Opłata składek za zniżką studencką

/ 10 odpowiedzi
Witam,
jestem studentem, na początku roku opłaciem składki z przysługującą mi ulgą czyli 50 %, planowałem  iść na studia II stopnia lecz nie zrobiłem tego, legitymacja ważna jest do 31 marca 2016 roku, po 31 marca będę miał nieważną legitymację czyli ulga mi nie będzie przysługiwać, czy da się jakoś dopłacić aby mieć normalną składkę, czy trzeba wpłacić od nowa pełną skłądkę? Jakie poniósł bym konsekwencję gdy w chwili kontroli nie miał bym ważnej legitymacji?
Romuald55


Twoja opłata jest ważna do końca roku 2016 ponieważ w momencie wnoszenia opłaty należała Ci się zniżka 50%. (2016/03/18 21:27)

dd042


Czyli podaczas kontroli straży PZW nie będę miał problemów z tym że mam nieważna legitymację? (2016/03/22 10:09)

Haryyy5


Masz już składkę za 2016r. opłaconą. Nic nie płacisz od nowa ani nic nie dopłacasz. Jedyne dokumenty jakie musisz mieć przy sobie podczas wędkowania to karta wędkarska, legitymacja PZW i wypełniony rejestr połowów także nawet jakby ktoś chciał się zainteresować to nie ma jak. Ale tak jak mówie nie ma to znaczenia bo Twoje uprawnienia do zniżek sprawdza skarbnik koła przy opłacie składki i dalej już nikogo to nie obchodzi, ważne że miałeś prawo do zniżek w momencie opłacania składki.  (2016/03/23 16:03)

Artur z Ketrzyna


Czyli podaczas kontroli straży PZW nie będę miał problemów z tym że mam nieważna legitymację?
Składki masz opłacone na cały rok tak jak mówi Hary.
Tak więc i leitymacja i zezwolenie są też przez ten cały rok ważne.
Opłaty bedziesz musiał zrobić dopiero w następnym roku.
Ps. w tym roku są wybory, tak więc pamiętaj o woich prawach. Możesz głosować na tych co chcą coś robić dla łowisk i wędkarzy.
Kazdy głos się liczy.
Masz prawo też brać udziały w zawodach wedkarskich PZW.
Masz pełne prawa członka PZW.
  (2016/03/23 19:11)