Zaloguj się do konta

Ogrzewanie w zimne dni i noce na rybach

utworzono: 2011/10/21 18:50
romek74

witam pytanie moje dotyczy ogrzewewania wszelkiego typu na jesienne noce wiem ognisko auto jak dajecie rade w zimne noce przetrwac [2011-10-21 18:50]

JKarp

Cześć
Namiot Trakker.
Łózko TB z takim dopinanym materacykiem.
Śpiwór Trakker.
Bielizna termoaktywna.
Piecyk :0)
Jedzenie - tylko coś na gorąco.
Daje radę :-))))))
Janusz KLarp

[2011-10-21 18:59]

bednar14

Herbatka w termosie!
[2011-10-21 19:31]

Herbatka w termosie!


oczywiscie z proooondem :) [2011-10-21 19:33]

Waldi Fish

Cześć
Namiot Trakker.
Łózko TB z takim dopinanym materacykiem.
Śpiwór Trakker.
Bielizna termoaktywna.
Piecyk :0)
Jedzenie - tylko coś na gorąco.
Daje radę :-))))))
Janusz KLarp


A kobieta nic nie pomaga w ogrzewaniu?
[2011-10-21 19:33]

Jędrula

Herbatka w termosie!

 

 

 

 

 

 

 



Oczywiście z gorzką żołądkową ! I lubię dodać łychę miodu !

Ps. Polecam czarną herbatę – pycha z wódeczka :)))



 

[2011-10-21 19:34]

roman76

Herbatka w termosie!

 

 

 

 

 

 

 



Oczywiście z gorzką żołądkową ! I lubię dodać łychę miodu !

Ps. Polecam czarną herbatę – pycha z wódeczka :)))


no ty akurat nie możesz narzekać na brak ogrzewania z twoimi szprotkami



 



[2011-10-21 20:19]

ryukon1975

Cześć
Namiot Trakker.
Łózko TB z takim dopinanym materacykiem.
Śpiwór Trakker.
Bielizna termoaktywna.
Piecyk :0)
Jedzenie - tylko coś na gorąco.
Daje radę :-))))))
Janusz KLarp



Plus koparka i spychacz do niwelacji terenu,żeby to wszystko rozłożyć.:))))))))))))))
[2011-10-21 20:41]

Jędrula

Herbatka w termosie!

 

 

 

 

 

 

 



Oczywiście z gorzką żołądkową ! I lubię dodać łychę miodu !

Ps. Polecam czarną herbatę – pycha z wódeczka :)))


no ty akurat nie możesz narzekać na brak ogrzewania z twoimi szprotkami



 




 

 

 

 

Romuś , moje szprotki się wściekły i obraziły . Nie zamykaj drzwi bracie na noc bo to nic nie da , i tak wejdą . Żegnaj kolego , było miło , fajny był z ciebie herbatnik :(



[2011-10-21 20:47]

Jędrula

Cześć
Namiot Trakker.
Łózko TB z takim dopinanym materacykiem.
Śpiwór Trakker.
Bielizna termoaktywna.
Piecyk :0)
Jedzenie - tylko coś na gorąco.
Daje radę :-))))))
Janusz KLarp



Plus koparka i spychacz do niwelacji terenu,żeby to wszystko rozłożyć.:))))))))))))))

 

 

 


 

Aj tam , aj tam ! Krzysztofek, nie bądź złośliwy . Karpiarz też wędkarz i człowiek , trzeba tolerować i uszanować . Każdy łowi jak lubi , nie ? A to , że ma dużo gadżetów i innych wynalazków to jego – ich sprawa . Nawiasem mówiąc duży karp to nie lada przeciwnik , jak mu coś nie spasuje to pójdzie głodny a po żarcie się nie schyli . Kumaty zwierz choć z '' daleka ''

[2011-10-21 20:53]

roman76

tylko skąd ja wezmę takie drzwi żeby one się zmieściły
[2011-10-21 20:57]

roman76

aaaaa bramą garażową
[2011-10-21 20:57]

ryukon1975

Już mi nie chodziło Jędrula o karpiarzy a o mnie ,"bidoka" ja nie mam gdzie spać na rybach
 ( zresztą nie chcę, ja jadę między innymi po wspomnienia,ni przespać się :)). Patrz zdjęcie wyżej.
[2011-10-21 20:58]

