Okuma Tactic

/ 2 odpowiedzi

Witam serdecznie kolegów i koleżanki. Jestem na etapie zakupu zestawu do DS i mam problem z wyborem kołowrotka, a mianowicie jego wielkości. Na pewno będzie to Okuma Tactic Baitfeeder tylko wielkość 30 czy 40? Dodam, że wędzisko które zamierzam kupić to Mikado NSC feeder 3.60 o cw. 110, a łowiska na których zamierzam łowić to raczej wody stojące, czasami Odra na odcinkach o słabym uciągu oraz jej kanały. Celuje raczej w białoryb choć zasiadka na mętnookiego lub węgorza również wchodzi w grę. Za pomoc z góry dziękuję i pozdrawiam.

n-glass

Witam. Jeśli kołowrotek ma być tylko z wykorzystaniem do feedera to 30 spokojnie wystarczy jeśli chcesz go jeszcze wykorzystać np. do karpiówki to 40. Feeder to wędka której nie trzymasz cały czas w dłoni i waga kręciałka ma tu mniejsze znaczenie to jednak polecam Ci 30. Osobiście mam 40 i 65 i to są wizualnie dość duże maszyny. Ja bym kupił 30. Pozdrawiam. (2013/04/08 13:22)

sc102

Polecałbym Ci rozmiar 40. Ściąganie ołowiu lub koszyka np.60 gram kołowrotkowi w rozmiarze 30 da już trochę w kość, szybko dostanie luzy. Używałem też kiedyś 30 , ale to jest męka dla takiego rozmiaru. Lepiej mieć trochę więcej mocy. (2013/04/08 15:43)