Zaloguj się do konta

OGLĄDAJCIE TVN O 19 .45 ZOBACZYCIE MASAKRE

utworzono: 2010/03/10 18:57
DARO2165

żal ściska jak mogło do tego dojść . ukarać winnych
[2010-03-10 18:57]

Boberto

...o tym samym mialem napisac. TVN Uwaga 19.45 DZIS
[2010-03-10 19:30]

adler

Zaraz się zacznie ! Ciekawe , co wymyślą . [2010-03-10 19:38]

mam spierdzielony telewizor o co chodzi co to za tragedia ?
[2010-03-10 19:38]

A co kurwa mogą wymyslec??? Nawet sie nie beda tlumaczyc,a na posprzatanie padliny to czekaja na kurwa lepsze czasy,nie wiadomo jakie.Już sie kiedys jakis pierdolony pierdzistołek przetłuszczony wypowiadał na temat tego.Obejrzec trzeba,ale juz widze wkurwienie wszystkich zainteresowanych.No to do boju!!!!!
[2010-03-10 19:45]

Przyjacielu powiedz mi jedno po co te przekleństwa ?:)
[2010-03-10 19:46]

wedkarz2309

Koledzy, będzie to na internecie?:)

Niestety nie mam jak obejrzeć:(

A jestem bardzo ciekaw, co powiedzą.

Ukarać ich!

[2010-03-10 19:50]

adler

Szczena mi opadła . Ale hasła , gościu jak małolat . 

Szanuj nasz język ojczysty , a słownik 

POLSKI ma tyle innych pięknych zwrotów .

Pozdrawiam.

[2010-03-10 19:52]

adler

2309 wędkarzu na pewno w sieci będą ECHO po programie i komentarze . Lecę na program Serwus . [2010-03-10 19:54]

Boberto

... no i tragedia. Opieszalosść buraka zwany administracyjnie inspektorem ochorny srodowiska ... pierdzielony ubek  ... nastepna szycha kolezka z PZW ktory otwarcie przynal ze ma na swojej glowie wazniejsze sprawy niz ta katastrofa - czyli prywatny interes .... podejrzewam ze te piknie wyprawione okazy ktore wisialy u niego na scianach zdobyl wybierajac padline z brzegow .... krew mnie zalala ... i niestety tak jest wszedzie ... w calej naszej zasmarkanej polsce ... cala ta chamska smietanka administarcyjna nie widzi dalej niz koniec walsnego nosa ... dinozaury wymarly smiercia  naturalna ... mam nadzieje ze  te archaizmy chodzace ....zejda szybko - ku chwale ojczyzny...
[2010-03-10 20:10]

Kowol

wlasnie widzialem co sie tam dzieje i przechodzi to ludzkie pojecie!!!!!!!!!!!!!! [2010-03-10 20:13]

wedkarz2309

Jestem na stronce UWAGA!, i widzę poprzednie reportaże, masakra!:(

I pewnie umieszczą za niedługo i ten dzisiejszy, to obejrzę.

[2010-03-10 20:17]

Boberto

Ten kto przegapil ...

http://uwaga.onet.pl/30893,news,,tony_snietych_ryb,reportaz.html

...znajdziecie tam krotkie wideo ... ale nie jest to mily widok ... tony snietego leszcza ... wegorze sumy ... szkoda gadac.
[2010-03-10 20:17]

Boberto

wideo cz.1:

http://uwaga.onet.pl/30911,wideo,160463,tony_snietych_ryb_w_jeziorze_-_cz1,tony_snietych_ryb_w_jeziorze,reportaz.html

wideo cz.2:

http://uwaga.onet.pl/30911,wideo,160481,tony_snietych_ryb_w_jeziorze_-_cz2,tony_snietych_ryb_w_jeziorze,reportaz.html


...

[2010-03-10 20:20]

wedkarz2309

Boberto, to są linki do dzisiejszego reportażu, czy wcześniejsze, bo oglądałem je już na stronce "UWAGA!"?

 

Sumy, węgorze, leszcze...

 

Masakra!!!

[2010-03-10 20:25]

Boberto

...tak z dzisaj.
[2010-03-10 20:29]

tomekd125

Serce boli jak się patrzy na na te tony martwych ryb.Wypowiedzi inspektora ochrony środowiska i dzierżawcy łowiska pana Nowaka to żenada .Ciekawie jak oni by się czuli jak by im ktoś zostawił minimalna ilość tlenu do życia.Wielki szacunek tym wędkarzom którzy sami zaczęli robić porządek na tym akwenie. [2010-03-11 08:10]

maciejsnow

TU MACIE KOLEDZY NASTEPNY ARTYKUL SZOK~!!!!!!!

