Okuma Travertine 55 FD Baitfeeder TRB

/ 9 odpowiedzi
Witam,
mam pytanie czy kołowrotek Okuma Travertine 55 FD Baitfeeder TRB da sobie radę przy karpiówce Daiwa Black Widow? Łowię ryby w przedziale 5-15 kg, najczęściej karpie. Czytałem sporo opinii o tym kołowrotku(wszystkie dobre) ale nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie, czy nadają się do karpiówek. Chcę rzucać ciężarkiem 80 g w stawach i małych jeziorkach z wodą stojącą.
Z góry dzięki za odpowiedź
n-glass


To świetny choć troszkę stary model i da sobie radę, ale ja bym Ci polecił młodszego brata z tej samej stajni "OKUMA Tactic" mam dwa takie w rozmiarze 40 i 65 są świetne no i jest kompromis pomiędzy ceną a jakością. To tylko moje zdanie i znajdzie się wielu co poprą i wielu co zganią, ale mam już drugi sezon ( będzie leciał ) nic się nie dzieje, wszystko ok. Dodam że 65 pożyczyłem koledze na dorsze do Władysławowa a tam się łowi na ciężko i go nie zaorał więc to już coś znaczy i gwarancja 5 lat. Pozdrawiam.
(2013/04/06 19:20)

majdi


Zdawało mi się, że Traventine to nowsza seria :). Najprawdopodobniej wezmę model 55. Dzięki za pomoc! (2013/04/06 20:18)

n-glass


Nie wiem dokładnie w którym roku okuma wypuściła TRAVERTINE BF ale na pewno wcześniej niż Tactica bo w zeszłym sezonie Tactic BF to była nowość na rynku. Rozmiar 55 to optinum, myślę że dobry wybrałeś. Pozdrawiam (2013/04/07 08:31)

u?ytkownik26223


Okuma travertine trb jest produkowany od bardzo  dawna ,nie moge stwierdzić od  ilu lat ale posiadam dwa kołowrotki travertine trb ponad 5 lat a nowością one wtedy nie były .(zaraz poszukam starych gwarancji)
co do pytania czy sie nadadzą ;tak spokojnie sie nadadzą szpula mała ale do łowienia w małych jeziorach/stawach jak najbardziej się nadaje.

Ps.no i sprawdziłem ,mam tylko gwarancje z drugiego egzemplarza który zakupiłem w 2008 roku Pierwszy kołowrotek okuma travertine trb 55 kupiłem kilka sezonów wcześniej Bodaj w 2003r. (2013/04/07 10:44)

krzkwi5


Witam dwa miesiące mi zajeło wybranie kołowrotka do cieżkiego zestawu na Wisłę  zdecydowałem się na OKUMA  TAKTIC BAITFEEDER 6500   za rozsadna kase i gwarancja 5 lat i duzo dobrych opinii o tym sprzecie myslę że żałować nie będę (2013/12/18 18:34)

barrakuda81


Katuje taka maszynke pare lat na ciezkim feederze na Wisle i rzucam często ponad 100g - nigdy nie zawiódł.Tani i godny polecenia kołowrotek. (2013/12/18 19:53)

elektryk18


Witam dwa miesiące mi zajeło wybranie kołowrotka do cieżkiego zestawu na Wisłę  zdecydowałem się na OKUMA  TAKTIC BAITFEEDER 6500   za rozsadna kase i gwarancja 5 lat i duzo dobrych opinii o tym sprzecie myslę że żałować nie będę

nie będziesz też posiadam tactica cena a jakość jest powalająca (2013/12/19 07:16)

Kamiltransman


Kręcioły są w porządku...tez mogę je polecić !!! (2014/01/10 15:30)

Katmono


Witam.Dobry młynek, ale na takie karpie to może nie być dobry. Lepszą wersją jest okuma tactic  (2014/01/10 15:49)