Zaloguj się do konta

Odra pomiędzy Prochowicami a Ścinawą

utworzono: 2012/09/06 21:50
wirus7

Witam.Chciałbym uzyskac informację jak wygląda rzeka w obecnej chwili oraz dojazd, szczególnie w miejscach:Grzybów,Dziewin, oraz Ścianawa w porcie? Jak wygląda obecnie poziom rzeki?

Czy w miejscowości Grzybów jest jakiś dojazd do samej rzeki?Dziewin tak samo.

Może jest jakieś inne fajne miejsce w tym rejonie?

pozdrawiam

Jurcz oraz okolice połączenia Kaczawy z Odrą znam doskonale, tak że proszę nie opisywac tych miejsc.

[2012-09-06 21:50]

szczupaczek05

Powiem krótko. Dziewin. Tam jedź tam coś siedzi dużego.;). Z dojazdem nie jest łatwy zalezy czym jeździsz ;P

[2012-09-06 22:00]

wirus7

Powiem krótko. Dziewin. Tam jedź tam coś siedzi dużego.;). Z dojazdem nie jest łatwy zalezy czym jeździsz ;P

Mówisz o Dziewinie jako rzeka, czy jako rozlewiska?z tego co widziałem na Google Map to są tam dwa rozlewiska.Większe i mn iejsze. O którym miejscu piszesz?pozdro
[2012-09-06 22:05]

PanciOxD

No to Już ci mówię że do Ścinawy się nie wybieraj w porcie muł widać a ryba nie bierze . [2012-09-07 17:11]

smakowy

Dziewin do pierwszego rozlewiska (tego bliżej Odry), jest dojazd ale tylko jak jest sucho, najlepiej zostawić samochód koło pierwszego gospodarstwa i zejść wzdłuż płotu do wody. Polecam tą wodę szczególnie na wiosnę i przy wysokich stanach odry. Do drugiego rozlewiska dojazd jest bardzo dobry. Po wjechaniu do wioski należy kierować się w głab i dojedziemy do wody. W grzybowie dawno nie byłem ale również jest dojazd do samej odry choć ostatnio jak tam byłem to droga była dość nieprzyjemna.

Woda na odrze bardzo niska i ryb należy szukać w okolicach jak i w samym głównym nurcie. Pozdrawiam

[2012-09-07 19:11]

wirus7

Dzięki Łysinka za merytoryczną podpowiedź.pozdrawiam wszystkich [2012-09-08 20:54]