Ogromne i serdeczne podziękowania!

/ 15 odpowiedzi
witam kolegow niewiem czy kazdy z was czytal artykol ktory za moja zgoda napisal nasz kolega z portalu DAN984 ale tak jak napisal moj kolega z powodu iz moj ojciec zachorowal i jest ciezko chory niemialem srodkow na oplacenie skladki na rok 2010r poprosilem o pomoc was koledzy > moj ojciec takze jak my byl wspanialym wedkarzem nauczyl mnie od podstaw wszystkiego sluchalem go i uwazalem go za mego nauczyciela to on pokazal mi jak wiazac chaczyk to on pokazl mi jak zacinac itp niestety dopadl go rak zlosliwy jelita grubego i z powodu choroby zaprzestal i juz nielowi lecz bardzo jest szczesliwy ze przejelem jego paleczke ze bardzo jestem sz zesliwy z kazdej mej wyprawy ze przychodze do domu usmiechniety i pelen wrazen a nie tak jak inni jak w tym wieku bywa pienizazki przeznaczaja na tego typu zeczy jak alkochol czy narkotyki sami iecie jakie sa czasy lecz wracajac do choroby jestem czlowiekiem takim ze kazdemu pomoge i mojemu ocu w szczegolnosci cche pomoc wiadomo leki itp pragne jego zdrowia!!! i z tego powodu niemialem na tegoroczna oplate karty a niechialem go zawiesc tym iz nieoplace jej bo on lezac w domu oczekuje odemnie nowej przygody wedkarskiej i zawsze bacznie mnie slucha i doradza mi jak moze gdy DAN napisal ten post jakos sie tak dziwnie poczulem middy sie nikogo o nic nieprosilem ale stwierdzielm moze znajdzie sie ktos kto mi pomorze i gdy rano przed praca otwarlem nasz portal az sie poplakalem tak tak poplakalem sie jak krokodyl wielkimi lzami ze znalazl sie ktos kto mi pomogl i zyczyl sobie anonimowosci niesadzilem ze sa jeszcze na tym swiecie prawdziwi ludzie ktorzy maja welkie serce i rozumieja ludzi np takich jak ja z taka sytuacja wiec konczac te podziekowania az teraz to pisze ze lami w oczach chialbym ci drogi ANONIMOWY KOLEGO bardzo ale to bardzo podziekowac z calego mego serca za twe serce oddane i za twa pomoc ktora mi pomorze w kontynuowaniu mego kochanego jedynego hobby ktorym jest nasze kochane wedkarstwo rownierz chcialbym podziekowac Tobie DAN984 za napisanie i pomysl tej calej pomocy bo jakby niebylo to od ciebie sie zaczelo i wielkie dzieki i szacunek dla ciebie chlopie!!!SPOKOJNEMU chcialbym podziekowac za to ze na gg dotrzymywal mi opararcia i potrzymywal mnie na duchy zebym sie niezalamywal i ze bedzie wszystko oki i wszystki wam koledzy dziekuje ktorzy sie doczynili do tej pomocy> BARDZ BARDZO BARDZO DZIEKUJE JESTESCIE WIELCY!!!!! PAMIETAJCIE O TYM!!!!
u?ytkownik30478


i dobrze że się odezwałeś , że umiałeś poprosić !!pozdrawiam cię połamania (2010/04/07 22:57)

match


Dziekuje jeszcze raz wam koledzy z calego serca dziekuje!!!!!jestescie wielcy i przepraszam za błedy! (2010/04/07 23:02)

dan984


Mam nadzieje że tegoroczne efekty będą rekordowe...tego życze zarówno Tobie Match, Kolegom z forum..no i może sobie :P  ;) Pozdrawiam  (2010/04/07 23:03)

match


Dziękuje koledzy i równiesz wam tego zycze zeby tego roczne polowy byly naprawde rekordowe polamania kija wam zycze oczywiscie na rybie a nie na kolanie...... (2010/04/07 23:05)

spokojny


Łukasz a ja powiem tak

 

 jak ci wcześniej pisałem na priv Ten portal jest pełen wspaniałych i serdecznych ludzi którzy pomogą w najgorszej biedzie , czasem piszą pod maskami hojraków ale w głębi, serca mają po prawidłowej stronie.

