Opinie na temat zanęty MILO

/ 3 odpowiedzi
moje pytanko jest takie czy ktoś używa zanęt milo i jakie są efekty.

oraz które zanęty polecacie.
kaugustyn13

ja tej zanety nie uzywalem ale z checia sprubuje i jutro lece do sklepu zobaczyc czy posiadaja. dragona zanety sa ok. (2010/05/31 22:02)

pisaq

O Milo nawet nie słyszałem.

Zanęty to temat rzeka. To zależy na jaką rybę, na jaką wodę, na jaką okazję.
Sam używam zanęt Stila z serii HPB Duży Karp (o grubej i ekstragrubej granulacji, mieszam pół na pół) do łowienia z gruntu. Popularna na moich łowiskach, sprawdzona, więc nie kombinuję.
Jeżeli zanęta będzie dobrze przygotowana i dopasowana do łowiska to rybka będzie w niej żerować.
Do tego od czasu do czasu Dragon Mega Baits Method Feeder.
Kiedyś kombinowałem z zanętami, mieszankami, dodatkami, atraktorami itp, ale z racji, że rzadko uczestniczę w zawodach to dałem sobie spokój. Te, które wymieniłem do wędkowania rekreacyjnego są w sam raz, więc jest OK.

Pozdrawiam (2010/05/31 23:14)

użytkownik34525

można łowić zaneta z dolnej półki z powodzeniem i można karmić kaczki najlepsza zaneta na rynku bo zaneta nie łowi,wszyscy pisza o sitach ale tak naprawde rzadko widac nad woda wedkarza który przeciera zanete a to podstawowa sprawa z najlepszej markowej zanety mozna szybko błoto zrobic a potem narzekac ze jest przereklamowana... mozna necic naprawde jałowymi zanetami np. zemia z małą iloscia jokersa i miec swietne wyniki...specjalnie różnicy nie widac na pierwszy rzut oka pomiedzy tanimi a tymi droższymi,różnica jest jednak w utrzymaniu ryb w łowisku w przypadku tych typowo zawodniczych zanet,wiekszość tanich zanet jest na bazie odpadów cukierniczych,ale i takimi można smiało necic,no już na zawodach nie koniecznie beda dobre,ale to takiego codziennego łowienia spoko (2010/06/01 01:15)