Opinie o sprzęcie dla VIP- ów wiosna 2013

/ 133 odpowiedzi / 19 zdjęć
ryukon1975

Tu nie chodzi o jechanie po nikim tylko o wymianę zdań na temat zaistniałej sytuacji.
Gdybym chciał jechać po kimś to bym podał  nick czy coś w tym stylu ale do niczego dobrego by to nie doprowadziło.

Jeśli chodzi o ocenianie to zupełnie się zgadzam trzeba oceniać i komentować tylko to co jest coś warte lub jeśli ma się do powiedzenia kilka zdań w danym temacie. (2013/03/31 09:03)

piotr-strzalkow

Tu nie chodzi o jechanie po nikim tylko o wymianę zdań na temat zaistniałej sytuacji.
Gdybym chciał jechać po kimś to bym podał  nick czy coś w tym stylu ale do niczego dobrego by to nie doprowadziło.

Jeśli chodzi o ocenianie to zupełnie się zgadzam trzeba oceniać i komentować tylko to co jest coś warte lub jeśli ma się do powiedzenia kilka zdań w danym temacie.

Może jednak by doprowadziło? Zgadzam się, że skopiowanie albo niemal przepisanie tekstu ze strony producenta, jest nie tylko naganne i nic nie wnosi, ale jest również niezgodne z prawem, jeśli się pod tym podpisuje bez podania źródła. Takie przypadki należy piętnować. (2013/03/31 09:24)

ryukon1975

Jeśli by doprowadziło to najwyżej do prowadzącej do niczego wojny bo dana osoba czując się urażona czymś by się odgryzła i ?
Więc lepiej niech każdy sam wyciągnie wnioski po przeczytaniu tego co piszemy, czyli że dodaje się wpisy nie na ilość ale wtedy jak naprawdę chce się coś powiedzieć. Wiadomo raz wyjdzie to lepiej raz gorzej liczy się jednak sama chęć podzielenia się czymś konkretnym a to widać. (2013/03/31 09:56)

karateka994

Mam pytanie, czy każdy kto posiada konto vip, dostaje sprzęt do testowania? (2013/03/31 10:03)

Diablo

Mam pytanie, czy każdy kto posiada konto vip, dostaje sprzęt do testowania?

nie każdy. (2013/03/31 10:21)

piotr-strzalkow

ryukon1975 - wnioski wyciągnie każdy, jakie będzie chciał, ale prawdopodobnie każdy zostanie przy swoim.

karateka994 - sprzęt przydzielany jest najbardziej aktywnym VIPom na portalu. Losowanie ma miejsce przy konkursach SMS i każdy może wziąć w nich udział (nie trzeba być vipem, wystarczy konto na portalu).

Jeśli zastanawiasz się nad wzmożeniem swojej aktywności, przeczytaj wcześniejsze wpisy i poważnie się nad tym zastanów ;) (2013/03/31 10:28)

Diablo

Obraziłeś się i mścisz się za feedera? Trzeba było zgłosić. Sądzę, że by coś z tym zrobili. Ja dostałem sprzęt w doskonałym stanie. Trochę zakurzony, ale bez wad.

Jakoś nie wierzę w Twoje współczucie. Bardziej pasuje Ci:
Hejter - (ang. "hater") Zazdrosny koleś który nie potrafi cieszyć się sukcesem kogoś innego, dlatego próbuje wytknąć w nim wszystkie możliwe wady.

Takie odnoszę wrażenie, kiedy czytam Twoje wpisy i szczerze Ci nie zazdroszczę takiej postawy.

Skoro tak o mnie myślisz - wolno Ci.

Nie obraziłem sie i nie mszcze sie za feedera. Sprzęt sobie dobieram sam taki jaki mi odpowiada i kupuje go za ciężko zarobione pieniądze. To mi sprawia większą radość niż wygrany sprzęt który nie pasuje mi do żadnego kompletu.

Nie oceniałem Twojej opinii bo napisałeś ją tylko po to aby przypodobać sie redakcji. Aby w następnym rozdaniu dostać nowy sprzęt. Nie przyłożyłeś się w ogóle nawet nie chciało Ci się wyjść na zewnątrz i rzucić czymkolwiek kilka razy żeby zobaczyc jak żyłka schodzi z kołowrotka. Mam tylko nadzieję że żaden wędkarz nie zasugeruje się opiniami pisanymi tylko po to aby dostać za dwa miesiące paczke twisterów. (2013/03/31 10:30)

Diablo

"Kolorystyka kołowrotka czyni go, można powiedzieć uniwersalnym. Powinien pasować do niemal każdego kija. Złote akcenty powinny się raczej podabać"

To nie jest test ani opinia o sprzęcie to jest charakterystyka przedmiotu - zadanie na poziomie 4 klasy podstawówki.

