Odznaka i naszywka SSR

/ 32 odpowiedzi
MASTINO


Spokojnie > Wszystko już wyjaśnione .

Maciek , pomóż młodszemu koledze także Maćkowi pomóc w realizacji założenia w jego kole stosownej komórki SSR . Ty wiesz co , jak , gdzie , itd . ..

Pozdrawiam Wszystkich i dziękuję za opanowanie i spokojny ton wypowiedzi .


Jasne Krzysiu, jak zawsze służę pomocą.

(2012/03/20 14:34)

Roxola


Więc kończymy...

Maciek staram się w wielu dostrzegać dobrych stron i dlatego częściej potrafię dojść do porozumienia.

Wiem również kiedy należy odpuścić. Jeszcze raz pozdrawiam i znikam z tego wątku :) (2012/03/20 14:37)

largo


fajne to o tych strażnikach - się uśmiałem "strażniki" i już się obrazili hahah super  fochy (2012/03/20 19:53)

szkarlupnia3


Witam i zwracam sie z pytaniem do bardziej doswiadczonych i znajacych sie wedkarzy.

Na allegro mozna kupic odznake i naszywke SSR i chcialem spytac, czy jezeli bym sobie takie cos zamowil i naszyl/przypial do ubrania na rybki to czy zlamie prawo??? Chcialbym w ten sposob ograniczyc troszke bezkarnosc wedkarzy, ktorzy zachowuja sie dziwnie i lamia regulamin i przepisy PZW, a tak siedzac kolo mnie i widzac takowe naszywki i odznake raczej by tego nie robili.... Prosze o odpowiedz :)



Na Twoim miejscu bardziej bym się martwił czy ci bezkarni nie złamią czegoś tobie.:)
Naprawdę wierzysz że jakieś naszywki kogoś przestraszą?

Dla mnie ten wątek to kompletna porażka i szczyt bezmyślności, ze strony autora oczywiście.


Jak kol wiek próba podszycia się pod jak kol wiek organ porządkowy, jest łamaniem prawa. Tak więc mógł byś to przypłacić kolegium. No i zdrowiem, bo jako strażnik bez obstawy narażał byś się na atak ze strony, bardziej zdegenerowanych kłusoli.
Znam przypadek, jak jeden odważny strażnik chodził sam tylko z pieskiem. Pieska powiesili na drzewie, a strażnik wylądował w szpitalu i mało życiem tego nie przypłacił.

Lepszy pomysł to, na zebraniu w kole wnioskować o powołanie Społecznej Straży Rybackiej, w waszym powiecie. Może jak znalazło by się kilku chętnych do uczestniczenia w takim przedsięwzięciu to i koło porozumiało by się z właściwym starostwem czy burmistrzem i powołano by miejscowy organ SSR.



Kolegia ds. wykroczeń zakończyły swój żywot z dniem 16 października 2001 r. (2012/03/20 20:44)

Pitbul


Jak się cieszę, że @robine nie odszedł na stronkę telewizyjną. Czasem udaje się skutecznie podetrzeć odwłok pozostawiając coś po sobie... Pewnie tęsknisz :)Ale dzięki za przypomnienie tego linkowanego tekstu bo odnalazłem tam wypowiedź, która przeczy ostatnim wypowiedziom Twojego "guru".Ciebie (kolejny klonie) @largo - pozdrawiam (widzę, że leki nadal nie działają i nie ma szans na "presto")T. (2012/03/20 21:51)

jarekk


@robione ...M [...autocenzura...]   wywaliłem, nie ma z kim i o czym gadać :)))

(2012/03/20 22:10)