Przemo-77


Pod łowisko podjeżdżamy samochodem - Seat Alhambra (duży wan). Tydzień temu podgrzewaliśmy się w samochodzie butlą gazową z dużym palnikiem. Wystarczyło zagotować wodę na herbatę, żeby w aucie było gorąco. Kilka podgrzań w ciągu nocy żeby tylko usnąć na 2,3 godzinki pod jakimś przykryciem i dało radę do rana. Oczywiście butla nie paliła sie przez całą noc i cały czas była pod nadzorem kolegi (właściciela).
[2011-10-21 21:03]

DARO2165

Witam.Najlepszy wypadzik na chłodne nocki to dobra sąsiadeczka samotna i koniaczek swojej roboty oczywizda z zaufanym kierowcą , a poza tym podgrzewany koc na wejście od zapalniczki w aucie ,po udanej nocce.Pozdro. [2011-10-21 21:25]

piotrcarp

A ja zapinam kamping na hak i jade na rybki i nawet mrozna noc mi nie straszna wlaczam ogrzewanie i mam ciepelko jak zmarzne na lezaczku to ide do srodka sie zagrzac piekna sprawa tylko nie wszedzie da sie wjechac
[2011-10-21 22:23]

Witam.Najlepszy wypadzik na chłodne nocki to dobra sąsiadeczka samotna i koniaczek swojej roboty oczywizda z zaufanym kierowcą , a poza tym podgrzewany koc na wejście od zapalniczki w aucie ,po udanej nocce.Pozdro.


Sąsiadeczka i samochód z twardym zawieszeniem, bo szkoda amorków;), a bimberek też dobra sprawa, z jedzonka to kiełbaska na ogniu;) , dobre ciuchy to podstawa, nie koniecznie za 1000zł, można kupić wojskowe taniochy , a spisują się znakomicie [2011-10-21 22:42]

A ja zapinam kamping na hak i jade na rybki i nawet mrozna noc mi nie straszna wlaczam ogrzewanie i mam ciepelko jak zmarzne na lezaczku to ide do srodka sie zagrzac piekna sprawa tylko nie wszedzie da sie wjechac.




Webasto fajna sprawa.


[2011-10-21 23:00]

bobus86

witam pytanie moje dotyczy ogrzewewania wszelkiego typu na jesienne noce wiem ognisko auto jak dajecie rade w zimne noce przetrwac





jak pisali koledzy nizej namioty cieple napoje,cieple zarcie bielizny termiczne idt.podstawa dla mnie jest cieple obuwie.jak n ogi zmarezna to dupa,podobnie z recami.Wędkarski trunektu masz przepis na cos madrego do picia:P jesli oczywiscie nie jestes kierowca:P [2011-10-22 12:07]

Kardelen

Właśnie przetestowałem dzis w nocy mój patent.Wentylator samochodowy podłączony do rury spiro takiej od wentylacji,następnie 1,5 m rury z dwoma kolankami i ta czesc przechodzi przez środek ogniska,dalej 3 m rury izolowanej taka jaka sie rozprowadza ciepło z kominka po domu.Koniec tej miłej rury leży w nogach pod krzesłem ja na krzesle z cieplutkim kocykiem,tylko gazety po prostu brak do pełni szczescia.A najważniejsze że dym po oczach nie daje i jest ciplutko
[2011-10-22 12:17]

Kolego  Kardelen. Gratuluje pomysłu sam muszę coś takiego sprawdzić ;) Naprawdę sam bym na to nie wpadł  ;)
[2011-10-22 14:06]

bobus86

Właśnie przetestowałem dzis w nocy mój patent.Wentylator samochodowy podłączony do rury spiro takiej od wentylacji,następnie 1,5 m rury z dwoma kolankami i ta czesc przechodzi przez środek ogniska,dalej 3 m rury izolowanej taka jaka sie rozprowadza ciepło z kominka po domu.Koniec tej miłej rury leży w nogach pod krzesłem ja na krzesle z cieplutkim kocykiem,tylko gazety po prostu brak do pełni szczescia.A najważniejsze że dym po oczach nie daje i jest ciplutko

haha a to ci dobre tego jeszcze nie slyszalem pomysla super dostales:P [2011-10-23 22:31]

xxxczokxxx

o widze ze mamy takie samo zdanie na temat podpórek do wętek ja tez tak lubie łatwe zacinanie łatwo sie kładzie
[2011-10-24 17:52]

Andy30

Pomysly super macie ale mi wystarcza spiwor niemieckiej armi i zimowy mudur armi polskiej a do tego herbatka z pradem :)
[2011-10-27 17:48]