Opinie o sprzęcie dla VIP- ów wiosna 2013

/ 133 odpowiedzi / 19 zdjęć
ryukon1975


- pierwszy od góry Robinson tzw. bez sterowiec dł. 9,5cm zanurzenie 0,0m i oto pytanie do Was 
  koledzy jakie jest jego przeznaczenie?...








Pytanie zagadka Andrzeju.:))
Kiedyś wygrałem takie dwa, miałem nad wodą i niewiele mi to pomogło nie wiem do czego one służą i jak nimi łowić bo zachowują się nieobliczalnie.:)
Natomiast ten Robinson niżej (też takiego wtedy dostałem jest) całkiem fajny śmiało walczyłem nim z szczupakami. (2013/04/08 20:29)

ZanderHunter


- pierwszy od góry Robinson tzw. bez sterowiec dł. 9,5cm zanurzenie 0,0m i oto pytanie do Was 
  koledzy jakie jest jego przeznaczenie?...








Pytanie zagadka Andrzeju.:))
Kiedyś wygrałem takie dwa, miałem nad wodą i niewiele mi to pomogło nie wiem do czego one służą i jak nimi łowić bo zachowują się nieobliczalnie.:)
Natomiast ten Robinson niżej (też takiego wtedy dostałem jest) całkiem fajny śmiało walczyłem nim z szczupakami.






   W takim razie Krzysztofie bez sterowca podaruję teściowej jako kolczyk i niech go testuje...:))) a 2 pozostałe zostawię sobie do testów...:)


P:)


(2013/04/08 20:44)

Rav


Do mnie też doszła wczoraj przesyłka.Dwie paczki twisterów-radiatorów w rozmiarach:- 8 cm (kolor motor-oil)- 12 cm (kolor czerwień z brokatem).Ze względu na wielkość przeznaczę je do testowania na szczupłych, głównie na rzece Warcie, a więc testy nie wcześniej jak w długi weekend majowy :) (2013/04/09 13:17)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

bednar14


Dziś dotarła do mnie żyłka Dragon Super Camou Spinn ;-) Pierwsze testy w maju, chwilowo opinii nie wyrażam. (2013/04/09 18:34)

gwarek55


Dziś odebrałam przesyłkę.Dwa zestawy twisterów-7,5cm i 9,5cm. (2013/04/10 14:53)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Zander51


Tym razem trafił mi się  "Wirujący ogonek".

(2013/04/23 07:28)

JKarp


CześćA mi żyłka Robinson SUPERCUP ;-) z której zrezygnowałem.JK (2013/04/23 07:43)

zbynio5o


Czy aby Redakcja trafnie obdarzyła Vipów ? Ręce i cycki opadają jak sie nie których czyta i ogląda foty skłusowanych szczupaków w okresie ochronnym.

(2013/04/25 15:30)

JKarp


CześćA ja to jestem ciekawy jak to się dzieje, że ten wątek o którym piszesz jest już wątkiem zamkniętym Dragona?Jeśli już to raczej do Robinsona powinno być przypisane.JK (2013/04/27 07:57)

Artur z Ketrzyna


Ja dostałem piękny kołowrotek Cormorana. I na pewno dam na jego temat rzetelną opinię.
Dziś go rozpakowałem...
Rozwijam z bąbelkowej foli i widzę białe pudełko. Otwieram i widzę ładny kołowrotek, małe zdziwienie (rozczarowanie) że brakuje karty gwarancyjnej. Oglądam i widzę na stopce napis; made in china. Szok... kilka kręceń korbką i widzę że wszystko jest spasowane całkiem ładnie, pracuje dość dobrze jak na kołowrotek spinningowy o 3 łożyskach. Syn wziął do ręki i pierwsze słowa; jak płynnie pracuje...
No i 2 rodzaje aluminiowych szpul (głęboka i płytka). To jest mój pierwszy kołowrotek z takim wyposażeniem. I powiem że jest to naprawdę pożądane wśródk kołowrotków. Gdyż nie mamy problemu z używaniem różnej grubości żyłek.
Pierwsze wrażenie jest takie że ten kołowrotek jest to dość solidny. Co dalej okaże się nad wodą....
To przedsmak mojej recenzji...

Dostałem też twistery robinsona za prowadzenie stronki klubu. Tak więc teścik będzie również ich. Wiem że twistery dostaje prawie każdy. Czy ktoś już na nie coś złowił?

Kołowrotek miałem już na 6 wypadach po 4-6 godzin spiningowania, parę zaczepów i sporo wyholowanych ryb troszkę....
Musiałem po pierwszym wypadzie go przesmarować. Ale jak narazie do tej pory działa bez zarzutów jak na kołowrotek z 3 łożyskami (w tym 1 oporowe). (2013/05/30 21:13)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Artur z Ketrzyna


Test sprzętu, jak na razie wypada pozytywnie. Miałem go już na 10 wypadach i orał wode prze około 50 godzin, wyciągną z 40 szczupaków i 7 okoni, zerwałem 5 zestawów... Testowany przy 2 wędkach i na 3 łowiskach... Jak myślicie czy moja opinia o nim może już być wiarygodna, tym bardziej że wiem jak w środku wygląda... (2013/06/05 22:38)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

piotr-strzalkow


Doszły nowe zabawki.

Wobler nieco duży, ale myślę, że wędka Mikado Back Draft 7-40 powinna to wytrzymać.

Latarka bezsprzecznie przyda się na nocnych zasiadkach.


(2013/06/18 12:02)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.