Zaloguj się do konta

Odra w Wałach Śiąskich

utworzono: 2010/09/03 18:10
emil30


Witam kolegów czy ktoś się orientuje jak wygląda sytuacja na elektrowni w Wałach,czy nadal są zamknięte bramki i niemożna przechodzic na drugą stronę?Chodzi mi o łowienie od strony kanału?

[2010-09-03 18:10]

wedkarz2309

Mi też było nie po myśli z tym przejściem, jak zamknęli bramki, bo po drugiej stronie połapałem na prawdę pięknie:)

 

Wiem, ze jest zakaz przechodzenia i bramki są zamknięte, a czy kiedyś się to zmieni, to nie wiem:(

 

Na szczęście jest dojazd i z drugiej strony:D

[2010-09-03 22:12]

emil30

A jak tam można dojechac?Ja jestem z pod Oleśnicy i zawsze dojeżdżałem od strony Urazu.
[2010-09-04 16:58]

wedkarz2309

Jedyna droga, jaką widzę, to przejechać na drugą stronę Odry mostem we Wrocławiu, ale mogłem pominąć jakiś szybszy dojazd:)

 

Co się będę rozpisywał, podam link, na któym wszystko widać, jak na dłoni i to DOSŁOWNIE!:)

 

Przy większym zbliżeniu, jak się zrobią czerwone podziałki, najlepiej przejść z trybu KATASTER na tryb ORTO - czerwone linie znikną:)

[2010-09-05 12:48]

arekde

Druga możliwość to promem w Brezgu Dln. Kursuje 6.20-23.20. Ale to zależy od poziomu wody w Odrze. Dziś nie kursuje. Koszt 4 zł [2010-09-05 16:03]

emil30

Dzięki wędkarz ale napisz jaki to link?
Również dzięki koledze arekde za informacje opromie.
[2010-09-05 17:31]

wedkarz2309

Oj, przepraszam, nie zauważyłem, że nie dodało linka, nie wiem, jakim cudem się to stało:)

 

Już podaję:)

 

http://maps.geoportal.gov.pl/webclient/

[2010-09-05 23:32]

jarek30

na szczęście my możemy przez most kolejowy tylko rowerkiem ale po deszczu tam tez nie za ciekawie a z tym zamknięciem to ina sprawa mam tam znajomego to chodzi bardziej o pozostawianie śmieci  przez wędkarzy i tak prędko nie otworzą drzwi a po drugie tłumaczom się ze to miejsce pracy       
[2010-09-06 09:53]

wedkarz2309

Jak już wiemy, bramka otwarta:)

Ale niestety szefo gania i grozi policją, tłumacząc, że to teren zakładu, że nie wolno tutaj łowić, że zostawiają śmieci (z tym się zgodzę, wędkarze pozostawiają straszny syf!), że niszczy się kamienisty brzeg...

Byłem tam ostatnio, była kontrola z PSRu i nic nie mówili, że nie wolno łowić, więc to chyba jest jakiś wałek, może szefo chce po prostu nas wędkarzy przegonić?

Niby jest zakaz wstępu na teren zakładu, kamery są, ale ludzie przez zaporę przechodzą masowo, raz nawet jakaś wycieczka była, która miała nawet ochronę.
Co do ochrony, to nawet oni nic nie mówią, jak się przechodzi na drugą stronę.
[2011-08-25 10:18]

wedkarz2309

Aha, co do terenu zakładu, to miałem raz możliwość wejść głębiej z jednym z pracowników i widziałem przepławkę w całej okazałości, to co zobaczyłem, mile mnie zaskoczyło, wyglądało to na prawdę imponująco!:)

Aż żałuję, że aparat został przy samochodzie...:)
[2011-08-25 10:21]