Zaloguj się do konta

Odzież na zimę

utworzono: 2014/11/19 20:13
p4bl0

Witam, poszukuję zestawu kurtka+spodnie do wedkowania zimą i późną jesienią. Chciałbym żeby było w miarę wy godnie podczas spinnin gowania oraz żeby odzież była nieprzemakalna. Macie może jakieś propozycje w cenie do 400zl? g g [2014-11-19 20:13]

aldente

Mogę polecić pływający kombinezon Team Daiwa, ale dwuczęściowy: Kurtka i spodnie.Na łódź na morze i jeziora.
Mam taki i jestem bardzo zadowolony. Jest super cieply, nieprzemakalny, lekki!
Nie krępuje ruchów i nie jest sztywny.
Tak on wygląda:  http://shark.sklep.pl/team-daiwa-plywajacy-kombinezon-xl-p590.html
Kosztuje 599 ale jest wart tych pieniędzy
[2014-11-19 21:11]

nazarek

zajrzyj na carp shop pl ost były w promocji fajne kombinezony ale juz chyba słabo z rozmiarówkami [2014-11-19 23:15]

hanabi

Ja ci polecam zaopatrzyć się w jakąś odzież termo pod kurtke.
[2014-11-20 11:39]

bolekr

400pln to nie jest wielka kwota na kombinezon.  Tak jak wyżej napisal kolega podstawa to dobra bielizna termoaktywna. Kombinezon Daiwy fajny, zapewne by wystarczył. Ja osobiście przy nieprzemakalnych kombinezonach biorę pod uwagę jego oddychalność bo różnie z tym bywa.

Pzdr
[2014-11-20 13:45]

Haryyy5

Ja polecam kombinezon seafoxa. Ciepły i wygodny. Do tego mam bielizne  termoaktywną norfina i co prawda zimą nie łowię ale jesienią dawałem radę spać pod gołym niebem.
[2014-11-20 17:03]

p4bl0

Dzięki za podpowiedzi. Czy używał ktoś kombinezonów cormoran lub behr?  [2014-11-20 19:55]

tomek00

Witam, poszukuję zestawu kurtka+spodnie do wedkowania zimą i późną jesienią. Chciałbym żeby było w miarę wy godnie podczas spinnin gowania oraz żeby odzież była nieprzemakalna. Macie może jakieś propozycje w cenie do 400zl?

g g

w tej cenie za caly komplet, szcegolnie jak ma byc oddychajace i wodoszczelne to slabo---
Ja ci polecam zaopatrzyć się w jakąś odzież termo pod kurtke.

to wrecz obowiazkowe zima, a przy ruchu przy spiningu bedzie dzialac ok, najlepiej z merino
[2014-12-05 00:16]

RadoslawM

Moim skromnym zdaniem bielizna termoaktywna wcale nie jest taka niezastąpiona i niezawodna. Bielizna termoaktywna to raczej przy wysiłku fizycznym, gdy się mocniej pocimy.

Sam stosuje lepsze rozwiązanie. Ja swój komplet z bluzą kupiłem poniżej 200zł. Jako przykład podam coś takiego.

http://allegro.pl/zimowe-spodnie-rowerowe-stanteks-windstop-2xl-i4826858105.html 


Dużym plusem tego rozwiązania jest że tak jak przy bieliźnie termo aktywnej materiał przylega do ciała. Mamy zasłonięte nerki . Na swoją bluzę zakładam jeszcze ciepły polar + standardowa kurtka(byle nie popularny balon który krępuje ruchy). Pod zimowe spodnie rowerowe możemy jeszcze założyć tradycyjne kalesony. Do takiego zestawu zakładam obowiązkowo kominiarkę. Moim zdaniem rozwiązanie jest komfortowe.

P.S Zacząłbym od butów, porządnej czapki i rękawiczek. 

[2014-12-05 23:36]

cierpliwy1

A ja ci podpowiem ,że w Biedronce ostatnio były kurtki i spodnie narciarskie oddychające 150 zł komplet super sprawa .Kupiłem i jestem bardzo zadowolony pod spód polar porządny i jest ok,tylko nie wiem czy jeszcze są . [2014-12-06 11:00]