Opłaty i porozumienia - okręg SKierniewice

/ 53 odpowiedzi
prezes74

Kolego salus , kto komu czego nie chciał udostępnić to proszę się dowidzieć u źródła a nie wygłaszać takie tezy , ale w końcu nie o to chodzi, niestety nasze ,, kochane ,, władze w Okręgach porobiły w tym roku niezłe siupy , trzeba płakać i płacić jak się chce połowić na Bzurze i Wiśle .
Kto na tym stracił , my wędkarze.!!?? (2011/03/23 20:33)

dizzy76

Cześć Koledzy temat wałkowany już jakiś czas i morał cały czas ten sam - jak chcecie łowić na Bzurze i Wiśle to zapraszam do Siedlec:-) co prawda zrobili już dopłatę 50 zł. ale i tak się opłaca, najbliższe koło od strony Skierniewic mieści się w miejscowości Sobienie - Jeziory, po opłacie można połowić "wszędzie". A tak na marginesie to ciekawe kiedy nasze "kochane" zarządy wprowadzą konieczność opłacania składki w miejscu zameldowania.... myślę, że już gęsto nad tym debatują... hehehhePozdrawiam Zbyszek  (2011/03/24 07:17)

JakubUrsynow

Brawo. Najlepiej kombinować żeby oszczędzić parę złotych a potem narzekać, że bieda, że ryb nie ma. Ja zapłaciłem i w OM i w Skierkach. Wydałem 187pln na cały rok i niech mi nikt nie mówi, że to dużo pieniędzy. Opłaty to tylko cząstka tego co wydajemy na wędkowanie przez cały rok. (2011/05/17 12:33)