Czytając Twój opis który napisałeś o osobie wystarczyły mi trzy literki żeby wiedzieć skąd ta wrogość - SSR :) (2013/03/31 10:35)

piotr-strzalkow

Obraziłeś się i mścisz się za feedera? Trzeba było zgłosić. Sądzę, że by coś z tym zrobili. Ja dostałem sprzęt w doskonałym stanie. Trochę zakurzony, ale bez wad.

Jakoś nie wierzę w Twoje współczucie. Bardziej pasuje Ci:
Hejter - (ang. "hater") Zazdrosny koleś który nie potrafi cieszyć się sukcesem kogoś innego, dlatego próbuje wytknąć w nim wszystkie możliwe wady.

Takie odnoszę wrażenie, kiedy czytam Twoje wpisy i szczerze Ci nie zazdroszczę takiej postawy.

Skoro tak o mnie myślisz - wolno Ci.

Nie obraziłem sie i nie mszcze sie za feedera. Sprzęt sobie dobieram sam taki jaki mi odpowiada i kupuje go za ciężko zarobione pieniądze. To mi sprawia większą radość niż wygrany sprzęt który nie pasuje mi do żadnego kompletu.

Nie oceniałem Twojej opinii bo napisałeś ją tylko po to aby przypodobać sie redakcji. Aby w następnym rozdaniu dostać nowy sprzęt. Nie przyłożyłeś się w ogóle nawet nie chciało Ci się wyjść na zewnątrz i rzucić czymkolwiek kilka razy żeby zobaczyc jak żyłka schodzi z kołowrotka. Mam tylko nadzieję że żaden wędkarz nie zasugeruje się opiniami pisanymi tylko po to aby dostać za dwa miesiące paczke twisterów.

Nie żeby się przypodobać ani dla kolejnego sprzętu, a ze zwykłej uczciwości. Redakcja podkreśla to, że oczekuje tekstów na temat wydawanego sprzętu. Byłem aktywny, otrzymałem sprzęt, to i napiszę opinię, a nawet dwie.

Napisana przeze mnie opinia ma taki charakter jaki miała mieć. Starałem się opisać to, co mogłem na ówczesną chwilę. Jakbym napisał, jak schodzi żyłka, to zabrakłoby testów na holowanej rybie. Wszystkim nie dogodzę, ale będę się starał. Obiecałem drugi tekst po dłuższych testach i słowa dotrzymam. Nie spodziewam się jednak, żeby zadowolił on wszystkich. Takie życie.

Z wędkarskim i świątecznym pozdrowieniem,
Piotrek (2013/03/31 10:43)

piotr-strzalkow

"Kolorystyka kołowrotka czyni go, można powiedzieć uniwersalnym. Powinien pasować do niemal każdego kija. Złote akcenty powinny się raczej podabać"

To nie jest test ani opinia o sprzęcie to jest charakterystyka przedmiotu - zadanie na poziomie 4 klasy podstawówki.

Czytając Twój opis który napisałeś o osobie wystarczyły mi trzy literki żeby wiedzieć skąd ta wrogość - SSR :)

Ech... nie wiem, gdzie widzisz wrogość w moich wpisach? Jeśli takie odnosisz wrażenie, to nie wynika ono z faktu, że jestem strażnikiem, a może z Twojej awersji do tej grupy :)

Co do jakości wpisu. Dziękuję za uwagę. Zawsze staram się, aby teksty były jak najlepsze. Jak widać, nie zawsze się to udaje, a przynajmniej nie każdemu przypadają one do gustu.

Chętnie poznam Twoje zdanie na temat reszty tekstu. Prosiłbym jednak, żebyś odniósł się do niego w komentarzu bezpośrednio pod artykułem. Jeśli to nie problem.

