Zaloguj się do konta

Opłata członkowska PZW

utworzono: 2010/01/18 11:09
jacek1982

Witam wszystkich wędkarzy daje ten wpis bo trapią mnie opłaty za wędkowanie a mianowicie chodzi mi o opłatę członkowską. czy moim obowiązkiem jest uiścić ową opłatę czy nie ?? Zazwyczaj wędkuje ze znajomym praktycznie w ogóle nie interesuje nas nasze kolo wędkarskie tylko wędkowanie, wiem ze bez członkowskiego nie można brać udziału w zawodach czy innych zajęciach jednak nas to akurat najmniej interesuje. I czy nie można opłacić samego zezwolenia na wody i wędkować jako nie zrzeszony ?? 

Podpowiedzcie coś na ten temat 

Pozdrawiam 

[2010-01-18 11:09]

adler

Niestety inaczej się nie da , musisz uiścić opłatę członkowską . To że nie interesują 

Cię zawody to już Twoja indywidualna sprawa , ale że nie interesujesz się sprawami Waszego koła to wg. mnie bardzo źle , nie wiem co kieruje Tobą iż masz takie ,a nie inne stanowisko w tej materi . Przecież możesz nawet jako jednostka wiele , bardzo wiele zrobić dobrego dla siebie , innych , koła lub miasta . Choćby widzisz my tutaj , mogli byśmy poczytać i spoko , ale nie są ludzie którzy mimo swoich codziennych życiowych spraw , i tragedii , mają czas dla innych

i udzielają się tu itam , bezinteresownie . Mają tylko tą satysfakcję że tylko oni wią - " TAK TO JEST MOJE DZIEŁO "  i wystarczy , czsami tą pracę ktoś zauważy , ale nie poto się wychylają. Lecz trudno taka jest Twoja wola i ją wszyscy jak widzisz szanują  . Bez tej opłaty możesz opłacić tylko wędkowanie za poszczególny dzień wędkowania , widzisz gdybyś choć trochę interesował  to byś się z regulaminem zapoznał. Wiem że zagranicami kraju tak jest , niestety tutaj jest Polska.   

[2010-01-18 12:15]

Boberto

...mozna byc niezrzeszonym ... jest taki minus za na wodach PZW nie kupisz pozwolenia na wedkowanie na caly sezon przysluguja ci jedynie pozwolenia dobowe ...przynajmniej jest tak u mnie w Olsztynie.
[2010-01-18 12:59]