Zaloguj się do konta

Opłata w innym kole?

utworzono: 2014/05/18 17:21
laqi

Cześć, mam pytanie odnośnie opłaty zezwolenia w innym kole wędkarskim ponieważ zwyczajnie w moim terminy mi nie pasowały.
Czy jest taka możliwość? 
Jeśli jest to czy płaci się coś "dodatkowego"? 

Dzięki wszystkim za informacje :)  [2014-05-18 17:21]

darek-salamon

Zmień koło do dwóch  kół na raz nie możesz należeć.A już ile okręgów chcesz opłacać to Twoja sprawa. [2014-05-18 17:39]

laqi

Wiem, że do dwóch kół należeć nie mogę... a żeby przepisać się do drugiego muszę pierw iść po swoją "kartotekę" do tego w którym jestem obecnie... co też mi nie pasuje.  [2014-05-18 17:46]

darek-salamon

Jak Ci na kartotece nie zalezy to poprostu idż do koła które Ci pasuje założą Ci nowa kartotekę i po sprawie.W nowym kole dokonasz wszelkich opłat.Opłaty są bez wpisowego do Końca kwietnia.Mamy maj dodatkowo zapłacisz wpisowe okolo 20 zł za niezapłacenie w terminie. [2014-05-18 18:11]

Artur z Ketrzyna

Zmień koło do dwóch  kół na raz nie możesz należeć.A już ile okręgów chcesz opłacać to Twoja sprawa.

Robiąc opłaty w innym kole automatycznie do niego się przenosi...

Mogą zażądać wpisowego, ale to sporadycznie.

Im więcej koło ma członków tym więcej delegatów może wystawić na zjazdy w okręgu. Tak więc i większe przebicie mają...
[2014-05-20 23:45]

Artur z Ketrzyna

Wiem, że do dwóch kół należeć nie mogę... a żeby przepisać się do drugiego muszę pierw iść po swoją "kartotekę" do tego w którym jestem obecnie... co też mi nie pasuje. 

Jak się przepiszesz to oni mogą po nią wnioskować lub założą nową.

Wiele kół nawet kartotek członków nie prowadzi... Takie zarządy...
[2014-05-20 23:47]

darek-salamon

Arturze to że koła nie prowadzą kartotek to poważne uchybienie takie koło nie powinno istnieć .To działanie na szkode wędkarza.A jak ktoś gubi dokumenty to karta jest między innymi po to ze jak wół w niej jest zapisane że ma wędkarz składki opłacone. Tym bardziej że nikt rachunku imiennego nie dostaje przy opłatach za wędkowanie. [2014-05-21 11:00]

Artur z Ketrzyna

Arturze to że koła nie prowadzą kartotek to poważne uchybienie takie koło nie powinno istnieć .To działanie na szkode wędkarza.A jak ktoś gubi dokumenty to karta jest między innymi po to ze jak wół w niej jest zapisane że ma wędkarz składki opłacone. Tym bardziej że nikt rachunku imiennego nie dostaje przy opłatach za wędkowanie.

Co do opłacenia składek skarbnik prowadzi tak zwaną uproszczoną księgowość. Tam jest ile i za co zapłaciłeś...
Nie dajesz sobie sprawy jakich uchybień dopuszczają się osoby nas reprezentujące. Co robią a czego nie...
Dlatego wielu tu psioczy na PZW.
Przecież każdy członek czy to prezes koła czy z ZO, czy ten z szarych szeregów. Wszyscy maja takie same prawa...
Jedni się starają coś zrobić inni udają ze coś robią, a jeszcze inni nie robią nic i mają pretensje do innych że ....
Mój prezes napisał w protokole że coś robi dla młodzieży choć tego nie robi. Uważa że jedne zawody dla członków koła gdzie dzieciaki też biorą udział to jest dużo... I tylko tego nie będzie tego nie można oczywiście dla zwykłego członka powie że to okręg... Da mnie nie wciśnie tego kitu...
[2014-05-21 20:26]