Zaloguj się do konta

ODRA Wrocław można już

utworzono: 2010/06/26 10:20
Mosiadz23

Witam drogich wędkarzy może ktoś powiedzieć czy można łapać już na odrze mniej więcej okolice niskich łąk dziękuje za odpowiedz i pozdrawiam serdecznie
[2010-06-26 10:20]

erykom

pewnie ze mozna .juz na calej odrze od dawna mozna lowic [2010-06-30 23:30]

pewnie ze mozna .juz na calej odrze od dawna mozna lowic


Nie na całej. W lubuskim 2/3 Odry jest niedostepna, bagna i błota jeszcze nie wyschły na tyle, żeby dojść do wielu miejscówek.


[2010-07-01 12:11]

może miał na myśli wędkowanie z łodzi, więc nei musisz się pucować Mastiff [2010-07-01 12:52]

można wszędzie w okolicy wrocławia wędkować, oczywiście musisz wziąć pod uwagę dużą ilość komarów i inne przeszkody popowodziowe ale ogólnie wszystko ok

no i na razie troche syfu....

[2010-07-01 12:53]

może miał na myśli wędkowanie z łodzi, więc nei musisz się pucować Mastiff


Z łodzi?! Pucować?! Może? Może ty sie pucujesz z takimi tekstami! Bo z łodzi , to nawet na bagnie możesz łowić, nie tylko na Odrze! 99 % wedkarzy wędkujących na Odrze w lubuskim łowi z brzegu! Nie wypowiadaj sie , jak nie masz o tym bladego pojęcia, we Wrocławiu może jest więcej łowiących z łodzi, bo tam Odra jest wyregulowana i płynie przez miasto! Jak bedziesz wędkował ponad 30 lat, tak jak ja w lubuskim na Odrze, to wtedy głos na ten temat zabieraj chłopcze.


[2010-07-01 13:02]

zajmij sie uczciwą pracą a nie pisaniem pierdół i poniżaniem chlopaka...

mam w dupie to ile wędkujesz nie jest to moja sprawa... jak jesteś tak doswiadczonym wędkarzem  to grzecznie chlopakowi odpisz, a nie wywyższasz sie sadząc swoje tępe mądrości

nie sciemniaj, żę cala odra w lubuskim jest pokryta bagnami na brzegach bo zaraz padne

a tak wogole to odra nei płynie tylko przez lubuskie chyba musisz troszke poczytać lub na wikipedii sprawdzić

wypowiedź " pewnie na calej odrze morzesz łowić" była po to żeby zachęcić i dać zielone światło innym wędkarzom do działania

przecież wiadomo, żę nie połowisz z brzegu jak masz bagno i nie ma możliwości dojscia

no ale ty w bardzo bystry sposób daleś do pieca

czasem czytam ten twój bełkot na forum i aż rzygać się chce w wiekszości twoich komentów

choć nie mowie, że zawsze

owszem czasem pare mądrych rad dałeś kolegom i myślę, że takie wpisy są bardziej potrzebne

[2010-07-01 13:56]

Co ty za bzdury piszesz człowieku! Gdzie ja swoją wypowiedzia poniżyłem chłopaka!? Że stwierdziłem, że niestety nie na całej Odrze można jeszcze łowić???????!!!!!!! Odra sie nie kończy na twoim Wrocławiu wyobraź sobie! Gdzie ty tu widzisz jakieś poniżenie kogoś!? Zapytał czy na całej, więc mu odpowiedziałem, że NIE NA CAŁEJ! Co ty możesz wiedziec czy w lubuskim sie da łowić NA CAŁEJ, że zajmujesz na ten temat zdanie!? Wypowiedziałeś sie na temat Odry we Wrocławiu, a ja o Odrze w lubuskim! Widzisz różnicę!!!!!????  Czytaj ty ze zrozumieniem i nie wyciagaj kretyńskich wniosków! Nie napisałem że cała Odra w lubuskim jest pokryta bagnami, tylko 2/3 brzegów jeszcze nie wyschła, na tyle żeby dojść do miejscówek ! Jestem codziennie nad Odrą i widzę! Tego też nie rozumiesz!? Tępe bzdury to ty klepiesz, wypowiadając sie na temat rejonów, w których codziennie NIE bywasz, tak jak ja, bo z mądrościami to one nic wspólnego nie mają!!!! Czy ja pisałem coś na temat twoich łowisk na twoim terenie???!!!! Masz problem z uważnym czytaniem i rozumieniem tekstów, to daj sobie spokój z czytaniem tego, co ktoś pisze!!!!!!!!!!!!!!!!! [2010-07-01 14:17]

Zapytaj kilku innych wedkarzy z lubuskiego i zanim kretyńsko odpiszesz, to palnij sie w dekiel i zamieszaj beton, bo ci zastyga z tej "mądrości i doświadczenia" z Odrą na całej jej długości!  [2010-07-01 14:27]

heheh

zebyś się nie zesrał

co się tak podniecasz strażniku przyrody 

[2010-07-01 14:41]

