Oglądajcie filmy z cyklu TAAAKA RYBA

/ 52 odpowiedzi

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

ryukon1975

Nie oglądam tego programu odkąd cała akcja zaczęła toczyć się nad brzegiem karpiowego stawu i dalekosiężnych wypadów do "ciepłych krajów ". Program pachnie zblazowaniem . W świetle "Taakiej ryby" - polskie wędkarstwo jawi się jako schyłkowa forma spędzania czasu - przez nielicznych i w dodatku mało ciekawa . A przecież w Polsce - są bardzo piękne ryby i bardzo miło spędza się czas nad wodą !

Z tym się zgadzam w 100 % -tach !

Niestety w tym programie wszystko poszło w stronę komercji.Ja jako ZWYKŁY wędkarz z naszych łowisk nic się tam nie dowiem. (2011/11/27 09:55)

użytkownik96765

Zgadzam się z przedmówcami, brakuje dobrego programu pokazującego jak łowić w naszych wodach a nie egzotycznych. Dla mnie ten program to porażka. Ale i tak dzięki za link.

Kiedyś widziałem parę odcinków jakiegoś programu (nie pamiętam nazwy), był on chyba o dziwo na TV Trwam i był całkiem ciekawy.

Zgadzam się co do programu z TV TRWAM . Na tym programie (choć również nie jest on pozbawiony wad ) , można jeszcze oko zawiesić. Natomiast , dwie 3 kolejne propozycje , takie jak : "Taaka ryba ", "Połam wędkę z Robsonem Greenem " oraz "Wędkarstwo męskie hobby " - to ( o zgrozo) programy dalekie od wędkarskiej wyobraźni , zwykłego polskiego wędkarza. (2011/11/27 10:40)

wojtek1619

oglądam ale tylko polskie łowiska a jak zobaczę coś jak łapie w innym kraju to mnie na wymioty bierze i nie mogę tego oglądać to jest polski program to niech puszczają polskie łowiska techniki i ryby po jaką cholerę pokazują jakieś ameryki i afryki skoro ja tam nigdy nie będę wędkował i każdy przeciętny polski wędkarz też  (2011/11/27 10:47)

withanight88

Jak dla mnie , to Biedrzycki to kompletny amator wędkarstwa , pierwszy lepszy młody początkujący lepiej sobie radzi niż on , i dlatego nie kręca odcinkow na Polskich łowiskach bo u nas żeby rybę złowić trzeba mieć wiedzę i jakieś umiejętności manualne , których jemu brakuje.
W dodatku to jego pi......nie o dupie maryni samo w sobie do szału doprowadza. 
Kto oglądał wczoraj odcinek? , łowili czarniaki , dorsze i te ryby z zębami. na jakimś norweskim fiordzie. 
Gadał o ostrożności przy wypuszczaniu a dorszyki, które łowili zamiast wziąć w rękę i delikatnie wyciągnąć kotwice  to szczypcami chwytali za kotwice i szarpali aż grot wyskoczy z pyska. Czy to jest mniej bolesny sposób na wyciągnięcie rybie kotwy z pyska ? 
Kolejna sprawa to kołowrotek, którego używał , wędkując na początku odcinka łowił na 15 czy 20 metrach  a używał elektronicznego kręcioła. 

Tak jak heefciu powiedział , program nastawiony wyłącznie na komerchę, początki chętnie oglądałem gdy łowili u nas a teraz mam to gdzieś , obejrzę jak nic ciekawszego  na innych kanałach nie leci.  (2011/11/27 11:21)

awek39

Oto link do oglądania filmu Taaaka ryba http://www.ipla.tv/Sport/2270-Taaaka-ryba.
                                            Miłego oglądania
(2011/11/30 19:26)

Chomikus

withanight88 zgadzam się w 100%

Nie należę do moherowych beretów ale czasami rzucę okiem na tv trwam program pt ''Z wędką nad wodę ''
I co ważne łapią w Polsce (2011/11/30 21:48)

cinekk19

Hej!
Ja jakis czas te,u ogladalem jak lowili szczupaki i lecialy hasla "....piekna rybka, prawie wymiarek" a jak pokazali wedke wygieta w palak to az mnie zachwyt wzia ze cos wiekszego zlowili. niestety to byl konar drzewa.

