Oplaty Kolo licencjalne

/ 2 odpowiedzi
witam chcial bym w tym roku oplacic koło licencjalne , orientuje sie ktos czy musze oplacic wody pzw by wykupic skladke na kolo licencjalne , czy oplaty na rzecz kola i skladka wystarcza do zakupu licencji ?
papel91


witam chcial bym w tym roku oplacic koło licencjalne , orientuje sie ktos czy musze oplacic wody pzw by wykupic skladke na kolo licencjalne , czy oplaty na rzecz kola i skladka wystarcza do zakupu licencji ?łowisko licencjalne (2017/03/12 15:46)

ryukon1975


Wszystko zależy od ustaleń ludzi zarządzających łowiskiem licencyjnym i prawie na jakim ono stoi. Koło do którego należę ma łowisko licencyjne. Żeby na nim łowić wystarczy wykupić licencję, nie potrzebne jest zezwolenie, składka członkowska i żadne inne.
Jednak żeby uzyskać miarodajną odpowiedź napisz co rozumiesz przez koło licencyjne bo nie ogarniam tego pojęcia. Może to być woda licencyjna nie związana z PZW a tam też nie będa wymagać żadnych dodatkowych opłat na rzecz PZW. Łowisko licencyjne jak napisałeś. Do kogo ono należy? (2017/03/12 15:53)