Zaloguj się do konta

Odra w miejscowości Chełm(dolnośląskie)

utworzono: 2010/07/16 21:52
amadeusz

Witam mam zamiar wybrać się w poniedziałek na ryby.Chodzi mi o łowienie w Odrze w miejscowości "Hełm"  czy tam "Chełm (woj.Dolnośląskie.)Wszystkie wasze rady będą dla mnie cenne.np:
1.Na co najlepiej łowić sposób / przynęta.
2.Zanęta
3.gdzie najlepiej zarzucić.
4.Ciężar koszyka itp.

Czekam na wasze odpowiedzi .
Ps.Napiszcie co tylko wiecie bardzo was o to proszę.
                                                                                             Pozdrawiam

[2010-07-16 21:52]

danieleklubin

witaj... :) jezeli chodzi o odre w tej miejscowości to jest bardzo ciekawa... :) zdecydowanie polecam połów na feedera. z koszyczkiem zanętowym. koszyczek w zalezności jaką wybierzesz sobie miejscówke  od 40 gr wzwyż. na tę pore roku polecam kkurydzę i czerwone robaki, odradził bym białe ponieważ zamiast konkretnych brań mozesz mieć co chwilke ukleje. kiełbie itp.. a chyba nie o to Ci chodzi. Na zanęte polecił bym trapera secret czerwony albo klasyczną do feedera. to chyba tyle a gdzie rzucić to juz zalezy od warunków i wysokości wody. POłamania [2010-07-16 22:03]

anarys

JA na odrze łapałem na koszyk 50 g . I złapałem zaledwie jedną płoc mniałą około 20 cm
[2011-03-26 10:26]

Witam mam zamiar wybrać się w poniedziałek na ryby.Chodzi mi o łowienie w Odrze w miejscowości "Hełm"  czy tam "Chełm (woj.Dolnośląskie.)Wszystkie wasze rady będą dla mnie cenne.np:
1.Na co najlepiej łowić sposób / przynęta.
2.Zanęta
3.gdzie najlepiej zarzucić.
4.Ciężar koszyka itp.

Czekam na wasze odpowiedzi .
Ps.Napiszcie co tylko wiecie bardzo was o to proszę.

Pozdrawiam

1) Najlepiej feeder/picker, biały, pinki, czerwony, groch (na klenia), na spokojnej zatoczce spławiczek

2) Zanęta Traper, Lorpio Feeder na rzekę + glina wiążąca + pinki

3) Najlepiej do rzeki trafić :)...hehehehe...a tak serio, to albo próbuj na płytkiej-spokojnej, albo na    połączeniu warkocza nurtu ze spokojną wodą 

4) Koszyk od 40-80 gramów.

Próbuj.

[2011-03-26 11:01]

striggley

jeśli chodzi o Odrę , nie wiem jak w tej miejscowości ale na moim odcinku kiedy zawodzą wszystkie przynęty zawsze ratuje mnie czerwony robak a resztę przynęt koledzy wyżej opisali i się również z tym zgadzam , udanego połowu
[2011-03-26 15:08]

siemeklub

witam
nie wiem jak o tej porze roku ryba bierze  w samej rzece  , ale w Chełmie masz możliwość łowienia na tzw. starej Odrze .Może tam spróbuj . Łowiąc w  Odrze dobre wyniki uzyskuje się używając jako przynęty kukurydzy i białych .
powodzenia
[2011-03-26 17:05]