Okulary polaryzacyjne jakie marki i model dla spin

/ 11 odpowiedzi

• konto usunięte

Witam. Wiem, że posty o polaroidach już były, jednak przymierzam się do zakupu i bardzo chciałbym dowiedzieć się nieco o nich od doświadczonych kolegów. Interesuje mnie jakiej marki, model i cenę okularków wybrać. Bardzo proszę o porady i z góry dzięki. Pozdrawiam ;)
zaku81

Większość ludzi proponuje markę SOLANO ja kupiłem DRAGONA na allegro i porównywałem z tymi solano (mój kolega taki posiada)-różnica w wykonaniu jest widoczna od razu ale cóż, zasada działania jest taka sama, a cena jest 5 do 1. (2011/03/29 20:37)

u?ytkownik57785

Temat stary jak moja i @luxisa tesciowa:

Szukaj na Forum:__________________ szukaj............i masz kilkadziesiąt postów na ten temat. Masz czas do rana.

(2011/03/29 20:43)

zaku81

http://allegro.pl/dragon-okulary-polaryzacyjne-i1498631515.html (2011/03/29 20:44)

u?ytkownik30634

Temat stary jak moja i @luxisa tesciowa:

Szukaj na Forum:__________________ szukaj............i masz kilkadziesiąt postów na ten temat. Masz czas do rana.

Kolega przeczytał mój wpis? ;)

Witam. Wiem, że posty o polaroidach już były, jednak przymierzam się do zakupu i bardzo chciałbym dowiedzieć się nieco o nich od doświadczonych kolegów. Interesuje mnie jakiej marki, model i cenę okularków wybrać. Bardzo proszę o porady i z góry dzięki. Pozdrawiam ;)

Chodziło mi o nowe opinie, ale dobrze Mastiff poszukam po raz xxxx (już dawno się z nimi zapoznałem) ale spoko ;) Pozdrawiam (2011/03/29 20:49)

u?ytkownik57785

No własnie w tych postach jest wszystko na ten temat, o to własnie chodzi, nic nowego, niż tam jest się raczej nie dowiesz. Potrzebujesz ogólnych informacji o okularach polaryzacyjnych, więc tam je znajdziesz, a nie kolejny raz na ten sam temat. Opcja -SZUKAJ nie gryzie. Chcesz opinii doświadczonych kolegów, więc tam własnie je znajdziesz. Ostatni taki post jest z 3 marca, więć świeżynka. (2011/03/29 20:54)

jurcio6

Ostatnio zakupiłem okularki Solano i muszę powiedzieć, że jest całkiem przyzwoicie. Wykonanie w miarę dobre, ładnie widać dno w wodzie, do jazdy samochodem jeszcze lepsze :) W połączeniu z przystępną ceną (60zł) są naprawdę ok. (2011/03/30 10:02)

Roland12

ja ostatnio zakupiłem nakładki na okulary korekcyjne Mikado koszt 24 zł uważam że są super nie są one ciężkie więc dla mnie super sprawa:))) (2011/03/30 10:14)

daroo2009

Jesli chodzi o polarki to sa dwa rodzaje rozjasniajace i sciemniajace. Rozjasniajace sa dobre na niepogode a sciemniajace na pogode dobra sloneczna... Jesli chodzi o wybor marki to trudno cos doradzic solano na pewno ok ale to kwestia przyzwyczajenia. Osobiscie radze popatrzyc na inne marki jest ich mnostwo ile marek wedkarskich tyle opcji;d Ja osobiscie posiadam Abu Garcia i nie narzekam. (2011/03/30 19:03)

roman76

http://allegro.pl/dragon-okulary-polaryzacyjne-i1498631515.html

kolego może napiszę tak już kiedyś opisywałem temat okularów polaryzacyjnych i nie chcę mi się tego przepisywać jeszcze raz po rozmowie z zaprzyjaźnionym optykiem wiem jedno nie da się kupić dobrych a raczej średnich okularów polaryzacyjnych poniżej 100zł jeżeli ktoś nie wierzy to polecam wizytę u najbliższego optyka a dowiecie się dlaczego pozdrowienia (2011/03/30 19:41)

u?ytkownik32263

Ja dziś od kolegi w wędkarskim kupiłem okularki firmy Jenzi. Modelu niestety nie znam ale przyciemniane i oczywiście poza rybami także bardzo dobre do samochodu ale stówka mniej w kieszeni:( (2011/03/30 20:06)