Opłaty w Okręgu PZW Toruń

/ 3 odpowiedzi
Kto w Toruniu mieszka ,wesoło się śmieje.To blockquote z piosenki o Toruniu.Wersja dla wędkarzy ;kto w Toruniu wędkuje temu portfel wędkowanie zrujnuje.Panowie jest na to jedna skuteczna rada.Przestańcie płacić, te absurdalnie niczym nie uzasadnione,wysokie składki.Przestańmy być sponsorami.Przestańcie płakać że jest drogo ,zacznijcie działać.Robiąc sobie roczną przerwę od płacenia dacie powód do przemyślenia.Trzeba zburzyć betonowe mury.Albo czekać aż emeryci przejdą na emeryturę na której już są.
piotr 0206


Od zapory we Włocławku prawie do Torunia można wykupić pozwolenie nie w PZW za 120 zł na rok. Przyjeżdżam 2 razy w roku do  Ciechocinka i sobie wykupuję. Bardzo fajne łowienie.Można złowić każda rybkę. Poco nabijać kasiorę ZO. (2016/01/26 15:36)

Tomas81


Od zapory we Włocławku prawie do Torunia można wykupić pozwolenie nie w PZW za 120 zł na rok. Przyjeżdżam 2 razy w roku do  Ciechocinka i sobie wykupuję. Bardzo fajne łowienie.Można złowić każda rybkę. Poco nabijać kasiorę ZO.
Taaa... i ci co mieszkają od Otłoczyna w górę Wisły wolą opłacać składki w PZW Toruń. Bo jest więcej ryby niż u pana K. DUŻOOO WIĘCEJ! Jednak składki mamy faktycznie za wysokie, blisko 4 stówy to przegięcie. Choć można powiedzieć: czemu się dziwić? Jest Wisła do Nowego, jest sporo ponad 200 jezior. Tylko że naprawdę rybnych akwenów jest tyle co kot napłakał a porządnie i regularnie łowią tylko spece. Zwykły wędkarz ma z natury słabe wyniki, niestety.
(2016/01/26 19:25)

niko


zapraszamy do Bydgoszczy :) wód tyle że życia nie starczy dokładne obłowienie wszystkich 
a i na ojca Tadeusza nie trzeba ścielić :)  (2016/01/26 22:17)