Okuma Interceptor Baitfeeder VS Shimano Baitrunner

/ 2 odpowiedzi
Witam, zamierzam sie z zakupem 2ch kolowrotkow karpiowych, nie moge sie zdecydowac, wszyscy bija w Shimano baitrunnery 6000 I wieksze, mialem zamiar wlasnie kupic DL 6000 ale w oko wpadla mi Okuma Interceptor, wszedzie gdzie nie czytam to super opinie, 2 sztuki sa w cenie jednego Shimano DL6000. Mial moze ktos stycznosc z tym kolowrotkiem, co sugerujecie??
saviano

Na początku powiem, że jestem zwolennikiem kołowrotków Okumy i na niej się skupię. Ostatnio kupiłem Tactic (zastanawiałem się jeszcze nad Lexsanem którego nie mogłem dostać lokalnie i Travertinem którego także nie mogłem lokalnie znaleść ale tutaj i cena była dla mnie zbyt wysoka). Przeznaczenie to lekki grunt, żywiec czasami może spławik. W podobnym stylu co poszukiwany przez Ciebie jest Carbonite. Byłem z nim kilka razy na rybach i jestem z niego bardzo zadowolony. Okazów na niego jeszcze nie wyciągnąłem, ale też był gorąco polecany. Jak różnymi, bardziej zaawansowanymi wędkarzami rozmawiałem, to polecali Okumy na kilku łożyskach. Są bardzo dobre, ciche, płynnie pracują, równo nawijają i świetnie wyglądają. Na wiosnę miałem kupić Trinity do spinningu, ale byłem w gorączce i kupiłem Bonduary (1 łożysko). Generalnie sprawuje się dobrze, ale te kilka dodatkowych łożysk odczuwalnie działa gładziej. Przerzucę go do spławika a do spinningu kupię jednak Trinity, może coś lepszego. (2013/05/14 07:34)

qbe12

dzieki,szukalem interceptora pro na 3 lozyskach wlasnie, nowy jego model ze zlota szpula robia juz na 1 lozysku, przedzwknilem polowe uk i udalo mi sie znalezc ostatni pare szt. jenym ze sklepow. (2013/05/15 23:42)