Jak już wspomniałem wcześniej i kilku innych postach; piszemy na blogu, a nie do WW czy tekstów naukowych. Nie dajmy się zwariować. (2013/03/31 10:51)

Diablo

Czytając Twój opis który napisałeś o osobie wystarczyły mi trzy literki żeby wiedzieć skąd ta wrogość - SSR :)

Ech... nie wiem, gdzie widzisz wrogość w moich wpisach? Jeśli takie odnosisz wrażenie, to nie wynika ono z faktu, że jestem strażnikiem, a może z Twojej awersji do tej grupy :)

Co do jakości wpisu. Dziękuję za uwagę. Zawsze staram się, aby teksty były jak najlepsze. Jak widać, nie zawsze się to udaje, a przynajmniej nie każdemu przypadają one do gustu.

Chętnie poznam Twoje zdanie na temat reszty tekstu. Prosiłbym jednak, żebyś odniósł się do niego w komentarzu bezpośrednio pod artykułem. Jeśli to nie problem.

Jak już wspomniałem wcześniej i kilku innych postach; piszemy na blogu, a nie do WW czy tekstów naukowych. Nie dajmy się zwariować.

Gdzie wrogość w Twoich wpisach?

" Jakoś nie wierzę w Twoje współczucie. Bardziej pasuje Ci:
Hejter - (ang. "hater") Zazdrosny koleś który nie potrafi cieszyć się sukcesem kogoś innego, dlatego próbuje wytknąć w nim wszystkie możliwe wady."

Nie sądziłem że to miał być komplement.

(2013/03/31 10:56)

użytkownik145121

Niby przysłowie mówi , że darowanemu koniowi w zęby się nie patrzy , ale żeby za jakiś darowany bubelek zmieniać diametralnie swoje wcześniejsze przekonania tak górnolotnie wygłaszane na stronach portalu to po prostu wstyd i hańba. 
Czy ktoś pamięta wcześniejsze wypowiedzi kol.wyst. kiedyś pod awantarem - mirkli ? (2013/03/31 13:18)

użytkownik39933

Diablo - Opisałem, co widziałem i o to mi chodziło. O jego pracy też coś jednak wspomniałem... na tyle, na ile to możliwe po wymacaniu młynka. Jeśli nawet swoimi słowami potwierdzam to, co napisał producent, to chyba też jest to cenną informacją, że nie robi on swoich klientów w bambuko, pisząc bajki o sprzęcie.

Tobie, jak wpadnie jakiś kołowrotek w ręce pierwszy raz, to nie jesteś w stanie nic o nim powiedzieć? Tabula rasa, którą zapiszesz dopiero po dwóch sezonach ciężkiego katowania? Bez przesady.

sliwa80 - sprawdzałem tego Yorka zaraz po tym, jak zostały opublikowane wyniki rozdania. Jest tani. I co z tego? Trzeba wziąć cenę pod uwagę i napisać, co się o nim myśli na podstawie obserwacji.

Może w swojej klasie cenowej, jest całkiem ok, a może całkiem do D. Warto jednak coś o tym napisać. Mogą być bowiem tacy, którzy chcieliby przeczytać przed zakupem coś więcej niż tylko opis producenta. Jak już wspomniałem, nie wszystkich stać na to, żeby dołożyć.

Piotrek pisząc "nie trzeba go trzymać w ręku a tym bardziej na niego łowić żeby go ocenić i wiedzieć co jest warty ;)"   nie miałem na myśli ceny, jak kupuje kołowrotek czy wędkę nigdy nie sugeruje się ceną, w tym przypadku po prostu po samym zdjęciu widać jak jest wykonany i co jest warty ale nie zmienia to faktu i zgadzam się z Tobą w stu procentach że warto o nim coś  napisać ale Janusz zapewne to zrobi jak będzie na niego łowił, no chyba że nie  ...... :) Ja dostałem gumy do testowania, podziękowałem ale zrezygnowałem i poprosiłem żeby przekazali je jakiemuś młodemu wędkarzowi bo po prostu nie mam możliwości wystawić opini na ich temat gdyż nie łowię na spining. (2013/03/31 15:37)

Diablo

Piotrek pisząc "nie trzeba go trzymać w ręku a tym bardziej na niego łowić żeby go ocenić i wiedzieć co jest warty ;)"   nie miałem na myśli ceny, jak kupuje kołowrotek czy wędkę nigdy nie sugeruje się ceną, w tym przypadku po prostu po samym zdjęciu widać jak jest wykonany i co jest warty ale nie zmienia to faktu i zgadzam się z Tobą w stu procentach że warto o nim coś  napisać ale Janusz zapewne to zrobi jak będzie na niego łowił, no chyba że nie  ...... :) Ja dostałem gumy do testowania, podziękowałem ale zrezygnowałem i poprosiłem żeby przekazali je jakiemuś młodemu wędkarzowi bo po prostu nie mam możliwości wystawić opini na ich temat gdyż nie łowię na spining.

