Oglądajcie filmy z cyklu TAAAKA RYBA

/ 52 odpowiedzi
Oto link do oglądania filmu Taaaka ryba http://www.ipla.tv/Sport/2270-Taaaka-ryba.
                                            Miłego oglądania

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

dziadek2


Nic ciekwego po a tym że P. Biedrzycki i kolesie robią sobie wycieczki za składki członków PZW (2011/11/25 18:31)

getka


i te ich opowiadanie według mnie niestety denne, mówią tak jakby pierwszy raz w życiu daną rybę widzieli..... JW. (2011/11/25 19:04)

u?ytkownik57785


Mnie te filmy denerwują, bo nie są to filmy z zasiadek, typowych, jak my łowimy, tylko podnoszenie ciśnienia wędkarzom filmikami z Oceanów, Norwegii, ciepłych mórz itd. A co to do cholery zwykły szary wędkarz jakich większość w Polsce kiedyś pojedzie łowić REKINY, albo inne potwory? Ja rozumiem dwa, trzy takie filmy, a nie co odcinek TAAKIEJ RYBY, to łowią jakieś dziwadła w oceanach, na Karaibach, pod Argentyną itp. A dlaczego naszych łowisk i ryb nie propagują szerzej? Nie potrafią złowić? (2011/11/25 19:07)

Grzegorz123


zgadzam się z kolegami ,to już stało się nudne i jałowe jak nieosolony ziemniak (2011/11/25 19:32)

charlesv


Mastiff, a Ty wolałbyś cały dzień ganiać za 50cm szczupakiem, czy wędkować w tropikach?:) (2011/11/25 20:29)

irex


Zastanawiam się dla kogo ci pseudo twórcy robią te trywialne filmy.No chyba tylko dla siebie (2011/11/25 20:38)

gruby0113


Wolałbym oglądać filmiki z naszych dzikich wod a nie z komercji i oceanów. Niech tam pokarzą co potrafią .Pozdrwionka (2011/11/25 20:48)

keram07


Zgadzam się z Kolegami , ja oglądam tylko te które zostały zrealizowane w kraju . (2011/11/25 20:50)

u?ytkownik57785


Mastiff, a Ty wolałbyś cały dzień ganiać za 50cm szczupakiem, czy wędkować w tropikach?:)
Pewnie, że wolałbym łowić w tropikach, w oceanach, w Amazonce, w Nilu, w j.Viktorii, w Bajkale, ale łowię w Polsce i dlatego polskie łowiska, ryby, przynęty i techniki chcę poznawać, a nie spod Wenezueli czy Sydney, bo tam na ryby nigdy nie pojadę. A filmy s-f to mam na cyfrze+.
(2011/11/25 21:29)

patryk1898


Dlatego panowie polecam filmy z cyklu "Z wędka nad wode" oni łowią na wodach PZW i  nie łowią okazów.Dla początkujacych wędkaży jest to świetny program, bardzo dużo ciekawych informacji jest tam podawanych...Takie jest moje zdanie... (2011/11/26 08:03)

halski021


Patryk podzielam twoje zdanie,a komu się nie podobają niech nie ogląda.Filmów o tematyce wędkarskiej jest dużo i niech każdy ogląda to co lubi (2011/11/26 09:39)

sliwka15


Mnie te filmy denerwują, bo nie są to filmy z zasiadek, typowych, jak my łowimy, tylko podnoszenie ciśnienia wędkarzom filmikami z Oceanów, Norwegii, ciepłych mórz itd. A co to do cholery zwykły szary wędkarz jakich większość w Polsce kiedyś pojedzie łowić REKINY, albo inne potwory? Ja rozumiem dwa, trzy takie filmy, a nie co odcinek TAAKIEJ RYBY, to łowią jakieś dziwadła w oceanach, na Karaibach, pod Argentyną itp. A dlaczego naszych łowisk i ryb nie propagują szerzej? Nie potrafią złowić?


