Zaloguj się do konta

Opłaca się wyrobić kartę wędkarską w środku roku??

utworzono: 2011/06/29 19:23
piosik1223

Witam mam pytanie, czy oplaca mi sie wyrabiac karte wedkarska, czlonkowska itp. i ja oplacic na caly rok.? jesli zostalo juz pol roku, a w grudniu oplaca sie juz na nastepny rok? lowie przewaznie na stawach, gdzie jak wiadomo nie trzeba karty, ale niecale pol kilometra od stawow jest rzeka notec, i wracajac do pytania czy warto wyrabiac jezeli i tak z jakies 2 miechy jeszcze bedziemy lowic rybki :D ? [2011-06-29 19:23]

Ryby będzie można łowić jeszcze pół roku kolego. Taniej wyjdzie Ciebie karta, niż stracony sprzęt i mandat :) [2011-06-29 19:29]

Jędrula

Ryby będzie można łowić jeszcze pół roku kolego. Taniej wyjdzie Ciebie karta, niż stracony sprzęt i mandat :)

!!!!!!!!!!!!!!

[2011-06-29 19:38]

Fix

Ryby będzie można łowić jeszcze pół roku kolego. Taniej wyjdzie Ciebie karta, niż stracony sprzęt i mandat :)

!!!!!!!!!!!!!!

Najlepsza odpowiedź jaką kiedykolwiek widziałem :D [2011-06-29 19:42]

lorak

Witam mam pytanie, czy oplaca mi sie wyrabiac karte wedkarska, czlonkowska itp. i ja oplacic na caly rok.? jesli zostalo juz pol roku, a w grudniu oplaca sie juz na nastepny rok? lowie przewaznie na stawach, gdzie jak wiadomo nie trzeba karty, ale niecale pol kilometra od stawow jest rzeka notec, i wracajac do pytania czy warto wyrabiac jezeli i tak z jakies 2 miechy jeszcze bedziemy lowic rybki :D ?

Pytanie, czy się opłaca jest nie na miejscu.Czy wędkarstwo to jest sposób na zarabianie pieniędzy, czy hobby? Płacisz za pozwolenie łowienia, a nie za kilogramy ryb.Zrób opłaty, spędzaj każdą wolną chwilę na rybach, a zobaczysz czy się opłaca.Życzę udanych połowów i złowienia ogromnej ryby! [2011-07-03 10:03]

trygław

...a z drugiej strony zaczęła się ta lepsza połowa roku jeśli chodzi o wędkowanie,gdzie większość ryb jest już po okresach ochronnych jak również wyśmienicie żerują.
Pozdrawiam
Trygław
[2011-07-03 10:13]

krzys0783

Witam mam pytanie, czy oplaca mi sie wyrabiac karte wedkarska, czlonkowska itp. i ja oplacic na caly rok.? jesli zostalo juz pol roku, a w grudniu oplaca sie juz na nastepny rok? lowie przewaznie na stawach, gdzie jak wiadomo nie trzeba karty, ale niecale pol kilometra od stawow jest rzeka notec, i wracajac do pytania czy warto wyrabiac jezeli i tak z jakies 2 miechy jeszcze bedziemy lowic rybki :D ?

Ja jak bym był na twoim miejscu to bym się nie oglądał tylko wyrabiał [2011-07-03 11:52]

ayem

Zgadza się , kartę wędkarską należy bezwzględnie posiadać to nie tylko kwestia opłacalności a co do zezwoleń to są zezwolenia okresowe , pytanie ile będziesz czasu spędzał na rybkach bo jeśli to będzie kilka wypadów w okresie letnim to okaże się , że w tej cenie kupisz już całoroczne zezwolenie ( u mnie 5 zezwoleń jednodniowych ). Możesz też kupić zezwolenie trzymiesięczne .
[2011-07-03 12:40]

bodzinski

wiesz zależy czy masz zamiar pojechać tam 4 razy czy więcej jeżeli tylko pare razy to sie nie opłaca i łów na stawach
[2011-07-03 13:33]

Zielony80

Jeżeli na rzece masz zamiar łowić raz na 2 miesiące to nie wyrabiaj i zostań na stawach.
[2011-07-03 15:03]

ponczu2

Wiesz co, wyrobić opłaca się zawsze jak cię to ciągnie i zamierzasz wędkować. A czy opłacisz w tym roku czy w następnym to już jest Twoja sprawa.
Pozdrawiam
[2011-07-05 00:09]