Zaloguj się do konta

Opłaty PZW 2011

utworzono: 2010/12/16 16:16
marcin11

Witam..kiedy można opłacić kartę na 2011r.? tzn. w jakie dni tam jest czynne,byłem z 2 miesiące temu to mieli jakąś przerwę..dodzwonić niemożna się było,jakieś babki tam w kanciapie mówiły że nie wiadomo czy w tym roku w ogóle będzie można..jak to jest panowie..niech mi ktoś to powie...
[2010-12-16 16:16]

DONANDRZEJ

witaj marcin z tego co sie orientuje to w tym kole przed styczniem nie kupisz znaczków bo są jakieś problemy ze skarbnikiem czy znaczkami coś jakieś takie wieści po goleniowie chodzą. nie wiem czy to sprawdzone informacje ale niby ma powstac drugie koło w goleniowie w którym można będzie wykupić znaczki jeszcze w grudniu.
[2010-12-18 22:36]

mich4l

Powstanie drugiego koła w tak małym mieście to totalny bezsens zwłaszcza, że te wcale źle nie prosperuje jak to niektórzy mówią.
[2010-12-19 18:21]

Danielo5

Kolego koło jest czynne w środy i piątki od 16 do 18 ale w okresie jesienno zimowym to w piątki jest nieczynne .Znaczki mają  byc ale niestety to okręg PZW Szcz.rozporządza znakami trzeba się dowiadywac.

[2010-12-20 16:36]

marcin11

Wczoraj byłem opłaciłem .wszystko ok.Dla zainteresowanych po świętach też będzie czynne.Pozdrawiam trociarzy
[2010-12-23 14:26]

jacek1982

Powstanie drugiego koła w tak małym mieście to totalny bezsens zwłaszcza, że te wcale źle nie prosperuje jak to niektórzy mówią.

drugie kolo jest jak najbardziej na miejscu ja bynajmniej za tym jestem a obecne okoń karmi wieś  Świętą  bo tyle zarybień co było na Niby jeziorze Rozgwiazda to powinno być eldorado poza tym wpuszczają chińskiego karpa ....zal się robi a Święta Korzysta... Szmaty agregaty pracują równo .... pozdro ze Stolicy 

[2011-01-29 20:58]

mich4l

Ze słyszenia wiem co tam się dzieje. Tzn. może nie na rozgwieździe, ale na innych zbiornikach w okolicy. Z tymi agregatami też, tylko co da, że będzie drugie koło?
[2011-01-31 00:36]

DONANDRZEJ

Kolego mich4l myślę że powstanie drugiego koła w Goleniowie jest bardzo dobrym pomysłem na przyszłość! podam Ci kilka przykładów. po pierwsze każdy z wędkarzy ma teraz wybór do jakiego koła chce należeć a nie przymusowo wybierać koło. po drugie jest konkurencja a co za tym idzie trzeba się oferować lepiej od konkurenta. spójrz na terminarz zawodów koła okoń. W końcu nie ma jakiś dziwnych zawodów na bezrybnych wodach typu Rozgwiazda. Do tego trzeba by dodać że jeżeli koła by się dogadały i zaczęły nadawać na podobnych falach to napewno bedzie więcej dobrego niż złego-prosty przykład lepsza ochrona naszych okolicznych rzek jezior i innych cieków. Pamiętaj że każda konkurencja jest lepsza od całkowitego panowania na danym rynku. Bo jak jesteś sam i nie masz żadnych konkurentów to siedzisz i nic nie robisz bo i tak klienci przyjdą do ciebie a tak trzeba się starać i oferować coś lepszego niż twój konkurent! Oczywiście mam na myśli rywalizację czysto sportową a nie jakieś rzucanie kłód pod nogi! mam nadzieję że odpowiedziałem Ci na twoje pytanie po co dwa koła w Goleniowie.
[2011-02-01 20:57]

mich4l

Ja tego tak nie widzę. No, ale mogę się mylić...
[2011-02-06 12:23]