Odra w lubuskim w ok.Górzycy

/ 8 odpowiedzi
Witam wszystkich, mam zamia sie wybrac na Odre od pt do niedz.Jako ze w tym roku jeszcze tam nie bylem mam pytanie, jak z braniami?Jakie macie doswiadczenia?
wirefree

Ja łowie tylko na spining i ogolnie raczej kiepsko. Ale woda jest w miare wysoko tak ze biala ryba powinna brac. Wczoraj w nocy taki sandacz sie zapiął 77cm cos kolo 3kg. No i na plyciznie w cigaciach kolo starego mostu cos wielgachnego walnelo ogonem w wode i nie byl to Bolen. (2014/08/11 14:10)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

MASTINO

Jedź śmiało. Brania są dość dobre zarówno ryby białej jak i drapieżnika. Woda poszła w górę, więc już w zatokach jest ryba a nie tylko w nurcie. (2014/08/11 18:41)

MASTINO

Ten sandacz na zdjęciu ma 77 cm i 3 kg??????? (2014/08/11 18:42)

szczepcio

Witam wszystkich, mam zamia sie wybrac na Odre od pt do niedz.Jako ze w tym roku jeszcze tam nie bylem mam pytanie, jak z braniami?Jakie macie doswiadczenia?

A gdzieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee na tą odrę jedziesz bo nic w pytaniu nie ma? (2014/08/11 20:07)

wirefree

Ten sandacz na zdjęciu ma 77 cm i 3 kg???????

Tak 77cm z miarka w reku  i na oko 3 kg bo nie mam sprawnej wagi . (2014/08/11 20:14)

alejki

A gdzieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee na tą odrę jedziesz bo nic w pytaniu nie ma?

Lubuskie, konkretnie Gorzyca.Dzis w poludnie ruszam, jak wroce napisze jak bylo. Pozdrawiam (2014/08/14 11:59)

robson270

Ja byłem nad Odrą w okolicach Lubiąża na początku czerwca i przy dość wysokim poziomie wody można było bolenie fajnie połapać.

Ja wyjąłem 1 50cm, drugi znacznie większy spadł mi pod nogami i do tego jeszcze 2 brania (jedno tak silne że hartowana kotwica w woblerze strzeliła). Poniżej filmik z wyprawy
(2014/08/14 19:10)