowienia z łódek (łódki nie posiadam; posiadam tylko ponton, pontonem nie można pływać po Wiśle). 

Powiem tak ten kto wie co i jakie ma prawa pływający na pontonie, a jakie na łódce to będzie wiedział.

Czekam na waszą opinię.

Pozdrawiam

odpowiedz cytuj zgłoś naruszenie
#306541wysłano: 2011/07/11 18:00

jamesbondplaga normalnie plaga a wyszukiwarka obca....
tu to samo parę minut temu.... Poszukaj następnym razem!http://forum.wedkuje.pl/post/czy-sa-oplaty-za-ponton/306467/0

odpowiedz cytuj zgłoś naruszenie
#306544wysłano: 2011/07/11 18:03

mielecCy to łódkę czy to ponton chcąc łowiąć z nich musisz sprzęt zarejestrować w starostwie nie jest to duży koszt około 35zł dożywotnio. 

Taki wniosek dostaniesz i trzeba go uzupełnić.
No i nie wiem kto Ci powiedział że po Wiśle nie można pływać pontonem. 
[2011-07-11 18:50]

klu222

rejestrowałem 3 lata temu ponton opłata chyba 16 zł dożywotnia, na Wiśle można łowić [2011-07-12 02:11]

MARCIN CK

W kielcach opłata wynosi 0 zł [2011-11-17 08:02]