Zaloguj się do konta

Opłata Karty Wędkarskiej?

utworzono: 2013/01/02 21:39
tomasz86

Witam Kolegów.
Mam małe zapytanie.Więc chciałbym opłacić karte wędkarską na ten rok.Dodam tylko że ostatni raz połacałem ją w 2008 roku.Jakie sa koszty,czy musze wpisowe opłacić?Mam 26 lat,już się nie ucze.

[2013-01-02 21:39]

marekr

Witam kol. tomasz86, nawiasem mówiąc to karty wedkarskiej się nie opłaca ;-), a co do składek to odsyłam na stronę - http://www.sochaczewchodakow.pzw.org.pl/wiadomosci/39844/63/skladki_2013r  - tam jest wszystko dokładnie opisane co i jak .Oczywiście wpisowe trzeba będzie opłacić. Pozdrawiam i połamania.. [2013-01-02 21:54]

ryukon1975

Witam Kolegów.
Mam małe zapytanie.Więc chciałbym opłacić karte wędkarską na ten rok.Dodam tylko że ostatni raz połacałem ją w 2008 roku.Jakie sa koszty,czy musze wpisowe opłacić?Mam 26 lat,już się nie ucze.








Wejdź na stronę swojego okręgu i tam są poszczególne stawki.
Wpisowe musisz zapłacić kolejny raz.
Podałbym Ci link ale nie wiem z jakiego okręgu jesteś.
[2013-01-02 22:00]

MASTINO

Witam Kolegów.

Mam małe zapytanie.Więc chciałbym opłacić karte wędkarską na ten rok.Dodam tylko że ostatni raz połacałem ją w 2008 roku.Jakie sa koszty,czy musze wpisowe opłacić?Mam 26 lat,już się nie ucze.



Internet to potęga, czytaj;


SKŁADKI 2013r. Koło PZW Chodaków  

Wysokość Składki Członkowskiej w 2013r.:

Składka członkowska okręgowa roczna na zagospodarowanie i ochronę wód pełna dla członka PZW - 66 zł.
Składka członkowska okręgowa roczna ulgowa na zagospodarowanie i ochronę wód dla członka PZW - 33 zł.
-młodzież szkolna i studenci w wieku 16-24 lat
-członkowie odznaczeni srebrną i złotą odznaką PZW
-mężczyźni po ukończeniu 65 roku życia
-kobiety po ukończeniu 60 roku życia


Składka członkowska ulgowa 75% - 16 zł.
-członkowie uczestnicy do lat 16
-członkowie odznaczeni odznaką PZW złotą z wieńcami

Wpisowe
-członka zwyczajnego PZW - 25 zł.
-członka uczestnika PZW - 12 zł.
Legitymacja członkowska - 5 zł.

Uwaga :
Zwalnia się członków uczestników z opłat za legitymację członkowską .

ZAKRES I ZASADY STOSOWANIA ULG I ZEZWOLEŃ W SKŁADCE CZŁONKOWSKIEJ w 2013 r.

1. Młodzież do lat 14, nie zrzeszona w PZW, może wędkować nieodpłatnie w wodach PZW, ale tylko w ramach łowiska i dziennego limitu swego opiekuna i w jego obecności.
Uprawienia dotyczą również współmałżonka członka PZW.

2. Ogólnie zwiazkową skladkę członkowską członka uczestnika uprawnionego do swojego łowiska uiszcza młodzież do lat 16 w wysokosci 25% wartosci znaku składki czlonkowskiej. Wysokość zniżki dla członka uczestnika w składce okręgowej , ustalają na terenie swego działania zarządy okręgów.

3. Honorowi członkowie PZW zgodnie z treścią art. 15 ust. 2 statutu PZW są zwolnieni ze świadczeń członkowskich za okazaniem legitymacji nadającej tytuł członka honorowego.

4. Członkowie PZW w wieku 16-24 lat są uprawnieni do 50% zniżki w składce członkowskiej za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej lub studenckiej.

5. Zniżki w składce członkowskiej z tytułu odznaczeń honorowymi odznakami PZW, ogłoszone w tabeli stanowiącej zał. nr 1 , stosowane są po okazaniu legitymacji potwierdzającej nadanie odznaczenia lub wpisu do legitymacji członkowskiej.

6. Zasady stosowania ulg i zezwoleń w składce okręgowej oraz zasady wydawania zezwoleń na amatorski połów ryb dla osób objętych tymi ulgami i zezwoleniami , uchwalają na terenie swego działania zarządy okręgów.

Wysokość Składki Okręgowej- na wodach PZW Okręgu Skierniewice 2013 roku:

Składka członkowska okręgowa roczna na zagospodarowanie i ochronę wód pełna dla członka PZW - 95 zł.
Składka członkowska okręgowa roczna ulgowa na zagospodarowanie i ochronę wód dla członka PZW - 60 zł.
Młodzież szkolna i studenci w wieku 16-26 lat za okazaniem legitymacji szkolnej lub studenckiej.
Członkowie odznaczeni srebrną i złotą odznaką PZW.
Mężczyźni po ukończeniu 65 roku życia.
Kobiety po ukończeniu 60 roku życia.
Członkowie odznaczeni odznaką złotą z wieńcami - zwolnieni
Członkowie honorowi - na podstawie legitymacji - zwolnieni

Składka członkowska okręgowa roczna na wspólne zagospodarowanie i ochronę wód granicznych - 50 zł.
Składka okręgowa roczna dla członka uczestnika PZW do 16 lat - 15 zł.
Wysokość opłaty egzaminacyjnej na kartę wędkarską : dorośli - 30 zł.
Z opłat egzaminacyjnych jest zwolniona młodzież szkolna do 16 lat- na podstawie ważnej legitymacji szkolnej.

Składka okresowa dla członków PZW / jednodniowa podstawa legitymacja członkowska z opłaconą (minimum) skladką członkowską za 2013r. - 20 zł.
Na dowodzie wpłaty należy napisać dodatkowo : nr legitymacji i datę wędkowania

Opłata dla niezrzeszonych / jednodniowa - 30 zł.
podstawa - karta wędkarska !
Na dowodzie wpłaty należy napisać dodatkowo: nr karty wędkarskiej i datę wędkowania.
Cudzoziemiec nie musi posiadać karty wędkarskiej.




[2013-01-03 08:28]

tomasz86

dzięki wielkie za pomoc.
[2013-01-03 12:39]