Opłata karty PZW po kilku latach

/ 3 odpowiedzi
Witam.
Mam pytanie odnośnie aktualnych przepisów dotyczących składek PZW.
Ostatni raz opłacałem składki na rok 2012, od tamtego czasu już kilka lat jednak nie płaciłem. W tym roku znowu chciałbym zacząć jezdzić na miejscowe wody PZW, i tu jest moje pytanie czy mogę wnieść normalnie składkę członkowską+okręgową, czy jednak musze wyrabiać od nowa kartę ?

Moim drugim pytaniem jest jakie są składki. Co roku zawsze kupowałem "Wiadomości Wędkarskie" i tam miałem ładniw wszystko opisane po ko lei ile płacić w danym okręgu. Chodzi mi o okręg Zamość i ile w tym roku wynosi składka członkowska. 
ryukon1975

Weź swoją kartę idź do jakiegoś Koła, bez problemu wniesiesz opłaty i będziesz mógł łowić. W linku niżej masz składki Okręgowe.

Składki PZW na 2016 rok - wszystkie okręgi

Składka członkowska:

http://www.pzw.org.pl/pliki/prezentacje/3/wiadomosci/122296/pliki/uchwala_zg_nr_1052015_w_sprawie_skladki_czlonkowskiej_na_2016.pdf

Do tych składek dojdzie jeszcze wpisowe i zapewne jakaś "dobrowolna" wpłata. (2016/01/15 11:49)

FranceCola

Dziękuję :) Pozdrawiam :) (2016/01/15 12:45)

Artur z Ketrzyna

Do tych składek dojdzie jeszcze wpisowe i zapewne jakaś "dobrowolna" wpłata.

Do składek: członkowska o okregowa, dojdzie tylko wpisowe, coś ok 25 zł.

Dobrowolna wpłata jest dobrowolna i nie musisz jej uiszczać, no chyba że jeszcze jakąś skłatkę w danym kole uchwalili (na jakiś cel), (2016/01/15 17:53)