Zaloguj się do konta

Opłata za postój łódki

utworzono: 2020/10/04 07:20
stary12

Witam wszystkich. Mam pytanie dotyczące cumowania łódki nad jeziorem. Chodzi o to ze właściciel ośrodka żąda opłaty za postój . Twierdzi że może bo jest właścicielem ośrodka. Dodam że łódka nie stoi przy jego pomoście tylko w krzakach. Co z tym zrobić jak to wygląda prawnie. [2020-10-04 07:20]

aldente

Łódkę cumuje się... na jeziorze. Trzymanie łódki w krzakach nie jest cumowaniem. Oczywiście, że właściciel ośrodka ma prawo pobierać opłatę za cumowanie łodzi na wodzie, na terenie jego ośrodka. I ma prawo niezgodzić się na trzymanie łodzi w krzakach, jak to ująłeś, na terenie jego ośrodka.
Dbać o bezpieczeństwo i porządek na takim ośrodku to podstawa i jego obowiązek! [2020-10-05 00:33]

Artur z Ketrzyna

Witam wszystkich. Mam pytanie dotyczące cumowania łódki nad jeziorem. Chodzi o to ze właściciel ośrodka żąda opłaty za postój . Twierdzi że może bo jest właścicielem ośrodka. Dodam że łódka nie stoi przy jego pomoście tylko w krzakach. Co z tym zrobić jak to wygląda prawnie.

Tylko jeśli cumujesz łódkę na terenie jego ośrodka.

Jeśli poza terenem ośrodka to niesłusznie żąda od Ciebie opłaty. Na to tez jest paragraf. I można powiedzieć że jest to wyłudzenie. [2020-10-23 09:53]

Waldi Fish

Witam wszystkich. Mam pytanie dotyczące cumowania łódki nad jeziorem. Chodzi o to ze właściciel ośrodka żąda opłaty za postój . Twierdzi że może bo jest właścicielem ośrodka. Dodam że łódka nie stoi przy jego pomoście tylko w krzakach. Co z tym zrobić jak to wygląda prawnie.

Tylko jeśli cumujesz łódkę na terenie jego ośrodka.

Jeśli poza terenem ośrodka to niesłusznie żąda od Ciebie opłaty. Na to tez jest paragraf. I można powiedzieć że jest to wyłudzenie.

Racja, tak jak Kucharski próbował wyłudzić kasę od Lewandowskiego, a ponieważ jak kolega wspomniał jest na to paragraf, sprawą zajęła się policja. [2020-10-29 17:04]