 

W ciągu kilkunastu dni kłusownicy wyciągnęli ze zbiornika w Żeliźnie w gminie Łomazy około 50 ton ryb. Te, których nie zabrali do bagażników, dusiły się przy radosnych śpiewach zaprawionych alkoholem pseudowędkarzy. Działacze Towarzystwa Przyjaciół Bugu, którzy korzystają ze zbiornika, złożyli doniesienie na policję

Brak mi słów, aby określić ludzi, którzy to zrobili – mówi Mariusz K. – Czegoś takiego nigdy nie widziałem. Tony ryb wyrzucone na lód, głównie płocie, wzdręgi, okonie i małe szczupaczki. Najgorsze jest to, że przyjeżdżający na przyduchę wędkarze widzieli, co się dzieje, a nie zareagowali. Wzięli sobie po kilka kilo ryb w worek i pojechali do domu.
Kłusownicy przyjeżdżali nad zbiornik kilka kolejnych dni. Wybierali nie tylko szczupaki, ale wszystko, co podpływało zaczerpnąć powietrza. Drobne ryby trafiały na lód. – Jeszcze żyły, a oni po nich deptali buciorami. Część ludzi odjeżdżała, żeby się przespać i wywieźć ryby, a na ich miejsce przyjeżdżali kolejni – opowiada wędkarz.


 

Na zbiorniku w Żeliźnie przyducha zimowa występuje każdego roku. Ale wybicie kilku przerębli zazwyczaj załatwia sprawę. – Każdego roku opłacam składkę w wysokości 200 zł, aby móc korzystać z tych zbiorników – tłumaczy Mariusz K. – Za te pieniądze pracują na etatach ludzie, których obowiązkiem jest doglądać zbiorniki i sprawdzać, co się tam dzieje. Martwe ryby już zaczynają się rozkładać. Jak tylko zrobi się cieplej, smród będzie nie do wytrzymania. To, co się tutaj wydarzyło, można śmiało określić katastrofą ekologiczną.
Podczas kontroli zbiornika członkowie z Polskiego Związku Wędkarskiego w Białej Podlaskiej potwierdzili obecność osób wyławiających z przerębli ryby. – Nie posiadali uprawnień do korzystania z tego zbiornika. Spisaliśmy dane personalne części z nich. Niestety większość tłumaczyła, że nie ma dokumentów, a my nie mamy uprawnień, aby zatrzymać taką osobę i zmusić do wylegitymowania się – mówi dyżurny strażnik.

[2010-03-11 09:10]

robcik

"Niestety większość tłumaczyła, że nie ma dokumentów, a my nie mamy uprawnień, aby zatrzymać taką osobę i zmusić do wylegitymowania się – mówi dyżurny strażnik."

Zawsze można po cichu wezwać policję ja się widzi taki proceder !!!
W dzisiejszych czasach telefon komórkowy jest dobrem powszechnym .
To od nas samych zależy czy za parę lat będziemy mieli gdzie połowić .

A kwestię zatrzymania reguluje kodeks postępowania karnego:

art. 243 § 1. Każdy ma prawo ująć osobę na gorącym uczynku przestępstwa lub w pościgu podjętym bezpośrednio po popełnieniu przestępstwa, jeżeli zachodzi obawa ukrycia się tej osoby lub nie można ustalić jej tożsamości.

§ 2. Osobę ujętą należy niezwłocznie oddać w ręce Policji.
[2010-03-11 09:53]

maciejsnow

Zgadzam sie z toba kolego ostatnio u nas wedkarze widzieli klusownikow wezwali policje i po sprawie ,gdyby tam tak robili bylo by inaczej.Pozdrawiam [2010-03-11 10:06]

panoni

Ja osobiście zebrał bym te ryby na jakis kiper i zawiózł i wywalił cwaniakom prezesom i zarządowi pod pomy niech wąchają , a kłusoli policja straż miejską w tym samym czasie i jak coś z pałą stanąć w krzakach i pomóc jak by nie dały rady służby pożądkowe :/ [2010-03-15 15:46]

panoni

Panowie żyjemy w kraju w którym prawo teoretycznie działa z urzędu i wszyscy są jednakowo traktowani ale jak widać w wielu przypadkach sami musimy pilnować podstawowych zachowań ludzi . Żal myśleć co bedzie dalej ale mam cichą nadzieję że jedynie NORMALNI Z NAS  mogą jeszcze to ratować . Oby nas było co raz wiecej :)

[2010-03-15 15:55]

rastif

Witam,teorytycznie żyjemy w kraju prawa ale z tego co stale obserwujemy to wydaje się że każda kategoria społeczności jest inaczej traktowana,niestety my wszyscy obywatele naszego kochanego kraju na to przyzwalamy.A co do kłusoli to uważam że nasze prawo jest za baaaardzo łagodne. [2010-03-15 20:31]

Taps12

  Ja się pytam na co idą nasze składki?! Na to, by sobie urzędznik z drugim siedzieli sobie wygodine na foteliku i mówili "Ale ja nic nie mogłem zrobić! Nie miałem czasu, dużo roboty miałem"...
[2010-06-30 22:15]

erykom

to jest jakas masakra....... [2010-06-30 23:29]

karlik



TO TYLKO POLSKA NASZ PIĘKNY KRAJ I DECYZJE MĄDRYCH URZĘDASÓW

 
[2010-06-30 23:35]