OGLĄDAJCIE TVN O 19 .45 ZOBACZYCIE MASAKRE

/ 33 odpowiedzi
wichura75


Na początku trochę się oburzyłem na post Michal39 (przekleństwa),ale po oglądnięciu rozumiem  flustrację,trudno mi się wypowiedzieć bo też bym przeklinał.Ludzie na stołkach nie mają pojęcia o swoich obowiązkach i pracy,i nawet odpowiedzialności z tym związanych,ale cóż........
moja odpowiedz na ten reportaż;róbmy to w czym jesteśmy dobrzy,i niech ludzie którzy sprawują odpowiedzialne funkcje zajmą się swoją pracą solidnie! jeśli ktoś się podejmuje jakiegoś stanowiska powinien w temat swojej pracy się zagłębić..........zresztą o czym ja piszę -oto nasza Polska cała...- :( a podobno komuna upadła ,nie wierzę :(,i nie pozdrawiam gościa w berecie :( ,żenada (2010/07/01 01:32)

tomidoris


a ten chujas z pzw w koninie zbigniew nowak powinien za to surowo odpowiedziec,mwydalic chujoze z pzw skoro nie umie sie zajmowac ani podejmowac powaznych decyzji!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (2010/07/01 20:08)

u?ytkownik23540


Tomidoris uważaj,bo zaraz będziesz przeżegnany za wulgaryzmy.Ja już zjebany zostałem kiedyś i staram sie hamowac,choc czasem nie da rady jak sie patrzy,czyta ,o tym co pierdzistołki wyprawiają. (2010/07/01 20:26)

Ketsaic89


jak on sie wogóle dostał na ten stołek w PZW, przeciez nic nie robi i zielonego pojecia nie ma co sie wokól niego dzieje.ŻAL (2010/07/01 21:08)

erykom


ci wszyscy urzednicy nie maja o niczym pojecia... (2010/07/01 23:47)

Chrupek


Witam kolegów wędkarzy pozwole sobie wtrącić słówko a mianowicie: jeżdże nad jezioro Jarotki lub inaczej Ostrowite od 84r jest ono oddalone od tego Słupeckiego ( jeziora - zalewu)o 15km  i znam dokładnie okolice i jakie warunki tam panują nad jeziorem Słupeckim bo robiąc zakupy w sklepach Słupeckich, więc przy okazji wielokrotnie próbowałem tam połowić, I co lipa brak dojazu nikt przyjezny nie połowi cały brzeg pogrodzony lub nie dostepny -tereny prywatne.Oto też prawda o władzach tamtejszych PZW i dalej wywodząc dla mnie znajomy temat. Dla Jeziora Ostrowite lub Jarotki jak kto woli bardzo dużo czasu poświęcam obserwacji zmieniających się zachowań ryb jak i samemu połowowi tych rybek lubie to Jezioro bo można złowić tam rybę nierzadko przekraczającą 10 a i 20kg więc zaplanowałem trzydniowe wędkowanie miałem się wybrać sie w piątek 01-05-2010 nad jeziorko i posiedzieć trzy cztery dni cały w werwie wyjazdu długie szykowania starania aż tu telefon od przyjaciela miejscowego wędkarza w czwartek 30-04-2010 ( słuchaj przyjacielu niewiem czy warto przyjeżdżać PZW własnie robi odłów kontrolowany Ryb siatką o oczku 12cm i juz wyjeli 750kg ryby -Leszcze i Amury) w pierwszych chwilach sie zdenerwowałem tym faktem w myśli miałem ( KTO robi odłów Ryby tuż przed tarłem lub w trakcjie- KTO na to pozwala) ale juz wiem kolega prezes PZW KONIN, potem się uspokoiłem przyszła mi myśl że te ryby chyba odłowili właśnie z przeznaczeniem do zalweu Słupeckiego żeby tam sie wytarły, choć po odłowie i tam zarybienu w mojch myślach chyba to by było nie możliwe,tak sobie myślałem.Po namyśle jednak skusiłem się zaryzykować i pojechać powędkować nad Ostrowite ale w pużniejszym terminie tz.wybrałem sie na dłuższy wypad na Boże Ciało, po dojechaniu i rozłożeniu wędek zadzwoniłem do kolegi który zreszta za niedługi czas podjechał pogadać, i co sie dowiaduję Ryby odłowione częściowo trafiły na targ w pobliskim Giewartowie a nie na zarybienie, Moje nerwy są od tej pory w nienajlepszym stanie,a ten kto wydał to zezwolenie na odłów chyba tez powinien odpowiedzieć za to Odławianie, Pozdrawiam i Życze tamtemu Prezesowi Sukcesów.  (2010/07/03 13:11)

u?ytkownik44916


Lepiej niż zrobił to Michal39 na początku posta, nie mogłem ująć swoich myśli. Nie można siedzieć z założonymi rękami i czekać aż wytrują/wyduszą/wyłowią sieciami wszystkie ryby. Jak co to proponuję jakąś akcję ludową, 100000 podpisów i wyje..ć tego ku..sa, albo wykastrować żeby więcej debilizmu po tej ziemi nie rozsiewał... Ręce opadają po prostu jak widzę kto siedzi przy stołkach... PRECZ Z WŁADZĄ!!!! Nie żebym był jakimś anarchistą ;-) (2010/07/06 14:44)