Ograniczenia w sposobie nęcenia (woda PZW)

/ 3 odpowiedzi
łowię na pobliskim 7 hektarowym łowisku moja miejscówka jest dośc płytka i w miejcu umieszczenia zestawu jest 1,5 metra wody duża odległość od brzegu zmusza mnie do wejścia w wode na jakieś 100m i  wywalenia wiader zanęty miejcowi wędkarze nie mieli nic przeciwko lecz od czasu systematycznego wyciągania przez zemnie ryb zaczeli się pruć że łamie przepisy wymyślają jakieś tematy wyrwane niby z raparu czy coś tam z pzw ze nie wolno nęcic wchodząc do wody po mimo prób nie znalazłem takich przesłanek , jednak postanowiłem zapytaćtu na forum jak to jest z tymi zasadami wolno nęcić  czy nie woda pzw Biała Podlaska
kaaczor1

witam moim zdaniem najlepsze rozwiązanie będzie takie jak zadzwonisz do innego koła pzw i się po prostu spytasz, a jeśli nie wolno niech po prostu pokażą ci to w regulaminie . Pozdrawiam i nie daj się :-) (2013/05/18 17:18)

fisch 73

Ich postawę popieram. Obawiają się że już niedługo kol.zasypie łowisko. Pozdrawiam oponentów. (2013/05/19 10:57)

Rav

(...)zmusza mnie do wejścia w wode na jakieś 100m i  wywalenia wiader zanęty(...)

Ręce opadają, trochę zdrowego rozsądku... (2013/05/19 21:14)