Odra - warto wyjechac z domu?

/ 7 odpowiedzi
Witam, czy moze orientujecie sie czy warto wyjechac na odre? poziom wody nie jest za wysoki/niski? w okolicach Opola ;) z gory dziekujee ;]
Sniper64

Nad wodę zawsze warto wyjechać..:)) Tym bardziej z domu :) urwać się na jaki¶ czas,,:) (2011/03/31 20:56)

goryl25

Nad wodę zawsze warto wyjechać..:)) Tym bardziej z domu :) urwać się na jaki¶ czas,,:)

¦więta racja :) No ja musze troche poczekać aż dojde do koryta rzeki ... a teraz wygl±da tak :( (2011/03/31 20:59)

Podgl±d zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Lakey

Tez tak mysle ;) wlasnie planuje wyjazd na caly dzien w te sobote ;} (2011/03/31 21:16)

Lakey

goryl25 , gdzie zostalo stworzone te zdj? (2011/03/31 21:17)

michal0210

W niedziele jadę po raz pierwszy w tym roku na Odrę. Stan wody można codziennie sprawdzać na stronie www.pogodynka.pl codziennie jest aktualizowana. Wybierz jak±¶ sobie stacje która jest najbliżej ciebie zobacz jaki jest stan wody następnie pojedĽ nad wodę i zobaczysz czy przy tym stanie da radę łowić czy też nie. Do Odry mam 30 km więc gdybym miał jeĽdzić co 2 dni i sprawdzać stan wody to bym na paliwo nie wyrobił, a tak obserwuje sobie codziennie i mogę sobie zaplanować wyjazd na ryby i wiem że jak pojadę to sobie połowie a nie pojadę kawał drogi i popatrzę jak woda płynie. (2011/03/31 21:28)

striggley

U mnie (okolice Nowej Soli) Odra opada 3 dni temu jeszcze główki były zalane teraz już można ¶miało na nie wej¶ć ale zależy kiedy chcesz się wybrać bo pamiętaj ta rzeka ma to do siebie że dzi¶ łapiesz na główce, jutro na ni± nie wejdziesz :) (2011/03/31 21:49)

goryl25

goryl25 , gdzie zostalo stworzone te zdj?

To jest Rzeka Noteć :) zdjęcie robione z wału :) bo jak widać niemożna doj¶ć :) (2011/03/31 21:53)