Odra we Wrocławiu-gdzie na spinning?

/ 10 odpowiedzi
Witam chciałbym się dowiedzieć gdzie najlepiej we Wrocławiu wybrac sie na spinnig by było łatwo dojechać jakąś komunikacją miejską.Mieszkam koło Aqua Parku Wrocławskiego więc z tamtych okolic będe się wybierał.Zamierzam tam łowić sczupaki lub sandacze.
u?ytkownik57785


Nad Odrę gdzie byś nie zajechał, to spinningować możesz. Nie ma stałych miejsc na żerowanie szczupaka, bo on jest wszedzie tam, gdzie są dla niego warunki do polowania. Zwalone drzewa, półki na dnie, doły, miejsca pod koronami drzew gdzie bytuje drobnica, no wszędzie. Nawet tam, gdzie byś się go nie spodziewał.Więc sprawdź autobusy od siebie jadące nad Odrę i grzej. (2011/05/16 09:20)

norka


Aha no dobrze dziękuję za odpowiedz ale nie dokladnie sie tego spodziewałem.Ja chciałbym wiedzieć np.ulicę gdzie są jakieś warunki do łowienia i duży odcinek bez chaszczy.Nigdy nie łowiłem nad odrą więc nawet nie wiem gdzie się tam dobrze łowi.Ja słyszałem tylko o dobrej odrze niedaleko mostu milejijnego choć nie wiem ile tam będzie wędkarzy bo podobno nie ma tam gdzie sie rozłożyć. (2011/05/16 15:42)

szczupi


Jeżeli chcesz po-spinning-ować to po co się rozkładać.
Ja nieraz robię pieszo z wędką po 10 km.
Jakbym mieszkał we Wrocławiu to bym każdy centymetr rzeki sprawdził która przepływa przez miasto.
Więc tak jak kol. Mastiff napisał cytuję :

Więc sprawdź autobusy od siebie jadące nad Odrę i grzej.

(2011/05/16 17:01)

norka


No tak ja też tam się nie będę rozkładał ale nie we wszystkich miejscach da się łowić więc proszę o ulice gdzie taką wędrówkę nogę zacząć (2011/05/16 19:08)

szczupi


Widzę że nie uważnie czytasz to co Ci piszemy !!!
  (2011/05/17 02:48)

gruby0113


Podjedz nad odrę gdzie chcesz i wylosuj w prawo czy w lewo na następny raz zrób to samo tylko z drugiej strony ot cała filozofia może ci jeszcze napisać gdzie jest ryba? (2011/05/17 23:36)

YYZ


Cześć,
np: okolice Kozanowa, pierwsze zimowisko barek przy moście milenijnym (niestety jak dla mnie mało przyjemne ostatnio miejsce ze względu na SYYYFFF jaki zostawiają tam po sobie wędkarze ..pudełka po robakach,  opakowania po zanętach, butelki, puszki itd... wstyd!) ... drugie zimowisko barek na wysokości Osobowic, za mostem Milenijnym.
Podjedź sobie autobusem w okolice mostu milenij. albo na sam Kozanów i  spacerek po brzegu. ;)
powodzenia! (2011/05/18 00:13)

Calu


Jak chcesz bez przesiadek to wbijasz w 145 lub 146 (lecą koło aqua), gnasz jeden przystanek za Pl. Grunwaldzki, tam przed ZOO masz most Zwierzyniecki, możesz polecieć w dół lub w górę obchodząc ZOO :) (2011/05/19 13:39)

norka


Dziękuję za odpowiedzi (2011/05/21 10:31)

gregorlca


Witam!
Będą w weekend we Wrocławiu z przerwą  kilkugodzinną, postanowiłem wybrać sie na Odrę. Będą w okolicach FAT Haco, z mapy wynika ze najblizej mam do Odry w okolicach od mostu Milenijnego do mostu Rędzińskiego. Chce pospiningowac w spokoju, bez przechodniów za plecami, z sensownym dojazdem (bez parkowania - ktos mnie podwiezie z Haco i pojedzie).

Oglądałem mapy google ale nie wiem co tam sie dzieje teraz (co innego w street view 3D a inaczej teren wygląda z satelity od góry)

Zainteresował mnie odcinek od ulicy Kozanowskiej.

Prosze o informacje gdzie sie kierować. Dziękuję. (2018/01/15 13:03)