 

Dasz radę chłopie, jak nie ty to kto? :)

 

Pozdrawiam

Grzegorz

(2010/04/07 23:08)

match


dziekuje wam koledzy za te miłe i cieple słowa (2010/04/07 23:12)

u?ytkownik8975


Dorzucę coś i ja . A na początek ob Twemu Ojcu choroba odpuściła. Bo rzadko- ale cuda się zdarzają .Więcej wiary w Tobie  dla Ojca a będzie dobrze.No i oczywiście efektów nad wodą niech Ci nie zabraknie.Pozdro. (2010/04/08 19:46)

adler


Witaj Łukasz ! 

Bracie bądź DOBREJ myśli . Mnie też ostatnio los nie szczędził . Podziękować mogę swoim kolegom i przyjaciołom że wychodzę z choroby i z kalectwa,a bardzo niebyło i nie ma wesoło . Mało tego mimo to wywlekają mnie na wędkowanie . Nie wiem jak im się odwdzięczyć , bo gdy tylko o tym wspomnę to na mnie BURCZĄ ( mówią żem naprawdę chory ) ha.ha.ha... Mocno wierzę że kiedyś ja KOMUŚ także w podobny sposób pomogę . 

Koledzy Paweł i Grześ,po sobie wiem że mówią dobrze i prawdę . Ja także życzę żeby WIARA Cię nigdy nie opuściła bo ona działa cuda , a ojcu by się polepszyło . Życzę Tobie wielu udanych wypraw i miłych z nich wspomnień .

Pozdrawiam i trzymaj się Brachu .

(2010/04/09 12:50)

2780plox


Ja wiem, że dobre rady są jak rycyna.

Łatwiej dawać niż przyjmować.

Moi przedmówcy mają rację. Nie wolno się poddawać.

Choć jest to trudne - trzeba wierzyć.

Popatrz na Balcera00 i Norbiko1. Ktoś powie, że życie dało im popalić. Pewnie tak. A Oni na przekór wszystkiemu nie odpuścili. Pewnie nie da się tego do końca porównywać. Ale pokazuje, że wiara może czynić cuda.

Więc nie dawaj się. Wędkuj w wolnych chwilach i opowiadaj o ty Ojcu. Niech będzie dumny z Ciebie. Że mu pomagasz w ciężkiej chorobie i że masz wędkarskie sukcesy.

Pozdrawiam goraco.

(2010/04/09 14:31)

jajaca


Tak czytałem artykuł po tym jak pomoc już nadeszła, dokładnie wiem co przeżywasz, bo członek mojej najbliższej rodziny miał operację 3 tygodnie temu - też rak.

Wspieraj Tatę wspaniałego człowieka, któremu udała się jak sam zauważyłeś trudna rzecz w dzisiejszych czasach wpojenia ci wędkarskich wartości odpowiedniego spojrzenia na świat i wrażliwości.

My Tacie twojemu a naszemu koledze po kiju dziękujemy za to, że nauczył cię wszystkiego dzięki niemu mamy w swoich szeregach tak wartościowego człowieka.

 

Możesz być dumny z kolegi DAN984, bo my jesteśmy dumni was obu, że jesteście naszymi kolegami.

 

Pozdrawiam

Cytując kolegę spokojny Dasz radę jak nie ty to, kto?

(2010/04/09 19:03)

u?ytkownik24522


Ja natomiast życzę twojemu tacie a naszemu koledze oby wyzdrowiał a tobie życze obys nigdy nie zapomniał tego co cię tata nauczył, będziesz miał co potomnym przekazac.Pozdrawiam.

(2010/04/09 20:30)

match


Dziekuje wam koledzy za te piekne slowa i zyczenia jak i dla mego taty jak i dlamnie jestem dobrej nadzieji ze wszystko bedzie dobrze w srode okaze sie wszystko poniewaz tata odbierze wynik z badan a na dodatek jeszcze grypy sie nabawil !! ale jestem silny niepoddam sie!!! a ta sile dajecie mi WY!! KOLEDZY!! (2010/04/11 12:36)

scooter


szybkiego powrotu do zdrowia dla twego taty  zycze a dla ciebie szacun ze  ma takiego syna... powodzenia i polamania kija!!!!!!! (2010/04/11 19:50)

gusto


Mały jesteś wielki trzymaj się 100lat dla taty "SZACUNEK" (2010/04/11 20:24)