W pewnych sprawach nigdy sie nie zgodzimy ale pełen szacunek za oddanie nagrody innej osobie. Przecież mogłeś napisać że są białe i miekkie w dotyku i liczyć ze następnym razem dostaniesz coś lepszego. (2013/03/31 15:47)

użytkownik145121

No właśnie tego nie rozumiem - przecież raczej redaktorzy portalowi , a na pewno moderatorzy / skoro interweniują w poszczególnych wątkach - to chyba je czytają ? / orientują się w preferencjach metodowych poszczególnych uczestników portalu - więc czemu dają do testów sprzęt kolidujący z preferencjami jego odbiorcy ? - może właśnie , żeby ich ocena nie była zbyt wiarygodna , prawdziwa i żeby nie narazić się nią firmie sponsorującej ? (2013/03/31 15:55)

Artur z Ketrzyna

No właśnie tego nie rozumiem - przecież raczej redaktorzy portalowi , a na pewno moderatorzy / skoro interweniują w poszczególnych wątkach - to chyba je czytają ? / orientują się w preferencjach metodowych poszczególnych uczestników portalu - więc czemu dają do testów sprzęt kolidujący z preferencjami jego odbiorcy ? - może właśnie , żeby ich ocena nie była zbyt wiarygodna , prawdziwa i żeby nie narazić się nią firmie sponsorującej ?

Kiedyś redakcja coś wspominała o tym by VIP, opisał jakimi metodami łowi. Nie wiem czy jest to w koncie wipa. Wiem że gdzieś to pisałem...
No ja dostałem kołowrotek spinningowy. Bo ostatnio praktycznie tej metody używam, potem spławik i grunt (jak łowie z brzegu).

Podejrzewam że redakcja dostaje ten sprzęcik jako gadżety do rozdania (nie nabywa ich z myślą o konkretnych osobach). Dlatego nie zawsze utrafi...
Wcześniej za prowadzenie strony klubu, dostałem koszulkę i gumy robinsona, a dokładniej twistery. Mimo że głównie łowię szczupaki to rozmiarów ta była na giganty, tylko kilka z nich jest takich które używam jako max. I na nich przeprowadzę test skuteczności. Te większe może posłużą do sondowania nowych miejscówek, i jak coś się złapie to potwierdzi ich skuteczność...
Jak tez mam szkułkę wędkarską i na pierszą lekcję rzutów i wijania mogą też być... W końcu wtedy najwięcej się traci przynęt. No i tak było z jednym nastolatkiem, wiedziałem że fatalnie wedkuje, ale cóż, obiecałem to i zabrałem, dałem mu stare kopyto relaksa już tak wyblakłe i nie za estetyczne... A on ciach okonia 26 cm i szczupaczka 36cm. pożegnanie dostał parę gumek by mógł dalej się szkolić (dopracowywać rzemiosło)... (2013/03/31 17:00)

Lin1992

No właśnie tego nie rozumiem - przecież raczej redaktorzy portalowi , a na pewno moderatorzy / skoro interweniują w poszczególnych wątkach - to chyba je czytają ? / orientują się w preferencjach metodowych poszczególnych uczestników portalu - więc czemu dają do testów sprzęt kolidujący z preferencjami jego odbiorcy ? - może właśnie , żeby ich ocena nie była zbyt wiarygodna , prawdziwa i żeby nie narazić się nią firmie sponsorującej ?

Kiedyś redakcja coś wspominała o tym by VIP, opisał jakimi metodami łowi. Nie wiem czy jest to w koncie wipa. Wiem że gdzieś to pisałem...
No ja dostałem kołowrotek spinningowy. Bo ostatnio praktycznie tej metody używam, potem spławik i grunt (jak łowie z brzegu).

