Mikado X-Plode Method Feeder 3,50

/ 4 odpowiedzi
Witam. Bardzo prosze o opinie/spostrzeżenia na temat wędki Mikado X-Plode Method Feeder 3,50. Zaznaczam że jest to wędka METHOD Feeder a nie MEDIUM Feeder. Miałaby głównie służyć do metody, ale może czasami i na rzękę i właśnie czy da radę ? 

Z góry dziękuję i pozdrawiam.
notaki

A niby czym rózni się feeder "method" od "zwykłego ?
Nie dawaj się Kolego sympatyczny nabierac na chwyty marketingowe.
A w temacie: w pierwszym wyniku w google po wrzuceniu Twojej wedki pojawia się info, ze rzeczywisty c.w tej wędki to w granicach 80 g. Wieksze obciazenie może powodować niecelnść rzutów ( czyli wedka jest miękka ) . Niby dalej jest reklamowe blebleble , ze na tą wędkę to karpie po dziesięć kilo ..., ale wydaje mi się że przy tym c.w. i przy tej ( sorry ) cenie wedka przeznaczona jest raczej na średniej masy ryby.   (2017/06/26 20:23)

damian-artiz

Jest jedna bardzo znacząca różnica...Wędka z frazą " method " waży 264 gramy a " medium" - 392 gramy :)  (2017/06/26 22:18)

notaki

No cóz ... to przcież będzie Twoj sprzęt :-)
Ja na 100 g  róznicy ciężaru w wedce, która lezy na podpórce przez 98 % czasu łowienia  nie zwracałbym wiekszej  uwagi, bardziej skupiając się na jej mocy i akcji
Ale - oczywiście to co dla mnie nieistotne, dla kogoś innego może być ważne. (2017/06/27 13:20)

michal-fresko

Ja używam federa Jaxon Genesis Pro 3,60m 30-90g i do tego używałem małej metody drenana o wadze 25g i dawałem radę.Wędka ta waży 280g i kosztuje około 210zł i udało mi się na nią wyciągnąć leszcza 50cm bez problemu. (2017/06/27 15:34)