Zaloguj się do konta

Odra w lubuskim w ok.Górzycy

utworzono: 2014/08/11 09:32
alejki

Witam wszystkich, mam zamia sie wybrac na Odre od pt do niedz.Jako ze w tym roku jeszcze tam nie bylem mam pytanie, jak z braniami?Jakie macie doswiadczenia? [2014-08-11 09:32]

wirefree

Ja łowie tylko na spining i ogolnie raczej kiepsko. Ale woda jest w miare wysoko tak ze biala ryba powinna brac. Wczoraj w nocy taki sandacz sie zapiął 77cm cos kolo 3kg. No i na plyciznie w cigaciach kolo starego mostu cos wielgachnego walnelo ogonem w wode i nie byl to Bolen. [2014-08-11 14:10]

MASTINO

Jedź śmiało. Brania są dość dobre zarówno ryby białej jak i drapieżnika. Woda poszła w górę, więc już w zatokach jest ryba a nie tylko w nurcie. [2014-08-11 18:41]

MASTINO

Ten sandacz na zdjęciu ma 77 cm i 3 kg??????? [2014-08-11 18:42]

szczepcio

Witam wszystkich, mam zamia sie wybrac na Odre od pt do niedz.Jako ze w tym roku jeszcze tam nie bylem mam pytanie, jak z braniami?Jakie macie doswiadczenia?

A gdzieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee na tą odrę jedziesz bo nic w pytaniu nie ma? [2014-08-11 20:07]

wirefree

Ten sandacz na zdjęciu ma 77 cm i 3 kg???????

Tak 77cm z miarka w reku  i na oko 3 kg bo nie mam sprawnej wagi .
[2014-08-11 20:14]

alejki

Witam wszystkich, mam zamia sie wybrac na Odre od pt do niedz.Jako ze w tym roku jeszcze tam nie bylem mam pytanie, jak z braniami?Jakie macie doswiadczenia?

A gdzieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee na tą odrę jedziesz bo nic w pytaniu nie ma?

Lubuskie, konkretnie Gorzyca.Dzis w poludnie ruszam, jak wroce napisze jak bylo. Pozdrawiam [2014-08-14 11:59]

robson270

Ja byłem nad Odrą w okolicach Lubiąża na początku czerwca i przy dość wysokim poziomie wody można było bolenie fajnie połapać.

Ja wyjąłem 1 50cm, drugi znacznie większy spadł mi pod nogami i do tego jeszcze 2 brania (jedno tak silne że hartowana kotwica w woblerze strzeliła). Poniżej filmik z wyprawy
[2014-08-14 19:10]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia