Okuma Black Rock czy Jaxon Razor Spin?

/ 4 odpowiedzi
Poszukuje nowego spinningu do 250 zł - głównie będę używać nowej wędki na wiśle za główkami oraz spokojnej rzeczce. Nastawiam się na szczupaki, sandacze. Wiem, też że na spokojniejszej rzeczce dobrze okonie podchodzą. Łowie tylko z brzegu. Używam główek 4-10g + gumy, woblerki 7-15g, blaszki

Szukałem wędki o długości 240-270, cw 5-25 (chciałbym aby w miarę możliwości połączyć jej uniwersalność). 


Ostatecznie zastanawiam się nad:
OKUMA BLACK ROCK SPINNING (fast) 5-25g, dl 245 lub 275
JAXON RAZOR SPIN - 5-23g, dl 273

Obie są w podobnych cenach. Czy moglibyście doradzić, która według Was się lepiej sprawdzi u mnie? Ewentualnie odradzić którejś z nich z konkretnego powodu i zaproponować coś innego?
Jakub Woś


Wyżej wymienionych nie znam więc nie bedę ich doradzał ani odradzał. Polecę Ci coś co znam i co spełnia Twoje wymagania. Diplomat Trout Spin 270cm cw 6-22g. Cenowo się zmieścisz a kij bardzo dobry. Lekki, szybki z dużym zapasem mocy. (2017/04/29 09:11)

robert-dutkiewi


Kolego osobiscie nie mam ale mialem mozliwosc sprawdzenia okumy i z czystym sumieniem polecam Ci ten kij. Sam mialem go kupic ale trafila mi sie lepsza okazja. 
  (2017/04/29 09:53)

henszel


miałem diplomat perch jig ale przy zaczepie i w cale niezbyt mocnej próbie szarpnięcia złamał mi się czubek na końcu - jakoś drugi raz w krótkim czasie wolałym robinsona nie brać. (2017/04/29 18:06)

henszel


Kolego osobiscie nie mam ale mialem mozliwosc sprawdzenia okumy i z czystym sumieniem polecam Ci ten kij. Sam mialem go kupic ale trafila mi sie lepsza okazja. 
 
Właśnie bliżej niej się skłaniam, ale jeszce może ktoś coś zaproponuje lub potwierdzi wybór :)?
  (2017/04/29 18:07)


Sklep wedkuje.pl

Dragon Black Rock II