Zaloguj się do konta

Opłata karty wędkarskiej

utworzono: 2012/07/08 12:05
lolo164

Witam!!!

W najbliższym czasie chciałbym opłacić kartę wędkarską. Nie wiem ile pieniędzy mam na to odłożyć, dlatego prosze was abyscie napisali co mam opłacić. Cennik mojego koła to http://www.pzwplock.pl/index.php?zm=skladki. Łowię tylko na grunt(koszyk) i na spławik. Zawsze opłacałem wszystko i to był błąd a teraz chce opłacić tylko to co jest potrzebne.

[2012-07-08 12:05]

withanight88

Poz. 9 z okręgówki i poz.1 z członkowskiej. 
Jak się uczysz i masz do 24 lat to poz. 8 i pozycja 2.
i chyba jakieś 20 dychy dodatkowo na coś tam na rzecz koła. [2012-07-08 12:41]

lolo164

a wg do czego uprawnia skladka nizinna? [2012-07-08 15:50]

piotr 0206

B/k. [2012-07-08 18:58]

lolo164

???? [2012-07-08 19:46]

Pitbul

Kolego !Jeśli nie jesteś w stanie "rozkminić" wewnątrzokręgowego taryfikatora to odpuść sobie wędkarstwo, bo reszta przepisów jest jeszcze bardziej złożona i kwestią czasu będzie przyłapanie Cię na łowieniu niedozwolonymi metodami , sposobami, itp, itd....Z pewnością znajdą się tu Koledzy z Płocka i okolic, którzy poprowadzą Cię poprzez "gąszcz" zawiłości przepisów obowiązujących w PZW (i oby na priv ! ;)A tak na marginesie, to opłaty rzadko uzależnione są od "KOŁA" (raczej tylko jeśli Koło ma SWOJE łowisko - aczkolwiek z punktu widzenia ustawy o stowarzyszeniach jest to kompletnie nielegalne w ramach PZW !) Osobiście jednak nie ganię takich inicjatyw ponieważ każda pozytywna oddolna inicjatywa tworząca oazę wśród bylejakości proponowanej przez Panów z ul. Twardej zasługuje na wsparcie a nie negację.Twoje pytanie wskazuje na to, że :albo: Skarbnik w Twoim Kole jest (albo) niekumaty (albo) nieuczciwyalbo: Ty sam nie wykazałeś minimum wysiłku (umysłowego również) by "rozkminić" "o co kaman w kwestii opłat (no ale o to to Cię nie podejrzewam)pozdrawiamT.
[2012-07-08 20:06]

lolo164

Powiedzmi ze mialem za duzo pieniedzy i oplacalem zawsze wszystko [2012-07-08 22:57]

lolo164

powiedzmy* [2012-07-08 22:57]

withanight88

Nizinna to większość jezior, stawów, rzek, glinianek, starorzeczy itd.  [2012-07-09 01:06]

withanight88

Nizinne to większość jezior, stawów, rzek, glinianek, starorzeczy itd. 

[2012-07-09 01:06]

lolo164

a gorskie? [2012-07-09 11:44]

pawelz

Wez kolego wykaz wod Twojego okregu i poczytaj.
Odrobine wysilku nie zaszkodzi.
[2012-07-09 11:49]

withanight88

a gorskie?

[2012-07-09 11:55]

lolo164

w wykazie wod nie ma napisane czy zbiornik jest gorki czy nizinny [2012-07-09 12:54]

withanight88

w wykazie wod nie ma napisane czy zbiornik jest gorki czy nizinny

Górskie to są odcinki rzek a nie zbiorników. Chyba niema w kraju zbiorników o charakterze górskim, głowy nie dam bo pewny nie jestem.
Jest ich nie wiele, w zależności od okręgu. Wg wykazu w twoim okręgu są tylko 2 odcinki na rzece Skrwie. [2012-07-09 14:13]

jurek

lolo164 w wykazie wod nie ma napisane czy zbiornik jest gorki czy nizinny

________________________________________________________________________________

Kolego niedoświadczony , nie rób obciachu swojemu  ( i także mojemu Kołu , które jeszcze 7 lat temu było Okręgiem )  .............. koniec języka za przewodnika ( a nie proste lenistwo ) , mogłeś zapytać vice-prezesa , który młodym wędkarzom poświęca większość swego czasu , lub napisac do mnie , to Ci wytłumaczę , pozdrawiam Jurek .

P.S Kolego   #Pitbul , skarbnik jest uczciwy i kumaty ( i nie jedno Koło chciałoby takiego mieć )

Tylko jak to rozkminić ?
[2012-07-09 20:13]

Pitbul

.... czyli zostało jedno "albo" :)T. [2012-07-10 15:07]

pawelz

w wykazie wod nie ma napisane czy zbiornik jest gorki czy nizinny

Górskie to są odcinki rzek a nie zbiorników. Chyba niema w kraju zbiorników o charakterze górskim, głowy nie dam bo pewny nie jestem.
Jest ich nie wiele, w zależności od okręgu. Wg wykazu w twoim okręgu są tylko 2 odcinki na rzece Skrwie.

Myczkowce na Sanie. Innych nie znam :)
[2012-07-11 09:23]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia