Zaloguj się do konta

Olej z puszki po rybie jako atraktor do zanęty

utworzono: 2012/03/31 12:51
krychu26

witamczy olej z puszki po rybie jest dobrym atrakorem na ryby drapieżne?  [2012-03-31 12:51]

dendrobena

Najlepszym i najbardziej skutecznym atraktorem jest olej który mieści się w głowie.Pozdrawiam. [2012-03-31 16:58]

bobus86

no dopiero co to bylo ruszane na forum poszukaj [2012-04-01 01:56]

Bernard51

Najlepszym i najbardziej skutecznym atraktorem jest olej który mieści się w głowie.Pozdrawiam.


To jest prawda podczas lowienia najlepszy jest olej w glowie-nie zastapi go z puszki

[2012-04-01 06:18]

89krzysztof

A co w przypadku kiedy ktoś nie ma oleju w głowie ? Jak wtedy łowić ?  [2012-04-01 06:29]

Arcymisiek

A co w przypadku kiedy ktoś nie ma oleju w głowie ? Jak wtedy łowić ?




Podpowiedź dla tych "bez oleju",tj.Rozwalić głowę wędkarzowi obok i zanęcić:)hahahahaha

[2012-04-01 08:13]

89krzysztof

Szkoda człowieka. Jakiś alternatywny sposób ?  [2012-04-01 08:28]

Waldi Fish

Najlepszym i najbardziej skutecznym atraktorem jest olej który mieści się w głowie.Pozdrawiam.


To jest prawda podczas lowienia najlepszy jest olej w glowie-nie zastapi go z puszki


Na pewno jest to prawda,. ale pytanie kolegi brzmiało: "czy olej z puszki po rybie jest dobrym atrakorem na ryby drapieżne?", więc taka odpowiedź, mimo swej oczywistej słuszności, nie jest odpowiedzią na zadane pytanie i mam nadzieję, że nie było w niej żadnej złośliwości. W ten sposób odpowiedzi zeszły na boczne tory w stosunku do pytania, a pytający nie otrzymał żadnej merytorycznej odpowiedzi, co nie jest zachęcające dla początkujących użytkowników Portalu. Pozdrawiam tych mających olej w głowie, jak również tym, którym go trochę brakuje.
[2012-04-01 09:58]

Arcymisiek

Najlepszym i najbardziej skutecznym atraktorem jest olej który mieści się w głowie.Pozdrawiam.


To jest prawda podczas lowienia najlepszy jest olej w glowie-nie zastapi go z puszki


Na pewno jest to prawda,. ale pytanie kolegi brzmiało: "czy olej z puszki po rybie jest dobrym atrakorem na ryby drapieżne?", więc taka odpowiedź, mimo swej oczywistej słuszności, nie jest odpowiedzią na zadane pytanie i mam nadzieję, że nie było w niej żadnej złośliwości. W ten sposób odpowiedzi zeszły na boczne tory w stosunku do pytania, a pytający nie otrzymał żadnej merytorycznej odpowiedzi, co nie jest zachęcające dla początkujących użytkowników Portalu. Pozdrawiam tych mających olej w głowie, jak również tym, którym go trochę brakuje.



 Wtrące coś off-topic... Mój wpis nie był uszczypliwością w stosunku do postawionego pytania,po prostu dzisiaj mamy Prima aprilis (z łac. ... Prima dies Aprilis), dzień żartów,a więc troszkę sobie pozwoliłem,myślę,że nikt się z tego powodu nie poczuł urażony:)


[2012-04-01 10:19]

Bernard51

A gdzie jest twoja odpowiedz na zadane pytanie nie szanujesz mlodych ktorzy chca sie cos dowiedziec??
[2012-04-01 10:21]

RadosnyRabarbar

Zanęty na drapieżnika to pic na wodę, niedawno czytałem o nęceniu krwią, pelletem, piersią z kurczaka, jelitami, podrobami i innym habasem, przecież to jest logiczne że drapieżnik długo w jednym miejscu nie posiedzi. Tylko przynęta jest najważniejsza w połowie drapieżców.
[2012-04-01 10:27]

Arcymisiek

A gdzie jest twoja odpowiedz na zadane pytanie nie szanujesz mlodych ktorzy chca sie cos dowiedziec??
Odpowiem Ci tak...
W większości moich postów staram się merytorycznie wypowiadać i w sposób konstruktywny
wnieść coś nowego,konkretnego do dyskusji,niestety w tej materii jestem laikiem,nigdy nie nęciłem ryb za pomocą jakichkolwiek substancji oleistych nie przeprowadzałem też zadnych badań laboratoryjnych, stąd też ten mały żarcik.
Twoja wypowiedź kol.Bernardzie51,cyt.("To jest prawda podczas lowienia najlepszy jest olej w glowie-nie zastapi go z puszki") też nic nie wniosła konstruktywnego do dyskusji więc nie rozumiem dlaczego mnie pytasz o szacunek do młodych łaknących wiedzy wędkarzy
[2012-04-01 10:42]

Bernard51

Ta odpowiedz nie byla dla Ciebie, ale na wczesniejszy post!
Kol.Arcymisiek  przepraszam ze to odczules jako do Ciebie skierowana uwaga
[2012-04-01 10:57]

Arcymisiek

OK:)W porządku nic się nie stało,wszak dzisiaj mamy prima aprilis,można się pomylić:)
Życzę miłego dnia:)
[2012-04-01 11:21]

Rybczan

Kolego trzeba sprawdzić samemu , może się uda ... ale ja jeszcze nie widziałem aby ktos smarował np. kopytko olejem z ryb ( puszka).

Pozdrawiam

[2012-04-01 11:42]

mlodystm

ja przez całe lato nęciłem zanętą traper płoc/leszcz nie duzo, dwie kuleczki dziennie i na jesieni było w tym miejscu szczupaka od groma , więc wychodzi , ze prosta metoda a jaka skuteczna :)
[2012-04-01 11:45]

Waldi Fish

Ta odpowiedz nie byla dla Ciebie, ale na wczesniejszy post!
Kol.Arcymisiek  przepraszam ze to odczules jako do Ciebie skierowana uwaga

Rozumiem, że ta uwaga była do mnie kierowana, więc miałem na nią odpowiedzieć, ale zauważyłem, że to co miałem napisać, już napisał Arcymisiek wywołany do tablicy, cutuję: "W większości moich postów staram się merytorycznie wypowiadać i w sposób konstruktywny
wnieść coś nowego,konkretnego do dyskusji,niestety w tej materii jestem laikiem,nigdy nie nęciłem ryb za pomocą jakichkolwiek substancji oleistych nie przeprowadzałem też zadnych badań laboratoryjnych".

Brak konstruktywnej odpowiedzi wynikał również u mnie z braku doświadczenia w kwestii nęcenia olejem z puszki po rybie, o co pytał krychu26, więc nie będę "lać wody" nie mając empirycznych doświadczeń w tej kwestii. Natomiast mając szacunek dla młodego użytkownika Portalu, nien pozwalałem sobie na żarty, które być może nie miały na celu dokuczenie młodemu wędkarzowi, ale do końca nie wiem, czy nie odczuł tego jako docinki pod swoim adresem.
Pozdrawiam!
[2012-04-05 21:57]