Opłaty PZW- jakie są niezbędne?

/ 5 odpowiedzi
WitamJestem tu nowy i mam kilka pytań dotyczących opłat. jak to jest z tymi wszystkimi opłatami i składkami może ktoś z szanownych kolegów bądź koleżanek mi to wyjaśni :) z góry wielkie dzięki.Pozdrawiam
czapa1414


Najpierw musisz zdać egzamin jak go zdasz dostaniesz kwitek i musisz z nim iść do urzędu miasta czy też do starostwa gdzie dostaniesz kartę wędkarską.Z kartą musisz się udać do koła gdzie zdawałeś egzamin i otrzymasz legitymację członkowską oraz w zależności od okręgu rejestr w którym musisz odnotowywać gdzie i kiedy jesteś na rybach i co złapałeś.Jeśli chodzi o opłaty to wszystkie te czynności po kolei kosztują le to zależy od twojego wieku i okręgu pzw.przedział od około 60-300zł (2011/05/15 08:44)

aitec


Jedno mnie tylko nurtuje. Zdawałem egzamin w Zorach a chce należeć do koła w Tychach  co w takim wypadku ?? (2011/05/15 16:00)

zyga1949


Jedno mnie tylko nurtuje. Zdawałem egzamin w Zorach a chce należeć do koła w Tychach  co w takim wypadku ??

Wystarczy pobrać kartotekę z Żor i dostarczyć do koła do którego chcesz należeć w tym  przypadku do koła w Tychach.Pozdrawiam, (2011/05/15 16:14)

aitec


Dziękuje za odpowiedz. A czy oni mi tą kartotekę wydadzą bez problemów ?? (2011/05/16 10:14)

82marco


Wydadzą bez problemu.

Pozdrawiam

(2011/05/16 23:14)