Opłata za wędkowanie w morzu

/ 5 odpowiedzi
panowie nie wiem czy z tym zapytanie to tu no ale. Gdzie moge dokonac takiej opłaty chodzi mi o łowienie z brzegu i chodzi mi głównie o Władysławowo i jaka jest cena takiej licencji i na jaki okres czasu się ją wykupuje? za odpowiedzi dziękuje i serdecznie pozdrawiam.
Martin25


Witaj ja też łowiłem w tamtym roku we Władku musisz iść do portu tam sie spytać jakiegoś gościa gdzie sie kupuje licencje bo juz zapomniałem a ten budynek jest właśnie zaraz obok portu i tam dostaniesz kilka rzeczy dokładnie Ci powiedzą co i jak. Nie powiem Ci wszystkiego bo mogło się coś zmienić . (2009/07/05 11:45)

grzegorzk75


Opłatę za wędkowanie wnosisz w bosmanacie lub kapitanacie portu. Nie jest to wielka kwota (dokładnie Ci nie powiem) a zezwolenie wykupujesz na okres minimalny bodajże 1 miesiąc. Dawniej były tzw. wakacyjne na 2 tygodnie, ale je znieśli. (2009/07/06 09:02)

Gregoreczek


WItam.
Jestem z Władysławowa, wieć moge pomóc. Licencje trzeba wykupić w porcie w Bosmanacie (Zaraz na prawo gdy się wchodzi małą bramą). Na 12 miesięcy kosztuje 31 zł. ( Choć nie wiem czy na lato drożeje, bo ja kupowałem zimą).
Można jeszcze kupić na miesiąc, lecz nie wiem ile kosztuje. (2009/07/06 09:15)

gathino


dziękuje bardzo serdecznie za odpowiedzi (2009/07/07 09:03)

GERDA


Witam! W lipcowym Wędkarskim Świecie jest artykuł na temat zasad prawnych czyli wymiary i limity ryb, zasady łowienia, granice wód morskich i sankcje karne które są i to dość syte! Zyczę połamania kija! (2009/07/07 09:11)