Oj dzieciaku.... Weź kijka, idż do kałuży i tam sie taplaj, a kompa oddaj dorosłemu. Masz wakacje, więc przed szkołą poczytaj książki ze zrozumieniem tekstu. I do kumpli na podwórku idź chłopcze popyskuj a nie tu, zanim dorośniesz do dyskusji z dorosłymi. Fachowiec od Odry od siedmiu boleści... [2010-07-01 14:47]

Mosiadz23

Witam przepraszam panowie ale ten post zakładałem po to by się dowiedzieć czy można łapać na odrze jeden jak i drugi kolega coś powiedział i ok ale po co te nie potrzebne kłótnie PANOWIE JESTEŚCIE DOROŚLI pozdrawiam:) i dziekuje za odp
[2010-07-01 20:04]

erykom

ha:)mialem na mysli ze na calej odrze we wroclawiu i okolicy mozna juz wedkowac :) [2010-07-01 23:39]

pixon

Panowie po co te napinki. Panie Mastiff kolega Mosiadz23 pytał o niskie łąki a nie o Lubuskie więc po co kłutnia, a drugie to Pan troszke w niektórych wypowiedziach jest niegrzeczny. Bez urazy.

Pozdrawiam

[2010-07-02 18:48]

pixon

Źle się wyraziłem nie jest Pan niegrzeczny tylko irytujący, jak Pan nie chce się wypowiedziec normalnie to lepiej wogóle i nie mówie tylko o tej kłótni z Ziom7. [2010-07-02 18:50]

Źle się wyraziłem nie jest Pan niegrzeczny tylko irytujący, jak Pan nie chce się wypowiedziec normalnie to lepiej wogóle i nie mówie tylko o tej kłótni z Ziom7.


Pixon.......... po co sie wypowiadasz i wkładasz kij do mrowiska

to co było między nimi jest zakończone i twoje komentarze są tu zbyteczne i nie na miejscu......

[2010-07-02 18:58]

pixon

Źle się wyraziłem nie jest Pan niegrzeczny tylko irytujący, jak Pan nie chce się wypowiedziec normalnie to lepiej wogóle i nie mówie tylko o tej kłótni z Ziom7.


Pixon.......... po co sie wypowiadasz i wkładasz kij do mrowiska

to co było między nimi jest zakończone i twoje komentarze są tu zbyteczne i nie na miejscu......



nie o to chodzi kolego. Tylko Pan Mastiff nie raz ma irytujące odpowiedzi i nie chodzi mi tylko o tą sprawe między mi a ziomem tylko ogólnie. bez napinki [2010-07-02 20:15]

@Pixon, gdybyś czytał posty ze zrozumieniem, to byś i Ty i @ziom zrozumiał, że odniosłem sie do postu kol.@erykom, który napisał :pewnie ze mozna juz na calej odrze....dopiero później dodał, że chodziło mu o Odrę na odcinku Wrocławia! Nie odpowiadałem na pytanie kol. @Mosiadz23, bo nie znam Odry we Wrocławiu ! Pisząc swój post, WYRAŹNIE ZAZNACZYŁEM POST KOL.@erykom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Więc zanim ocenisz kogoś,(nie jego post) to spróbuj trochę pomyśleć i wczytać sie w to, co się tu pisze! Nie wiem, czy masz problem ze wzrokiem, ze zrozumieniem, czy tylko lubisz sie dowalać , byle cos napisać! Więc zanim następnym razem do kogoś Ty irytująco coś napiszesz i ocenisz, to najpierw przemyśl, doczytując o co chodzi! A jesli moje posty są dla Ciebie irytujące, to dobrze, bo je zapamiętasz! [2010-07-03 08:00]

zajebiście Mastiffff, teraz to już nie tylko ja z Ciebie polewam... hehehe

pozdro pixon

a teraz tak poważnie... kończymy tą gadkę i nie nakręcamy tematu bo nie ma sensu

kto się pucował ten się pucował - temat kończymy

pozdro

[2010-07-03 19:24]

Jak to dzieciaki, lubia polewać.... TYLKO Z CZYTANIEM PROBLEMY!!!!!!!! [2010-07-03 19:39]

pixon

Jak to dzieciaki, lubia polewać.... TYLKO Z CZYTANIEM PROBLEMY!!!!!!!!

Sam masz problem z czytaniem, nie napisałem tego po to żeby Cie obrażac tylko powiedzialem, że Twoje posty są nieraz irytujące. np ktoś pyta o coś, a Ty opisujesz z wielką łaską. To chyba lepiej wogóle. Powtarzam nie napisałem tego żeby Ciebie obrażac. Pozdrawiam

[2010-07-03 23:43]

Mosiadz23

Panowie przestaniecie już tak pisać miało być o odrze a nie o waszych kłótniach pozdrawiam
[2010-07-04 10:20]

rubin44wr

Na Odrze we Wrocławiu , można spokojnie łapać bez obaw ze ugrzęźniemy w błocie , wszędzie jest sucho . Można też liczyć na piękne leszcze Dzisiaj złowiłem amura 80 cm . 2 leszcze po 60cm . Więc jak widać ryby na Odrze  zaczynają zerować i to dość dobrze .
[2010-07-04 21:41]