Opłaty okresowe dla niezrzeszonych

/ 5 odpowiedzi
Witam.Potrzebuje porady bo chce jechac na rybki w ten weekend ale nie mam narazie opłaconej składki a żeby opłacic w moim kole ( z 2014 r) musialbym brac wolne z roboty itd dopiero w wtorek, stąd moje pytanie ile (jakby ktoś mógł i miał chwilę)policzyć mi i napisać czy mógłbym zostać członkiem niezrzeszonym, wiem że drożej ale nie umie znaleźć żadnej konkretnej odpowiedzi na forach. I wogóle co może niezrzeszony?Pozdrawiam 
u?ytkownik26223


Znalazłem tylko "opłaty okresowe dla niezrzeszonych"

 

OPŁATY OKRESOWE DLA NIEZRZESZONYCH I OBCOKRAJOWCÓW

W ROKU 2015

 

 

Zezwolenie Okresowe i Rejestr Połowów Ryb Obowiązuje na Wodach Ogólnodostępnych

 PZW Okręgu w Katowicach

 

W związku z wejściem w życie z dniem 01.01.2011 r. uchwały Zarządu Głównego PZW nr 68 z dnia 29.10.2010 r. oraz uchwały Zarządu Okręgu nr 71/2010 z dnia 16.12.2010r.  dotyczącej okresowych zezwoleń na amatorski połów ryb, informujemy, że wpłaty należności za wędkowanie okresowe 1,3,7 i 14 dniowe dla osób niezrzeszonych i obcokrajowców należy dokonywać wyłącznie na konto w RAIFFEISEN POLBANK

 

1

0

1

7

5

0

1

0

3

5

0

0

0

0

0

0

0

0

2

1

9

2

8

3

3

7

 

Wpłaty należności za wędkowanie okresowe 1, 3, 7 i 14 dni dla osób niezrzeszonych należy dokonać na wskazane konto, poprzez program e - zezwolenia lub w siedzibie okręgu.

Honorowane będą potwierdzenia przelewów bankowych oraz wpłat pocztowych.

 

 

 Kwoty do zapłaty: 

·         Opłata  1 dzień                       40,00 zł 
·         Opłata 3 dni (kolejne)             80,00 zł

·         Opłata 7 dni (kolejne)            120,00 zł

·         Opłata 14 dni (kolejne)          150,00 zł

 

 Wzór przelewu do pobrania na stronie internetowej.:

 

 opłata okresowa dla osób niezrzeszonych na dzien od... do... 2015 r.dotyczy 1,3,7 i 14 kolejnych dni. doc 

 

 

W tytule przelewu należy wpisać:

Składka okresowa dla osób niezrzeszonych na dzień od…… do….. 2015 r.

Dotyczy  jednego lub trzech, siedmiu ,14  kolejnych dni.

 

Po dokonaniu wpłaty, zgodnie z w/w informacją, należy wydrukować ze strony internetowej zezwolenie na amatorski połów ryb wraz z rejestrem połowu.:  zezwolenie okresowe 2015 pdf. 

 

 

Wędkowanie na wodach ogólnodostępnych Okręgu PZW w Katowicach jest dozwolone gdy wędkujący posiada przy sobie następujące dokumenty:

 

·       karta wędkarska (obcokrajowcy czasowo przebywający w kraju są zwolnieni z tego obowiązku),

·       zezwolenie wraz z rejestrem, 

·       potwierdzony przelew bankowy lub opłata pocztowa,

 

       Brak któregokolwiek z w/w dokumentów lub nieprawidłowe ich wypełnienie oraz niestosowanie się do obowiązujących zasad połowu ryb oraz regulaminu amatorskiego połowu ryb dostępnego na stronie www.katowice.pzw.org.pl/ będzie traktowane jak brak zezwolenia.

 

Rejestr po zakończonym wędkowaniu należy zdać do siedziby Okręgu, koła lub stanicy wędkarskiej.

 

Uwaga

 

Informujemy, że dostępna jest możliwość wykupienia zezwoleń okresowych przez Internet na amatorski połów ryb w wodach użytkowanych przez Okręg PZW w Katowicach:  jedno, trzydniowych, siedmiodniowych i czternastodniowych.

 

 E-Zezwolenia Opłaty Okresowe

 

(2015/04/10 17:52)

zbynio 33


W moim Okręgu taniej :))))

 Okres połowu/Rodzaj składki

 Cały rok

 1 dzień

 3 dni

 7 dni

 Członkowie PZW

 

 

 

 

 Normalna

 124

 20

 40

 70

 Ulgowa

 62

 10

 20

 35

 Uczestnika

 31

 5

 10

 20

 Niezrzeszeni w PZW

 400

 30

 60

 90

(2015/04/10 18:27)

goody1985


dzieki ale jeszcze jest pytanie czy wedkuje tam gdzie chce na ogolno dostępnych w pzw ( i tak nie wyjade poza katowice i tak ) bo u mnie to 340 jest ale skoro to by było tylko to bez dojezdzania do kolo itd to dla mnie by było wypas (2015/04/10 18:42)

u?ytkownik139006


Wędkujesz na wszystkich wodach dostępnych w okręgu, na który wykupisz zezwolenie ( oczywiście jest podział na nizinne i górskie), w moim przypadku nie obowiązuje też rejestr (pzw Szczecin), nie wiem jak jest w innych okręgach.  (2015/04/10 21:51)