Zaloguj się do konta

Opłaty i porozumienia PZW Szczecin

utworzono: 2013/12/25 16:41
nepster

Witam jestem ze Szczecina i tam mam wykupione pozwolenia na wszystkie wody ...Pytanie mam nastepujace ....Czy jezeli PZW Okreg Szczecin ma porozumienie z PZW Okreg Jelenia Gora i odwrotnie to czy jest taka mozliwosc zebym wykupil na rok 2014 pozwolenie w PZW Okreg Jelenia Gora i jakie oplaty musialbym uiscic i czy jest to technicznie mozliwe...(mam na mysli zrobienia tego droga pocztowa) Pozdrawiam. [2013-12-25 16:41]

Jack14

Opisałeś to wszystko dość nie jasno. Jesteś ze Szczecina to już wiem. Piszesz o porozumieniach tylko nie bardzo rozumiem gdzie ty chcesz wędkować w 2014.

Wnioskuję, żę kartę wędkarską masz pozwolenie wykupione w Szczecinie (na wszystkie wody? z dużym naciskiem na słowo wszystkie )

Napisz gdzie chcesz wędkować w 2014 i będzie prościej :-)

[2013-12-27 15:20]

nepster

Wedkowac chce w Szczecinie,bo tu mieszkam....ale czesto wyjezdzam do Bydgoszczy i tam tez bym chcial wedkowac w Zalewie Koronowskim......W 2013 roku PZWSzczecin mialo porozumienie z PZW Jelenia Gora....skolei Jelenia Gora ma porozumienia z PZW Bydgoszcz.....Czy mozna zrobic tak ,ze wykupie pozwolenie na wody nizinne i gorskie w PZW Jelenia Gora i bede mogl lowic i w Szczecinie i w Bydgoszczy ??...... [2013-12-28 11:09]

Jack14

Na to pytanie odpowiedz znjadziesz w nowym roku:-) [2013-12-30 17:20]