Panie biedrzycki oszczedz pan tej blazenady bo zal dupe sciska (2011/12/15 21:17)

fishtrace

Hehe, nawet moja zona nie moze patrzec na Biedrzyckiego a o sluchaniu tych jego bredni to juz mowy nie ma :) Do takiego programu powinni wybrac kogos kto ciekawie umie opowiadac i potrafi zainteresowac widza ( wezmy np. pana Maklowicza, potrafi zajac czlowiekowi pol godz.przed telewizorem gotujac zwykly bigos ) a nie bajarza z PZW. (2011/12/15 21:34)

Franek1987

Ten program powinien zniknąć z anteny , kompromituje wędkarzy :/

(2011/12/15 21:40)

covent

To fakt- patrząc na Biedrzyckiego bierze na rzyganie.. Dlatego osobiście (choć także daleki od ideału) wolę Wojtka Charewicza bo choć wędkarz z niego też raczej średni to jednak pokazuje fajne przepisy na proste i szybkie dania z różnych rybek. I najważniejsze to nie udaje, że jest kozakiem  na wodzie- jak w kanadzie nie potrafił wyrwać salmonida z rzeki czy jeziora to po prostu się przyznał, że go kupił a dopiero potem zrobił na grillu:) (2011/12/15 23:06)

Lutii

Witam kolegow po kiju. Tez mnie czasami szlak trafia jak ogladam ten program ale ze wzgledu na to ze oni wedkuja na lowiskach specjalnych i szczyca sie ile i jakie sztuki lapia,chcialbym aby przyjechali tu do mnie do Deblina woj. Lubelskie i polapali przez tydzien. Na wodach prywatnych to kazdy kozak albo lepiej w Norwegii lub Szwecji tak to kazdy potrafi. POZDRO WIELKIE I POWODZENIA (2011/12/16 12:01)

ryukon1975

Witam kolegow po kiju. Tez mnie czasami szlak trafia jak ogladam ten program ale ze wzgledu na to ze oni wedkuja na lowiskach specjalnych i szczyca sie ile i jakie sztuki lapia,chcialbym aby przyjechali tu do mnie do Deblina woj. Lubelskie i polapali przez tydzien. Na wodach prywatnych to kazdy kozak albo lepiej w Norwegii lub Szwecji tak to kazdy potrafi. POZDRO WIELKIE I POWODZENIA

Kiedyś był odcinek nagrywany tu u mnie w podkarpackim dokładnie na Sanie.Mówią że pokażą jak się łowi brzany.:) Cały uradowany siadam i myślę coś się nauczę.
Nie wiem ile dni siedzieli nad rzeką,pokazali jedną niewielką brzanę i to nie oni ją złowili tylko jakiś przypadkowo napotkany przez ekipę wędkarz.:)
No i się dowiedziałem.:)))
Że to oni by się coś nauczyli,gdybym miał ochotę ich uczyć.:))) (2011/12/16 14:50)

maroni26

Beznadziejny program panowie jeżdżą po świecie 60% czasu zwiedzają gadają trochę po łowią potem się najedzą , nic na temat ciekawego nie mówią

chała (2011/12/16 22:46)

użytkownik16322

Mam 55 lat od 35 lat moczę kija. A bzdetów nie oglądam. Szkoda oczu i zdrowia.... psychicznego
Z poważaniem
Julian (2011/12/17 13:22)

pablo347

Niech jadą nad Odrę lub  Warte i pokarzą jak się łowi ryby. Pieprzenie P.Biedrzyckiego Żenada do kwadratu (2011/12/18 16:56)

