Zaloguj się do konta

Opłata

utworzono: 2012/03/22 14:52
lukaszrokicki11

Witam. Czy moglby ktos mi powiedziec czy mozna oplacic karte na krotszy okres niz rok? ja przez caly rok nie wedkuje i nie kalkuluje mi sie to. czy mozna oplacic na pol roku lub np. miesiac? dziekuje z gory za odpowiedzi.
[2012-03-22 14:52]

kami482

z tego co się orientuje to raczej  nie. Skladka jest jednorazowa i cało roczna
[2012-03-22 16:17]

jarekk

Są składki jednodniowe i trzydniowe. Zapytaj w swoim okręgu. Cena na tyle wysoka, że kilka takich jednorazówek zwykle daje opłatę całoroczną :) [2012-03-22 16:20]

jkwiat15

Tak jak napisał jarekk - po prostu nie opłaca się wykupywać krótszych składek, bo ich "łączny" koszt często przewyższa jednorazową opłatę całoroczną :(

Pozdrawiam

[2012-03-22 16:35]

Orsi1

można chyba na okres 1 dnia ,tygodnia ,miesiąca i letni ale to się całkowicie nie opłaca :P [2012-03-22 18:57]

sosna

Z tego co mi się wydaję to składkę członkowską i tak opłacasz na cały rok. A składkę okręgową np. u mnie w okręgu na rok, 7 dni albo 1 dzień, z tym że...
na rok:      130
na 7 dni:    50
na 1 dzień: 15
Pewnie w większości okręgów wygląda to podobnie... nie widziałem opłat półrocznych, ale najlepiej o szczegóły dopytać w kole.
[2012-03-23 08:26]

owczarki

jak zawsze nie opłaca się jeśli zamierzasz wędkować więcej jak 7 razy w roku [2012-03-23 21:13]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia