Okręg Toruń przeciwstawił się głupocie.

/ 4 odpowiedzi
Niezłą burzę wywołały nowelizacje RAPR na bieżący rok. Największe kontrowersje wzbudziła nowelizacja zakazująca małżonką wędkowania. Jednak nie wszystkie okręgi pozwoliły na tak durne zmiany.


Brawo dla Okręgu Toruńskiego za zdrowy rozsądek. Zarazem zachęcam innych do sprawdzenia zasad wędkowania w swoich okręgach. To co ustala ZG nie musi być wprowadzane w życie w okręgach.


6.7.4. Młodzież ucząca się do lat 14-tu nie zrzeszona w PZW może wędkować nieodpłatnie w wodach PZW, ale tylko w ramach łowiska i dziennego limitu swego opiekuna i w czasie jego obecności. Uprawnienie to dotyczy również współmałżonków członków PZW, posiadających kartę wędkarską.


użytkownik146847


I chwała panu za to , schodź w opłatach to i tak bije rekordy , druga strona medalu ? tyle jezior i rzek za takie pieniądze ? (2016/01/11 21:25)

Sith


Nie rozumiem działania O/Toruń.
To ZG PZW podejmuje daleko idące działania dla pogłębienia ochrony naszego rybostanu, żeby "sieciarze" mieli co odławiać, żeby nie spadły dochody osobiste członków ZG, żeby lepiej im się żyło, a tu taka "kłoda pod nogi"!!!
ZO w Toruniu nie ma sumienia i zrozumienia dla proekologicznych działań ZG i dbałości o podstawę do naliczenia emerytury "Leśnych Dziadków"...
Wstyd Panowie Działacze z ZO/Toruń!!!
(2016/01/12 07:07)

nizgor


O tak Sith! Wstyd OPZW Toruń za wygnanie rybaków! Jak tak można! :P (2016/01/12 09:49)