Łowiska w okolicy Bydgoszczy

/ 12 odpowiedzi
Witam,
Czy macie Państwo informacje gdzie można by pojechać i połowić w promieniu 40-50 km od Bydgoszczy? Chodzi mi o odległościówkę lub feddera. Najlepiej wody PZW, abym nie musiał kupować dodatkowych zezwoleń.
retek

witaj 

zalezy na jakiej wodzie lubisz łowić  z wód stojących możesz wędkować na chmielnikach,smeżyn z drugiej strony bydgoszczy masz dostępne  borówno, kusowo,okolice świekatwa i więcborga ,ale nie wiem jak tam z rybostanem ,wędkowałem trochę na smeżynie jest całkiem ładna płotka chmielniki mizerne  kusowo słyszałem o ładnych japonkach i karpiach trafia się sandacz ,natomiast z rzek  to noteć generalnie drobnica i brda ale nie wędkowałe to nie wiem ..

pozdrawiam

(2011/09/12 20:57)

girar para el lucio

Witosław i Rogowskie duże są dosyć fajne lecz od bydgoszczy to 50-55 ja od Nakła mam 17-21 w Witosławskim można ustawić się na coś większego a Rogowskie to do zabawy z 200-250 max bo takie max łapałem bo ponoć tam kłusole działali i się jeziorko odradza lecz z chęcią chiał bym się dowiedzieć gdzie mógłbym na szczupaka zapolować (2011/09/13 09:42)

maciejbks

Dziękuję za podpowiedzi, coś z tego wybiorę. Chodzi mi głównie o jeziora, jako że nie mam łódki to interesuje mnie tylko dobry dostęp z brzegu.
Pozdrawiam (2011/09/13 11:54)

kamil11269

a na stronie twojego PZW nie ma wykazu wód? (2012/09/01 18:32)

grisza-78

Jedz na Torunska,do Okręgu i zapytaj,ktos na pewno ci doradzi. (2012/09/02 16:27)

michald211

Witam ...jestem początkującym wędkarzem i szukam łowisk w pobliżu Bydgoszczy.
Czy moglibyście mi jakieś polecić lub napisać coś na temat łowisk które udało mi się poszukać w internecie.
Mogą to być łowiska PZW a także prywatne...

Za informację z góry dziękuję...
WYKAZ ŁOWISK:

Jezioro Rudzianek koło Gostycyna
Szewno jezioro Branickie
Łowisko Kusowo
Jezioro Żabno koło Koronowa
Jezioro Zamkowe - Nowy Jasiniec
Jezioro Średniak Piła Młyn koło Gostycyna
    Jezioro Borowno
    Jezioro Makowarsko
    Jezioro Salno w gminie Koronowo
    Łowisko Mochelek
    NIEWIEŚCIN
Rudzianek koło wioski Jania Góra
jezioro Kamienne
    Proboszczowskie  w Zabartowie
Długie - Lisewo Kościelne (2012/12/15 16:22)

RadekWedkarzBydgoszcz

Witam łowię od kilku lat więc stosunkowo nie długo i coś tak czuję że nie znam jeszcze dobrych łowisk w okolicy mojego zamieszkania czyli Bydgoszczy. Chciałbym żeby ktoś podesłał chociaż jedno z niżej wymienionych typów łowisk. Jezioro do łowienia z gruntu (leszcze liny karpie amury duże płocie) dobra rzeka lub kanał do łowienia drapieżników (główne szczupaków i okoni sandacze też mogą być) proszę aby to nie było jezioro bo one zazwyczaj mają utrudnioną linie brzegową. Rzeka pstrągowo kleniowa. Dobre łowisko komercyjne z naprawdę dużą ilością ryby. Kanał lub rzeka do łowienia na przepływankę lub bata. Byłbym naprawdę wdzięczny gdyby ktoś podesłaj jeden typ łowiska bo mam coraz więcej wypadów bez ryby i mam podejrzenia że to wynika z braku świadomości o ciekawych łowiskach. Będę naprawdę wdzięczny za każdy post. (2017/11/26 21:25)

Wedkuje.pl poleca

Aplikacja