Święta prawda :) (2011/11/26 10:15)

rafiks


na komercyjnych wodach to każdy potrafi łowić niech przyjadą na wisłę poniżej krakowa !!!  (2011/11/26 11:20)

marcorn


Dokładnie, mogliby lepiej pokazać jak łowić na Polskich wodach. Jakieś techniki, prezentacja zbiorników etc. Jeśli chciałbym zobaczyć trochę egzotyki to włączam Rex Hunta , Greena czy Rzeczne potwory... pozdrawiam (2011/11/26 11:48)

Papczak


Oooo dzięki za ten link oglądam to na polsat play więc wielki dzięki ;DD
---------------Zapraszam na mojego wędkarskiego blooga www.wkg.bloog.pl------------------ (2011/11/26 11:55)

u?ytkownik16322


Nic mnie w tkzw. programach wędkarskich nie wkurza jak ten gniot.Z kilkoma kolesiami i cwaniaczkami w tle.Składki opłacajmy w Polsce a na ryby to jedzmy za granicę najlepiej na wypad zorganizowany przez tych trefnisi.I puśćmy rybkę.Ulubiony tekst w tym programie.
Julian. (2011/11/26 16:28)

u?ytkownik96765


Nie oglądam tego programu odkąd cała akcja zaczęła toczyć się nad brzegiem karpiowego stawu i dalekosiężnych wypadów do "ciepłych krajów ". Program pachnie zblazowaniem . W świetle "Taakiej ryby" - polskie wędkarstwo jawi się jako schyłkowa forma spędzania czasu - przez nielicznych i w dodatku mało ciekawa . A przecież w Polsce - są bardzo piękne ryby i bardzo miło spędza się czas nad wodą ! (2011/11/26 19:27)

Jędrula


Nie oglądam tego programu odkąd cała akcja zaczęła toczyć się nad brzegiem karpiowego stawu i dalekosiężnych wypadów do "ciepłych krajów ". Program pachnie zblazowaniem . W świetle "Taakiej ryby" - polskie wędkarstwo jawi się jako schyłkowa forma spędzania czasu - przez nielicznych i w dodatku mało ciekawa . A przecież w Polsce - są bardzo piękne ryby i bardzo miło spędza się czas nad wodą !


 

 

 

 

 

 

Z tym się zgadzam w 100 % -tach !

(2011/11/26 19:36)

u?ytkownik96765


Nie oglądam tego programu odkąd cała akcja zaczęła toczyć się nad brzegiem karpiowego stawu i dalekosiężnych wypadów do "ciepłych krajów ". Program pachnie zblazowaniem . W świetle "Taakiej ryby" - polskie wędkarstwo jawi się jako schyłkowa forma spędzania czasu - przez nielicznych i w dodatku mało ciekawa . A przecież w Polsce - są bardzo piękne ryby i bardzo miło spędza się czas nad wodą !


 

 

 

 

 

 

Z tym się zgadzam w 100 % -tach !


No , to dzięki. W porządku z Ciebie gość . (2011/11/26 20:55)

Jędrula


Nie oglądam tego programu odkąd cała akcja zaczęła toczyć się nad brzegiem karpiowego stawu i dalekosiężnych wypadów do "ciepłych krajów ". Program pachnie zblazowaniem . W świetle "Taakiej ryby" - polskie wędkarstwo jawi się jako schyłkowa forma spędzania czasu - przez nielicznych i w dodatku mało ciekawa . A przecież w Polsce - są bardzo piękne ryby i bardzo miło spędza się czas nad wodą !


 

 

 

 

 

 

Z tym się zgadzam w 100 % -tach !


No , to dzięki. W porządku z Ciebie gość .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hahahahah , ostatno pisałeś coś innego ? Dobra , dobra :)



(2011/11/26 21:09)

kamael


Zgadzam się z przedmówcami, brakuje dobrego programu pokazującego jak łowić w naszych wodach a nie egzotycznych. Dla mnie ten program to porażka. Ale i tak dzięki za link.

Kiedyś widziałem parę odcinków jakiegoś programu (nie pamiętam nazwy), był on chyba o dziwo na TV Trwam i był całkiem ciekawy. (2011/11/27 00:01)

grahamx71


Dokładnie Mastiff Nasze wody sa dla nich zbyt skomplikowane aby złowic cokolwiek lepiej pojechac za granice gdzie wiadomo że coś się złapie i Panowie nie zalicza wtopy na antenie, a nawet jak kręcili odcinki w Polsce to zazwyczaj na łowiskach komercyjnych bo poznałem kiedys takowe w jednym z odcinków. Pozdrawiam ;) (2011/11/27 09:34)

Przemol34


Ja tam wolę popatrzeć na "Z wędką nad wodę". Fajny i ciekawy program no i można się wiele nauczyć. (2011/11/27 09:39)

Groszek97


"Z wędką nad wodę " Telewizja Trwam ;]]

Od kilku już ładnych odcinków pokazują łowienie sandaczy na zalewie zegrzyńskim etc . ;]]
Fajne , ale mogli by pokazać coś o szczupaczku ;p (2011/11/27 09:51)