grahamx71

Żenada i jeszcze raz żenada - wpuśccie ich na polskie wody to gówno złapią, jezdzą po komercyjnych łowiskach i chwalą się złapanymi sztukami jak by to była wielka sztuka - na komercyjnymkażdy umie złapać nawet dziecko z przedszkola. Profesjnaliści od siedmiu boleści, jak ich oglądam to mi się żygac chce. Proszę o nie umieszczanie postów na temat tego programu bo tylko się ośmieszamy. Pozdrawiam! (2011/12/18 21:13)

marek74

To fakt- patrząc na Biedrzyckiego bierze na rzyganie.. Dlatego osobiście (choć także daleki od ideału) wolę Wojtka Charewicza bo choć wędkarz z niego też raczej średni to jednak pokazuje fajne przepisy na proste i szybkie dania z różnych rybek. I najważniejsze to nie udaje, że jest kozakiem  na wodzie- jak w kanadzie nie potrafił wyrwać salmonida z rzeki czy jeziora to po prostu się przyznał, że go kupił a dopiero potem zrobił na grillu:)

w pełni zgadzam się z krytyką kolegów co do tego pana z programu takaa ryba.i tak jak covent wolę obejrzeć zjedz rosję, choć to nie typowo wędkarski program,ale bardzo ciekawy i fajne miejsca odwiedzają. no i czasem ślinka leci;) (2012/03/15 19:01)

KSU

Jedyne co wyszło Ojcu Rydzykowi to program 'z wedką nad wodę' no i oczywiście włosy. (2012/03/15 19:14)

cinek95

całkiem nie zły jest cykl programów w którym występują nasi południowi sąsiedzi  Czesi   (2012/03/15 19:28)

jacbar

Dobre do obejrzenia na you tube są 3 części Ryby Suwalszczyzna. Polecam (2012/03/15 19:29)

pawlak323232

kiedyś był odcinek w którym pokazywali jak łapać ryby w toruniu na porcie drzewnym pomyslałem sobie że pewnie czegoś się nauczę a tu lipa ani jednej rybki nie złapali.Ciekawe jak by na wisłę pojechali to pewnie też bez branie.Nie lubię tego programu. (2012/03/15 19:56)

Grzegorz123

ten program, to mówiąc po poznańsku PORUTA. (2012/03/15 20:18)

krzychu64

Witam

Withanight88 lepiej tego ująć nie było można. Dodam tylko, że w moim odczuciu p. Biedrzyckiemu przed kręceniem odcinków ciut za dużo polewają. Co otworzy usta to pieprzy bez sensu. Biorąc rybkę do ręki zachowuje się jak by go miał prąd popieścić - najmniej 230V.
Ostatnio na Polsat Play dość fajne filmy Czesi mają. bardzo przyjemnie się ogląda i można się co nieco nauczyć. Ostatnio oglądałem odcinek o wędkowaniu karpiowym. Fajna sprawa pokazane wszystko i omówione jak dla początkującego łącznie z montowaniem zestawów  itd. itp. Powiedziałbym, że jak przysłowiowej krowie na miedzy.

pozdr. (2012/03/15 20:36)

pompips

Koledzy jako że występuje u mnie zespół stresu przed sezonowego ( obiecałem mojej wspaniałej małżonce że sezon zacznę w kwietniu), to oglądam wszystko co jest z rybami związane.

Ale odnośnie programu Jerzego Biedrzyckiego to nie mam mu nic do zarzucenia jeżeli chodzi o komercję nie wiem czy zwróciliście uwagę na inne programy / filmy wędkarskie ale tam tej komercji jest stosunkowo więcej, a jeżeli ktoś oglądał serię na DVD Na Karpie z Przemkiem Mroczkiem inne filmy wędkarskie tam komercja po prostu się wylewa z ekranu.
Program Taaaka Ryba traktować należy bardziej jako krótkie sprawozdanie z wyprawy niz film instruktażowy, chociaż nie ukrywam że nawet tam da się coś podpatrzyć i zastosować.

Tak offtopic czy nie wie ktoś skąd można zdobyć pierwsze odcinki programu "Z wędką nad wodę" pisanie maili do tv-trwam przypomina rzucenie kamienia w wodę i czekanie jak się wynurzy. (2012/03/15 20:46)