Opinie o firmie D-A-M

/ 4 odpowiedzi
Witam serdecznie kolegów.

Mam pytanie odnośnie firmy D-A-M.  

Czy któryś z kolegów posiada jakiś kijaszek spinningowy i ewentualnie czy może coś na temat tej firmy coś wiecej powiedzieć.

Pytam ponieważ przymierzam się do zakupu kija spinningowego, u mnie w Poznaniu jest sklep który oferuje kije tej firmy. Sprzedawca rzeczowy, wiedzący co mówi i oferuje, a nie jak w niektórych sklepach pokaż co mam i wciśnij... 

Opisałem, że chcę łowić Okonie , woblerki 3-8 cm do 10gr. ew. obrotówka.. i chciałem pytałem o wędzisko które ew. podoła szczupłemu który zawiesiłby się..  

Miałem w ręku kije firm 

Dragon Express 5-25g, 
Daiwa Exceler 5-20g, 
Shimano Nexave 7-21g 

oraz właśnie najbardziej proponowanego, dobrze opisanego pokazanego pod względem jakości co do ceny

D-A-M Effzett SLR - 2,70m 7-21g. 


Wiem, że to nowość, nie chodzi mi o to że może wędzisko mało znane, ale chodzi mi o firmę, czy warto kupić kij tej firmy...

pozdrawiam







pipiszta


Posiadam kijek Dam effzet pro jig 2.15 14-35g do łowienia sandaczy z opadu...Powiem tyle że bardzo fajny kijek bardzo czuły a za razem bardzo szybki.Nawet na testach uwiesił się już jeden sandał 52cm...oczywiście wrócił do wody.Na ten rok dam wypuścił wiele fajnych wędek i dobrze przynajmniej bedzie konkurencja dla dragona i innych firm...Pozdrawiam (2014/03/21 12:52)

Katmono


Jak lubisz miękkie kije to polecam shimano nexave paraboliczne ugięcie, wyczujesz każde branie i jeszcze bardziej przyjemniej się łowi (2014/03/21 20:41)

polipoket


Kijek, o którego pytasz jest idealnym rozwiązaniem na każdą przynętę od 5 gram w górę. Skrót nazwy SLR świadczy o tym, że można nim pokonywać rzutowo dłuższe dystanse niż standardowymi wędziskami tego typu. Dla poprawy właściwości rzutowych w wędce zastosowano "niskie" przelotki, co pozwala również na wykorzystanie pełnej mocy blanku podczas holu większej ryby.

Jeżeli chodzi natomiast o markę DAM, to historii zaczerpniesz z sieci i od naszych wędkujących "dziadków". Większość zna tą markę. Dodatkowo wiem, że od zeszłego roku poważnie zaopatrują polski rynek wędkarski na całego.

Z wędkarskim pozdrowieniem

"Połamania"

(2014/03/29 13:23)

Expensiw


co do tego konkretnego wedziska to nie moge sie wypowiedziec bo wykonczenie w korku nie jest w moim guscie wole wedki z Evki wykonane jak naprzyklad effzett pro ale moge powiedziec ze sa naprawde dobrze wykonane i doskonalej jakosci u mnie w niemczech prawie w kazdym wedkarskim  sa dostepne i maja daskonala cene ogulnie sprzet rewelacyjny wedki kolowrotki i przynety polecam  (2014/03/29 19:25)