Podejrzewam że redakcja dostaje ten sprzęcik jako gadżety do rozdania (nie nabywa ich z myślą o konkretnych osobach). Dlatego nie zawsze utrafi...
Wcześniej za prowadzenie strony klubu, dostałem koszulkę i gumy robinsona, a dokładniej twistery. Mimo że głównie łowię szczupaki to rozmiarów ta była na giganty, tylko kilka z nich jest takich które używam jako max. I na nich przeprowadzę test skuteczności. Te większe może posłużą do sondowania nowych miejscówek, i jak coś się złapie to potwierdzi ich skuteczność...
Jak tez mam szkułkę wędkarską i na pierszą lekcję rzutów i wijania mogą też być... W końcu wtedy najwięcej się traci przynęt. No i tak było z jednym nastolatkiem, wiedziałem że fatalnie wedkuje, ale cóż, obiecałem to i zabrałem, dałem mu stare kopyto relaksa już tak wyblakłe i nie za estetyczne... A on ciach okonia 26 cm i szczupaczka 36cm. pożegnanie dostał parę gumek by mógł dalej się szkolić (dopracowywać rzemiosło)...

Bardzo ładnie postąpiłeś kolego.
Te kilka gumek na pewno zalegało by w pudełku i Tobie nie przyniosło by tyle radości co temu co je od Ciebie dostał.
I mówię to bez żadnej kpiny.
Ja kiedyś dałem kumplowi - bardzo początkujący wędkarz- kilka blach na które nie łowiłem za tydzień przyleciał do mnie bardzo uradowany i pokazał mi swoją zdobycz był to szczupak prawie 80cm.Chłopak był na skraju histerii ze szczęścia że wyciągną taką rybę:)
Ja bym te blachy w końcu wywalił bo nic mi na nie mi nie brało a on miał radość po pachy :). (2013/03/31 17:32)

użytkownik145121

Artur - to są jeszcze jakieś podkategorie Vipowskie ?
Ty jako VIP-TESTER nie wiesz co co jest na Twoim koncie ? (2013/03/31 17:56)

użytkownik39933

Piotrek pisząc "nie trzeba go trzymać w ręku a tym bardziej na niego łowić żeby go ocenić i wiedzieć co jest warty ;)"   nie miałem na myśli ceny, jak kupuje kołowrotek czy wędkę nigdy nie sugeruje się ceną, w tym przypadku po prostu po samym zdjęciu widać jak jest wykonany i co jest warty ale nie zmienia to faktu i zgadzam się z Tobą w stu procentach że warto o nim coś  napisać ale Janusz zapewne to zrobi jak będzie na niego łowił, no chyba że nie  ...... :) Ja dostałem gumy do testowania, podziękowałem ale zrezygnowałem i poprosiłem żeby przekazali je jakiemuś młodemu wędkarzowi bo po prostu nie mam możliwości wystawić opini na ich temat gdyż nie łowię na spining.

W pewnych sprawach nigdy sie nie zgodzimy ale pełen szacunek za oddanie nagrody innej osobie. Przecież mogłeś napisać że są białe i miekkie w dotyku i liczyć ze następnym razem dostaniesz coś lepszego.

Nudno by było na tym świecie jak by wszyscy byli tacy sami i się ze wszystkim zgadzali :) ;) (2013/03/31 18:21)

JKarp

"Jestem Karpiarzem. Mój rekord to karp 17kg złowiony na wodzie PZW.
Od stycznia 2012 jestem oficjalnym testerem produktów firmy Gold Carp Baits. 
Służę radą i pomocą z zakresu karpiowwania."

" Ja dostałem kołowrotek YORK VECTOR 2000.Nie wiem co napisać oprócz tego, że pudełko jest niebieskie a kołowrotek nie był zakurzony."
" Kiedyś redakcja coś wspominała o tym by VIP, opisał jakimi metodami łowi."
Napisać a opisać to jakby dwie różne rzeczy.JK

(2013/03/31 18:41)

użytkownik104372

Witam koledzy. Dostał już ktoś może te gumy K-DON? Bo ja już czekam drugi tydzień i nic jeszcze nie doszło. (2013/04/03 11:53)

piotr-strzalkow

Kolego, wysłałeś do Redakcji namiary na siebie? (2013/04/03 12:00)

89krzysztof

Trochę już minęło od wysyłki, a ja również niczego nie dostałem od redakcji, a namiary na siebie zostawiłem :)
Ale ja mieszkam na końcu świata, więc może później dotrze... (2013/04/03 12:11)

piotr-strzalkow

Ja dostałem po tygodniu. Wysłane Kolporterem. (2013/04/03 12:20)

adler

Koledzy, widzę że nie tylko ja czekam na dostawę, pomimo iż także podałem swe dane.

Może redakcja się wypowie o powodzie opóźnień. 

(2013/04/03 12:33)