Zaloguj się do konta

Okoniowe killery

utworzono: 2011/04/17 18:17
plotka97

Witam!W weekend majowy chciałbym zapolować na okonia i szczupłego. Związku z tym chciałbym się was zapytać jakie gumowe przynęty są dobre na te dwa gatunki ryb. Wiem że nie ma idealnej, zawsze sprawdzającej się przynęty, ale chciałbym wiedzieć jakie kolory wielkości i modele sprawdzają się na tych rybach. Prosiłbym o zamknięcie się w 5 dychach. Łowię na żwirowni z niezbyt przejrzystą wodą.pozdrawiamDysponuję wędziskiem o cw. 5-25 więc paprochy raczej nie wchodzą w grę. [2011-04-17 18:17]

plotka97

Jeszcze żeby nie zakładać nowego wątku zacząłem skrobać woblerki ile muszą schnąć aby nawiercić w nich otworu i wygłądzić powierzchnię? Mogę je pomalować lakierami do paznokci i przykryć lakierem bezbarwnym? [2011-04-17 18:30]

markus76

Witam!W weekend majowy chciałbym zapolować na okonia i szczupłego. Związku z tym chciałbym się was zapytać jakie gumowe przynęty są dobre na te dwa gatunki ryb. Wiem że nie ma idealnej, zawsze sprawdzającej się przynęty, ale chciałbym wiedzieć jakie kolory wielkości i modele sprawdzają się na tych rybach. Prosiłbym o zamknięcie się w 5 dychach. Łowię na żwirowni z niezbyt przejrzystą wodą.pozdrawiamDysponuję wędziskiem o cw. 5-25 więc paprochy raczej nie wchodzą w grę.

Dlaczego twierdzisz że paproch nie wchodzi  w gre ?
Ja biorę jak najbardziej paprochy to podstawa(przynajmniej u mnie)i przede wszystkim o kolorze perła no a do tego obrotówki i wobki.
Połamania kijaszka.
[2011-04-17 19:37]

kasztelan15

moim zdaniem okonie  to boczny trok ,małe obrotówki .na okonia nie zakładam nigdy wolframu jak wezmie szczupły to niestety albo się zachaczy tak że go wyjmę albo obetnie przynente
[2011-04-17 20:31]

plotka97

mówiłem o paprochach że ie bo nie wiem czy swoją wędką dam rade w ogóle zarzucić [2011-04-17 21:31]